Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Zabiłabym!! :szydera::p NAREŚCIE :cool:

Ja też Cię walne :lanie:Nie ładnie tak komuś zwracać uwagę tym bardziej że Ty też robisz błędy. Kocha się kogoś ta to jakim jest a nie za coś.Piekny gest czerwone róże ,nie jestem zazdrosnica ale łezka w oku się mi zakręciła.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim z prawa i z lewa. Jutro jadę do domciu, pakuje się i kombinuję. Niby dużo nie kupiłam ale...

Jutro z rana pojedziemy po zmienniczkę a potem aby jakoś do wieczora przetrwać. Powrót oczywiście nocką ciemną. Ale "światełko w tunelu" wszystko wynagrodzi. 

Tym co pozostają w DE życzę pogody ducha i za oknem też :cześć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Barbara48 napisał:

Nie weszlo zdjecie 

received_164462534471063.jpeg:mur:@Barbara48

@Baśka powtarzająca się sorki, miałam zawołać Twoją imienniczkę z numerem48

Ja pierdzielę-zaraz mnie trzaśnie. Powychodziły mi cuda na kiju;)

No to powiem własnymi słowami:cześć po południu-oczywiście słońca w serduchach! 

A cytat z liściku do koleżanki Barbary48 miał dotyczyć tego:

                                                                                                        Basiu, Twój Piotr powinien przeszkolić naszych chłopów, jak należy witać zmęczone lepsze połówki! :tak2:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Krista pokusiłam się ...zakupiłam ...wykonałam . Trochę pysk mi kwas wykręcał , ale ogólnie całkiem , całkiem . Zapomniałam tylko o natce pietruszki .

@Baśka powtarzająca się Basiu a kucharka dodalas? Hahaha, no i trudno było powiedzieć:"jest smak, jest smak"

Z powagą to: nie podałam proporcji na osobę, jak kiwi miałaś za kwaśne i siknelas limonka to Cię wykrzywilo;)

Ale od czego są próby generalne, nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

@beatrix+ Ale masz pięknie i jak na bogato, ten cały kawał ciacha wrąbiesz na raz? :szok: ja to taki tarasik zaraz widzę na :papieros:

Zarlam toto z pół godziny..Nie ma szału,  przereklamowane...doopy nie urywa.Taak? Za wcześnie? Poczekać do rana na efekty końcowe?

Boję się,.bo kakao na mnie  tak wlasnie dziala,.zablokuje mnie na tydzień,  cholera. ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Krista napisał:

@Baśka powtarzająca się Basiu a kucharka dodalas? Hahaha, no i trudno było powiedzieć:"jest smak, jest smak"

Z powagą to: nie podałam proporcji na osobę, jak kiwi miałaś za kwaśne i siknelas limonka to Cię wykrzywilo;)

Ale od czego są próby generalne, nie? 

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo matko!

Zgłoś ten post

 

Napisano 2 godziny temu

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Frankenthal ok 17 km od Mannheinn
Data wjazdu: 04-04-2019
Wynagrodzenie: 1800 €
Znajomość języka: dobra

 

Informacje o podopiecznym

Szukamy Pani z dobrym niemieckim i doświadczeniem w opiece, do opieki są dwie 30-letnie siostry, które zostały niedotlenione podczas porodu.

Opis oferty:

Pani Dorothee ma 30 lat, mierzy 153 cm, waży 45 kg, posiada 5 Pflegegrad. Wymaga transferu za pomocą liftu, może sama krótko stać. Należy jej pomóc przy wszystkich czynnościach higienicznych, nosi pampersy. Nie mówi, jest bardzo spokojna. Natomiast jej siostra Pani Joanna, ma także 30 lat, mierzy 156 cm, waży 60 kg, posiada 3 Pflegegrad . Porusza się na wózku inwalidzkim, może chwilę sama stać, korzysta z toalety ( nie nosi pampersów) , należy jej pomóc przy wszystkich czynnościach higienicznych. Obie Panie od poniedziałku do piątku od 8 do 16 przebywają w domu opieki ( opiekunka ma wtedy wolne). Siostry mieszkają z rodzicami , nie wymagają opieki. Wynagrodzenie : 1800 € netto za miesiąc + 100 € premii świątecznej + 170 € zwrot kosztów podróży.

i komentarz

dodatek do tego sprostowania

Przez ....6 godzin temu w DAM PRACĘ 

Odpowiedz w tym temacie

 

 

 

 

 

Społeczność

 

 

Napisano 6 godzin temu

Witam Drogie Panie!!

Ja jestem Panią , która jest tam obecnie mam duze doświadczenie i władam dobrze niemieckim. co do powyższego ogłoszenia, drogie Panie uciekajcie od tego miejsca jak najdalej. Pani która zamieściła to ogłoszenie jest bardzo miłą osobą rozmawiałam z Panią, była tutaj zaledwie jeden dzień ( bardzo słusznie) , a ja jestem prawie dwa tygodnie , ale uciekam stąd , praca ciężka, pani porusza tylko głową ( czego oczywiście nie powiedziała przez telefon jak dzwoniłam), do tego jest niemiła traktuje Polki jak śmieci. Pracodawcy są bardzo skąpi, myślą że jak przyjedzie Polka to będzie zapeerd..... za 50 euro , dlaczego niemek nie biorą. Powiem krótko spierdal.jcie z tego miejsca jak najdalej . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...