Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam coś zanucić o poranku :haha: Ale...no właśnie :haha: Nie chcę waszych uszu kaleczyć...to raz :haha: No i jak tu coś radosnego zapodać o tak nieludzkiej godzinie...to dwa :haha:Nawet nie będę się wysilać, skoro nawet drób jeszcze śpi...to trzy :haha:To może po prostu się przywitam? :haha: Zatem...1952020184_dziedobrywitanie.jpg.033c58c58ea53789a4ecff699ef1b980.jpg, jako i ja czynię, życząc wszystkim najlepszego poniedziałku, jak to tylko możliwe :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Podobnie jak @Mirelka1965wstałam o tej nieludzkiej porze . Wyspałam się ... wczoraj o bardzo przyzwoitej porze w bety polazłam .Może jeszcze bym lulała , ale niestety skrobanie samochodów ze szronu nie pozwalała na wylegiwanie się ...u mnie teraz -2 . Nic to ...wcześnie wstałam ...dzień będzie dłuższy :haha:

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Ja się tak nie bawię. Zabieram zabawki i idę na swoje podwórko.

Kurczę szron za oknem a na dodatek to nie jest wcale śmieszne. :| Komu to przeszkadzało  że kilka dni było cieplej ? Komu ? Bo mi na pewno nie !

 

Spałować go...no tego od zajumanego ciepełka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz kruca bomba ! Dopadło mnie przeziębienie. Już wczoraj kichałam dzisiaj dołączył kaszel i katar. Jeszcze czuję się dobrze ale pora na jakąś kurację bo niedługo urlopik, urlopuś, urlopunio. :oklaski:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

No żesz kruca bomba ! Dopadło mnie przeziębienie. Już wczoraj kichałam dzisiaj dołączył kaszel i katar. Jeszcze czuję się dobrze ale pora na jakąś kurację bo niedługo urlopik, urlopuś, urlopunio. :oklaski:

Zrób sobie pędzlowanie ....gardła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Chora,z trzeszczącá głową,krtań zawalona.Zatoki na dodatek.Nic tylko szukać kąta do zdechnięcia.Pocieszenie ,że jestem w domu i mogę pochorować.

Miłego dnia życzę wam kochani

Kładź się do łóżka i choruj powoli żeby się nie przemęczać. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Jak mnie tak skatują przed wyjazdem, a ostatnią zmianę taką miałam i noc zupełnie nieprzespaną, to nadrabiam w busie i podróż mi szybciej leci... czego Ci serdecznie życzę :cmok:

Dziękuję Danusiu.

Póki co, męczę się coraz bardziej.

Zmienniczka- nie moja bajka, męcząca gadaniem (jak Kasieńka  @Maria Jolanta ;) ) , a do wieczora musimy razem wytrzymać.

Dowiedziawszy się, że pdp ma rehabilitację, wyrwała się, że może go sama masować. Okna myć chce, brudy ze stawu wybierać....ech....

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Basiaim napisał:

Dziękuję Danusiu.

Póki co, męczę się coraz bardziej.

Zmienniczka- nie moja bajka, męcząca gadaniem (jak Kasieńka  @Maria Jolanta ;) ) , a do wieczora musimy razem wytrzymać.

Dowiedziawszy się, że pdp ma rehabilitację, wyrwała się, że może go sama masować. Okna myć chce, brudy ze stawu wybierać....ech....

 

A to mróweczka.... robotna ! :szydera:

Szczęśliwej podróży i wspaniałego urlopu  Basiu :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Basiaim napisał:

Dziękuję Danusiu.

Póki co, męczę się coraz bardziej.

Zmienniczka- nie moja bajka, męcząca gadaniem (jak Kasieńka  @Maria Jolanta ;) ) , a do wieczora musimy razem wytrzymać.

Dowiedziawszy się, że pdp ma rehabilitację, wyrwała się, że może go sama masować. Okna myć chce, brudy ze stawu wybierać....ech....

 

Powiedz jej że jesteś chora albo zmęczona. Na Kasieńkę działa. Przez kilka sekund. :szydera:

Ale swoją drogą to takie osoby jak ta zmienniczką  mają chyba jakieś kompleksy albo ADHD. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...