Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj to już wszyscy się zainteresowali co ta Blondi tak szumi, ale ja nie bylam jedna na polu bitwy, przyjechała ekipa od wody, wyrąbali koło nas dziurę w asfalcie ,też maszynami  wariowali, sąsiad chyba dostał nerwa od tych maszyn i też się wziął za koszenie trawnika,także było bardzo głośno ,,jeden z pracowników zainteresował się co ja robię, a ja od razu ,,ja wszystko kaput ,żadnych brązów ,,bo brązy to do muzeum ":hura: sąsiadka na plotucha przyszła, i tak się produkuję w mowie niemieckiej,,:przekleństwa::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice cieniowania! Szefowa wróciła....z ppdleczonymi plucami,  ale za to ze zwichniętą kostką. O.o Przywiózł ją syn,  pomogłam wnieść ją na wózku,  noga w bucie ortopedycznym . ŻE 3 tyg.musi to nosić...

Syn pojechał,  a Sonia rozwaliła całą uprząż orto...O.o

Skąd tyle siły???

Boziuuu,  kiedy ta sobota???

Jutro muszę na zakupy,  bo DLA NIEJ nie mam jedzenia...ciekawe czy mi DA pieniądze,?

Ło litości....DO DOMUUUUUU!!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Basiaim napisał:

Ja też milczkiem nie jestem, ale pytania 10x o to samo, co przed chwilą mówiłam (tłumaczy, że tak ma, że nie słucha).

Proszę np., by przez chwilę mnie nie zagadywała, bo robię przelewy. Ok. I za chwilę lawina pytań......"Sorry, ja tak mam, że muszę gadać".

Mówię, że ogrodem, stawem zajmuje się syn.

Pyta mnie, co robi się z tym stawem zimą. Odpowiadam, że przykryty był siatką. Jaką siatką, gdzie ta siatka?

-Nie wiem, to syn robi.'

-Wiem, ale jaka to siatka, gdzie ta siatka?

-Nie wiem.

-Może w garażu jest?

-Po ch...ci ta siatka teraz?

-No, tak pytam....

 

Pokazuję piwnicę, gdzie pralka, zamrażarka.

Słabe zainteresowanie.

Zauważyla za to jakąś pompę w kącie. Pyta, czy jej używam.

K****, ja nawet nie wiem do czego ona jest.

 

Teraz, widzi że piszę i tak gada do mnie. Do siebie...

ADHD naprawdę.

 

A może to ja nienormalna jestem...?

To chociaz wytlumaczyla, ze nie slucha a pytania to na +. Czyli zainteresowanie pracą jest.:haha:

A przy okazji milego wieczoru Wszystkim.

Ja wlasnie od fryzjera wrocilam a po drodze do domu zęby mi same strzelaly.

Zimno jak na Syberii.

Dziekuje wszystkim za zyczenia przed podrożą :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ Ty sobie poradzisz, jak nie Ty, to kto? Jak Sonia daje Ci kasę ,to musi dać ,bo inaczej podasz  jej  pusty talerzyk , cały czas walcz o kasę na jedzenie,często się to słyszy ,czy oni nie wiedzą ,że jedzenie musi być? ciemnogród na maxa te niemcy:przekleństwa: Postaw się i rządz, jesteś przecież opiekunką:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że nie tylko w Niemczech skąpią na jedzenie. U  babci u której jestem jest catering plus ciasto, sama wybrałam menu na dwa tygodnie.No tak ale córka myśli że to tyle. Ja tu jestem do 18 godziny a w umowie mam napisane że ma być śniadanie obiad i kolacja z babcią. Pieluchomajtki się jej kończą  dzwoniłam do mojej agencji a oni mi mówią żebym ja porozmawiała z córką bo ona jest dziwna....:szydera::szydera:  już przeszli samych siebie, .przeciez co mnie to obchodzi, oczywiście powiedziałam że nie będę z nią rozmawiać niech sami załatwiają co trzeba ,  jutro ma byc wszystko jeśli nie to ja rezygnuję.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...