Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry. Turnusik powoli dobiega końca. Ostatni szlif  ogarniąjący chałupę i zaczynam upychać walizki w aucie. Duzo tego nie ma, bo mam włączony tryb oszczednościowy, ale na przykład 5 poduszek na kanapę, kieliszki do Margarity, o sadzonkach własnoręcznie wychodowanych to ja juz nie wspomnę, jakoś upchnąć muszę i to tak, żebym widziała drogę zza szyb :d  . Ku radości swej, kupiłam równiez w KIK, przepięknej urody dużą donicę glinianą,  za jakies śmieszne 9,99 i tez ją muszę jakoś dowieźć . O specjalnej szczotce do czyszczenia rynien to ja nawet nie wspomnę. Jednak w porównaniu z ostatnim kursem, gdzie to drabinę a'la rusztowanie wiozłam :d  , czuję ze dam radę :d  Miłego dnia dla Wszystkich:serce:

Dasz radę z autopsji wiem często jadę z DE tylko z prześwitem na lusterko   zastanawiam się jak teraz pojadę, bo autko zmieniłam na większe trochę, to teoretycznie powinno mi zostać więcej wolnego miejsca przy następnym pakowaniu ale to chyba tylko teoretycznie

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry. Turnusik powoli dobiega końca. Ostatni szlif  ogarniąjący chałupę i zaczynam upychać walizki w aucie. Duzo tego nie ma, bo mam włączony tryb oszczednościowy, ale na przykład 5 poduszek na kanapę, kieliszki do Margarity, o sadzonkach własnoręcznie wychodowanych to ja juz nie wspomnę, jakoś upchnąć muszę i to tak, żebym widziała drogę zza szyb :d  . Ku radości swej, kupiłam równiez w KIK, przepięknej urody dużą donicę glinianą,  za jakies śmieszne 9,99 i tez ją muszę jakoś dowieźć . O specjalnej szczotce do czyszczenia rynien to ja nawet nie wspomnę. Jednak w porównaniu z ostatnim kursem, gdzie to drabinę a'la rusztowanie wiozłam :d  , czuję ze dam radę :d  Miłego dnia dla Wszystkich:serce:

Jak dobrze że ja Ryanerem wracam:trele:pomimo że duża bestia jest i pakowna:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

Jaaaasku narescie jesteśxd

Sorki za tą dygresje ale to z zazdrości:cmok:ehhhhh gdybym ja mogła takie przywitanie zaliczyć:rozpacz:

Gratki dla ciebie i męża:zwyciezca:

Kochana to nie do mnie ten post chyba :trele:ale ja też bym się cieszyła:trele: Nie przepraszaj za pomyłkę :szydera: nie trzeba:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Cudnie :oklaski:

Zaraz maznę sobie na kartce : Bierz się babo za robotę , obiad sam się nie zrobi . Jak se nie ugotujesz to będziesz głodna !...W podpisie : Baśka :szydera:

@Barbara48masz wspaniałego męża :cmok:

Jakoś na początku moich wyjazdów ....Po całonocnej , od późnego popołudnia podróży dotarłam w końcu do domu . Wiadomo , że najpierw powitania , kawka -srawka i te inne . Zbliżało się południe , mój troskliwy misio do mnie " co będziesz gotowała na obiad ....jest schab , mielone i coś na gulasz . Co mam ci wyciągnąć z zamrażarki , żeby zdążyło się rozmrozić ? "....Popatrzyłam na niego , nie zrozumiał co mówi moje  spojrzenie ...musi zapomniał ...dawno mnie na żywo nie widział ...musiałam nadwyrężyć swoje zachrypnięte po podróży gardło . Zasypałam potokiem słów . Gdy wreszcie zamilkłam na moment ... powietrze musiałam złapać , bo na bezdechu z koksem leciałam ...dopiero pojął , że popełnił gafę i przepraszającym głosem wyznał " myślałem , że sprawię ci przyjemność ...przecież zawsze lubiłaś gotować " :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krista napisał:

Moje zielonosci,  smakuje obłędnie: avokado, seler naciowy, limonka, kiwi, jabłko, natka pietruszki, jogurt grecki.

Nawet sceptykom smakuje.

Dzien dobry ^^fitoweundefined

20170104_123100-1.jpg

mam ewidentna awersje do selera naciowego reszta i owszem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

myślałem , że sprawię ci przyjemność ...przecież zawsze lubiłaś gotować " :szydera:

Cała charakterystyka chłopa: dobry, prosty i po robocie pachnący. Jak ze świeżym chlebem. Bez komplikowania. Masz i krój a sprawię ci przyjemność.

:hura::hura::hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

  

Ostatnie zakupy na adresie zrobione. Zmienniczka zatowarowana po kokardę.

Mam nadzieję, ze zadowolona będzie z zapasów. Oczywiście dopytałam wcześniej, czy coś specjalnego potrzebuje.

Miałam dla siebie, do domu nic nie kupować, ale czekolady w promocji były, to jak nie złapać dla dzieciaków.

Pakować się będę jutro, jutro też pościel dla zmienniczki przygotuję. Ma przyjechać około 2-3 w nocy, więc przekimam na kanapie, a jej łóżko odstąpię.

Poniedziałek razem spędzimy i wieczorem wyfruwam :) 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...