Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, foczka63 napisał:

" Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi." I to tyle jesli mowa o opiniach o agencjach:( 

Na jednym forum słowo dupa było zakazane  a tu zakazane sa opinie o agencjach,własne opinie.....ankieta nigdy nie odda prawdziwej opinii.Ale co ja tam wiem,pora się chyba ewakuować .Nie wiem czy jest jeszcze miejsce gdzie można swobodnie pisać swoje zdanie:(Nie ma chyba:(Idę sobie ,chyba nie chce mi się juz nic pisać:(

Kasia nie zostawiaj mnie :szok::rozpacz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Moderator napisał:

A swoją drogą to ja nie wiem, dlaczego nasz automat nie wyłapuje dupy :). Powinien zareagować. 

Narzekajcie, narzekajcie. Zła moderacja, złe forum...

O wolności słowa też można zapomnieć:(Forum jest ok ,ale niektóre pomysły nie bo nie sa dla dobra opiekunek moim zdaniem.O ile jeszcze wolno mi wyrazić własne zdanie  oczywiście, bo jak nie wolno to mnie wysiudajcie od razu ,po co się ostrzeżeniami męczyć wzajemnie:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Moderator napisał:

 

 

4 minuty temu, foczka63 napisał:

O wolności słowa też można zapomnieć:(Forum jest ok ,ale niektóre pomysły nie bo nie sa dla dobra opiekunek moim zdaniem.O ile jeszcze wolno mi wyrazić własne zdanie  oczywiście, bo jak nie wolno to mnie wysiudajcie od razu ,po co się ostrzeżeniami męczyć wzajemnie:)

Kasia ja wiem, że Ty nie zafunkcjonujesz tam gdzie nie ma wolności słowa, mnie to tylko pozbawia weny twórczej .., tak "se" piszę wtedy z przymusu... :|

Edytowane przez NNNdanuta
cos pochrzniłam
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Moderator napisał:

A swoją drogą to ja nie wiem, dlaczego nasz automat nie wyłapuje dupy :). Powinien zareagować. 

Narzekajcie, narzekajcie. Zła moderacja, złe forum...

d**a to wyraz dźwiękonaśladowczy, dość dobrze oddający sedno :d i nie do końca wulgarny... :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Ja też byłam wściekła jak zobaczyłam w spadku  po poprzedniczce w lodówce  czarny mech. Aż w nocy mi się śnił brud . Jak wspomnę ściany  kuchni oklejone kawałkami mięsa i resztkami wątroby,to włos mi się jeży na tą okoliczność. Wszytstko wokoło szorowałam szczotką .Na koniec pojechałam spirytusem. Byłam tylko miesiąc. Nie mogłabym przełknąć potrawy nawet zrobionej z nowych produktów ,a przygotowanych w tejże kuchni. 

@Afryka posprzątaj,chociażby dla siebie samej i własnego bezpieczeństwa.Niedawno pisałam też o mojej koleżance. Jad kiełbasiany ze starej lodówki i mały włos spowodowałoby utratę palca,nie wspomnę ,że  szło juz zakażenie. 

 

Może to były resztki  wątroby zmienniczki,też tak jedyny raz miałam,zmienniczka była trunkowa ta chyba już niewiele miała wątroby to na ścianie nie była widoczna,ale jak powiedziałam żeby kwiaty podlewała,to powiedziała że uwielbia i kocha kwiaty tak kochała że jak przyjechałam to wszystkie były zgniłe ,skąd się takie cudaki biorą?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

O wolności słowa też można zapomnieć:(Forum jest ok ,ale niektóre pomysły nie bo nie sa dla dobra opiekunek moim zdaniem.O ile jeszcze wolno mi wyrazić własne zdanie  oczywiście, bo jak nie wolno to mnie wysiudajcie od razu ,po co się ostrzeżeniami męczyć wzajemnie:)

Nie rozumiem o jaką wolność słowa Tobie chodzi . Ja nie czuję się tutaj w żaden sposób ograniczana . Ankiety , to był pomysł opiekunek . Sama wiesz , że jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził :cool: Jedyne opinie i ankiety uważam za wiarygodne , te które są napisane przez osoby z którymi mam dłuższy kontakt , bo nigdy nie wiem czy daną opinię nie napisał ktoś z agencji . Osobiście mam alergię na posty osób , które pojawiły się na forum tylko po to , by zachwalić jakąś firmę . 

Możesz sprecyzować , co działa tutaj na niekorzyść opiekunek ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, lucyna.beata napisał:

no tez poczytalam..a tak sie ladnie rozwinelam. i napisalam swoje zdanie..i nic..

ale mamy poczte i inne formy wymiany informacji...bedzie dobrze...glowa do gory

@lucyna.beata nadal możesz ładnie się rozwijać w tym temacie w stworzonym do tego celu miejscu:

 

poczytalam pobieznie ten watek ...przysiade i wdraze sie w temat, moze nie dsyponuje doswiadczeniem jak niektorzy na forum ale...wlasne spostrzeznia chyba zawsze sa mile widziane

dziekowac

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja się pakuję dzień przed wyjazdem, a jak jadę wieczorem to w dzień wyjazdu. :haha:

Ale kupki mam ułożone wcześniej. :szydera:

a ja pakuje a potem..przepakowuje...a potem znow rozpakowuje i znow pakuje...czas mija szbciej i nic mnie nie jest w stanie z rownowagi wtracic..kazdy radzi sobie z tym wyczekiwaniem jak moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Wiecie, przeczytałam w ogłoszeniu że teraz demencję nazywa się zapominaniem. :haha:

no moze sie ktos zlapie....licza na to oj licza...bo przeciez ladniej i nie tak dpersyjnie brzmi zapominanie jak demencja iwszystkie niedogodnosci ....

ech...czemu to wszystko na kasie sie opiera???

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

@Malina 1....cyt."skąd się takie cudaki biorą "...OzeszTy w mordkie jeża ....to Ty zarazienko jedna codziennie nas witasz " miłego dnia cudaki " ...życzy , że my też takie same ...jak te od wątroby i jej podobnych podrobow ???xd

Basińko nie, wy to od siódmych cudów świata,:d skarbie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ORIM napisał:

Prawie spakowany,prawie gotowy do wyjazdu.Prawie jednak czyni różnicę :szydera:

 

To się lepiej spręż , żebyś  jutro nam nie napisał , że z żoną się prawie się pożegnałeś :haha:

Na te kilka tygodni , lepiej pozostawić po sobie lepsze wrażenia :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie bijmy piany...jedziemy  na jednym wozku...mysle ze mozna wszystko napisac WSZYSTKO..kwestia jak kto dany problem przedstawi...dobor slow ...a nasza mowa ojczysta posiada mnostwo slow ktore mozemy uzyc...jestesmy madre inteligentne wyksztalcone wiec i z tym sobie poradzimy...no i mamy...malenkie kopertki do ktorych mozemy pakowac swoje uwagi, przemyslenia...

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, NNNdanuta napisał:

 

Kasia ja wiem, że Ty nie zafunkcjonujesz tam gdzie nie ma wolności słowa, mnie to tylko pozbawia weny twórczej .., tak "se" piszę wtedy z przymusu... :|

Bo Danusiu ja kompletnie nie rozumiem ZA CO dostałam ostrzezenie???Za to,że ośmieliłam się negatywnie wyrazić o ankietach tych nieszczęsnych- więc ja to rozumiem tak,że jak chwalisz forum to jesteś cacy a jak nie chwalisz to be.Analogia -"ale to już było" nasuwa się sama.Ostrzeżenie nie zostało uzasadnione merytoryczne,więc go nie rozumiem i się z nim nie zgadzam.Zaraz zreszta dostanę kolejne:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Malina 1 napisał:

I piszesz o kupkach ojrasów?:szydera:

 

Do Niemiec ojrasków nie biorę.

A na powrót do domu to już żadnych kupek nie robię. Pakuję najpierw to czego na pewno nie będę potrzebowała. Potem myślę, myślę, myślę i myślę a na koniec dopycham resztę kolanem. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Ja też byłam wściekła jak zobaczyłam w spadku  po poprzedniczce w lodówce  czarny mech. Aż w nocy mi się śnił brud . Jak wspomnę ściany  kuchni oklejone kawałkami mięsa i resztkami wątroby,to włos mi się jeży na tą okoliczność. Wszytstko wokoło szorowałam szczotką .Na koniec pojechałam spirytusem. Byłam tylko miesiąc. Nie mogłabym przełknąć potrawy nawet zrobionej z nowych produktów ,a przygotowanych w tejże kuchni. 

@Afryka posprzątaj,chociażby dla siebie samej i własnego bezpieczeństwa.Niedawno pisałam też o mojej koleżance. Jad kiełbasiany ze starej lodówki i mały włos spowodowałoby utratę palca,nie wspomnę ,że  szło juz zakażenie. 

 

Ciekawe czy taka syfara w domu ma tak samo:(Az taka jeszcze mi się nie trafiła,ha ha ha 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...