Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie macie czasem wrażenia że gonimy w piętkę ?

Odliczamy czas od zlecenia do powrotu i z powrotem n a zlecenie. I tak w kółko Macieju. W domu fajnie ale pieniądze uciekają, w pracy są pieniądze ale nie ma rodziny ani przyjaciół. Są tylko starzy ludzie....

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie macie czasem wrażenia że gonimy w piętkę ?

Odliczamy czas od zlecenia do powrotu i z powrotem n a zlecenie. I tak w kółko Macieju. W domu fajnie ale pieniądze uciekają, w pracy są pieniądze ale nie ma rodziny ani przyjaciół. Są tylko starzy ludzie....

Taki wybraliśmy sposób na życie. Ale niewiele lepiej jest w PL na etacie. Praca-dom, dom-praca...człowiek goni za pieniądzem, i też niewiele czasu zostaje na przyjemności. To jest life...brutalne, ale zwyczajne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkowo,,:tak2: Wszystkich obecnych i nieobecnych,  oj @Mirelka1965 zaraz jak ogień :hura: jak burza z błyskawicami:o  @emma witam Ciebie ,a wiesz ,że myślałam o Tobie ? co tam u Ciebie ,,jakie zmiany , mam nadzieję ,że na lepsze,:) Ja jestem robotnica chłopska, dzisiaj dałam ludzikom tutaj trochę spokoju, bo 2 dni malo ich halasem nie wykończylam od rana do wieczora,ale wszyscy żyją na szczęscie:szydera:

ale dzień bez szumu to dla mnie dzień stracony, obskoczyłam sklep z wszystkim do Campingu, potem zakupki, a potem cmentarz, :szok: na cmentarzu przeżyłam szok:szok: wszystko wszystkim ale każdy kamień czyścić szczoteczką? na częsci grobu są kamyczki białe, średniej wielkości, w/g ,mnie to do wiadra -szuru buru, umyć , zmienić wodę jak co ,jak czyste to ślicznie rozłożyć i kwita, a nie tysiące kamieni czyscic szczoteczką a potem je rozłożyć na czarnej ziemi, myślalam ,że mnie tam coś trafi, zdenerwowałam Słodziaka równo, durnota niemiecka na maxa, po pewnym czasie miał dośc tego szczotkowania i wział się za mój sposób , ot  cięzkie myślenie niemieckie  :przekleństwa: 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór ....Późnym popołudniem dotarłam na miejsce . Na razie , do jutra wieczora jestem jeszcze ze zmienniczką . Zaraz myję się i idę w bety , bo pada na pysk . Podróż była ...można powiedzieć pod " kontrolą" , ale o tym jutro xd...Dobranoc :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobry wieczór ....Późnym popołudniem dotarłam na miejsce . Na razie , do jutra wieczora jestem jeszcze ze zmienniczką . Zaraz myję się i idę w bety , bo pada na pysk . Podróż była ...można powiedzieć pod " kontrolą" , ale o tym jutro xd...Dobranoc :cmok:

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie macie czasem wrażenia że gonimy w piętkę ?

Odliczamy czas od zlecenia do powrotu i z powrotem n a zlecenie. I tak w kółko Macieju. W domu fajnie ale pieniądze uciekają, w pracy są pieniądze ale nie ma rodziny ani przyjaciół. Są tylko starzy ludzie....

Kwestia podejścia do tematu.Ja nie mam takiego wrażenia.Jak zacznę je mieć ,to pomyslę o zakonczeniu "kariery" opiekunkowej:)

Bo kariery w PL to nie zrobię póki co.Potencjalny szef zaproponował mi tak śmieszne uposażenie,że jeszcze sobie pojeżdżę do D.I prawdę powiedziawszy tego się po cichu spodziewałąm ,poznawszy opinie o jego "rozrzutności" wobec personelu.Jego strata,he he 

Poza tym jak to na urlopie czas płynie skandalicznie szybko.Pogoda wreszcie sprzyja pracom ogródkowym,zaczęłam powoli działać:)

Dziś miałąm ''święto archiwisty''czyli kolejną odsłonę porządkowania dokumentacji domowej,tak solidnie ,papierek po papierku.Całe popołudnie mi to zajęło.A to dopiero początek.Następne w kolejce sprawy podatkowe.

Jutro dzień medyczny  czyli do doktora.Oboje tym razem.Zdrowie pana F.ważna sprawa ,ale za swoje też się muszę wziąć.

W perspektywie jeszcze remont komina wewnątrz domu,czekamy na  zamówiony materiał .

No i święta,wprawdzie  w domu ,ale intesywne w gości.Będzie się działo,hi hi hi

I tak leci sobie dzień za dniem ,wcale nie leniwie:)  

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, emma napisał:

Dawno nie zaglądałam.  Zmieniły się osoby. Gdzie jest Blondi, Betty?

Udanej wiosny :)

Tu jestem :oklaski: oj bardzo dawno ,,minęły wieki jak tutaj ostatni raz byłaś, jeszcze zaginęła w akcji gdzieś @Serenity ,,  @erika i jeszcze trochę więcej ludzików, :szok: 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...