Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Joy napisał:

Noo:szydera:

Ja byłam dzisiaj u psiego fryzjera bo mój west bardziej przypominał misia polarnego niż teriera:szydera:

Nie wiem co prawda jak wygląda twój west ale widziałam twoją fryzurę. Ale żeby od razu do psiego fryzjera ????? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Nie macie czasem wrażenia że gonimy w piętkę ?

Odliczamy czas od zlecenia do powrotu i z powrotem n a zlecenie. I tak w kółko Macieju. W domu fajnie ale pieniądze uciekają, w pracy są pieniądze ale nie ma rodziny ani przyjaciół. Są tylko starzy ludzie....

Coś  za COŚ...same  wyrzeczenia teraz,  zęby potem  było spokojniej. 

U mnie wyprowadzka z domu,  bo hydraulicy wchodzą i glazurkarze. 

Meble będą jeszcze stare,  albo zwykle z sieciowki. Na moje wymarzone muszę i zbierać. Czyli siedzieć na serwetkach w DE.

https://www.tartak-meble.com.pl

 

Albo w takim stylu

 

https://sklep.konarmeble.eu/pl/c/LOZKA%2C-SYPIALNIE-I-STOLIKI-NOCNE/94

Ech...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

@ewa14 sama w tv jak pewien wiewiór polował na orzeszka, może przez pomyłkę słoneczko zajumał ? Poszukaj. :szydera:

I co temu wiewiórowi z tego zajumania przyszło........i tak zawsze gdzieś tego orzeszka zgubił. Taka fajtłapa był z niego. Gdzie mu tam po słońce sięgać.xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka powiem tylko: JESTEŚ WIELKA. :oklaski:

A nie mówiłam:tak2:

                                  Opijemy Twój sukces w........ Rzeszowie. 

                                                                                                                   Nadjadę na tę okoliczność

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...