Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry :d

Dziś robię sobie odpoczynek w domu, muszę złapać chwilę wytchnienia, i nawet jak go spędzę w łóżku z pilotem w ręku, to też odpocznę. 

Na sobotę zaś ładna pogodę zapowiadają, więc praca na działce będzie od rana. Jakieś choinki "będziem" sądzić, a po południu po ciężkiej pracy, mąż stanie przy "gryllu",a ja jako barmanka będę się uwijac. 

Miłego dnia ludziska 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Basiaim napisał:

@LACH @Baśka powtarzająca się @foczka63

Można na Was liczyć :)

 

@foczka63 w Primarku za całe 17€ :haha: 

Basia ...zupełnie inną , ale mam  też zakupioną w Primarku i jestem z niej mega zadowolona . Nieduża z mnóstwem kieszonek i zakamarków , idealna na podróże / mój malutki lapek w razie " w " też się zmieści / , naprawdę jest bardzo pakowna a do tego bardzo lekka . Gdyby ktoś się nie znał to mógłby pomyśleć , że ze skóry ....no zajabiaszcza jest ....Z tym , że ta moja o połowę tańsza , bo kosztowała tylko 5 funtów . W ogóle uwielbiam Primarki ......Gdy po raz pierwszy odwiedziłam moją córkę wyłapałam na ichnim angebocie kurteczkę a'la kożuszek za ....20 funtów ...Oj , jeszcze zastanawiałam się , czy nie za droga i dopiero jak córka wbiła mi w łeb , że to nasze 100 zł zdecydowałam się wziąć :szydera: ....do dziś dzieci śmieją się ze mnie :szydera:

P. S ...Na jednej z  wyprzedaży , ale nie w Primarku , tylko w sklepie z " rasowymi " kupiłam letnie buty , na obcasie , drewniaki z paskami ( rzymianki ) , tyle , że pomyliłam pudełka z jedną z klientek i zamiast moje 37 ( ja mam 36 , ale często kupuję dla wygody o rozmiar większe ) zgarnęłam z lady ...a może to tamta babeczka zgarnęła (? ) te nieszczęsne 38 .....Sandały - drewniaki są śliczne , synowa moja rodzona zresztą też takie wtedy kupiła ...stwierdziła , że to jakaś dobra marka ( ja się nie znam ...starej daty jestem ! ) ...buta mam teraz w dłoni to opiszę jakoś : "River Island Clothing " ...nooo...tak odczytałam ....I w związku z powyższym sandały mam do oddania w dobre ręce . Jak mi się uda to zrobię zdjęcie , ale nie obiecuję na pewno ...bom niezdara okropna ...nic a nic ze mnie z fotografa :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
edytowałam , bo kurteczka , ramoneska , kozuszek była obniżona z 30 na 20 f ...a nie jak napisałam 25 :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w strone lapka ale glowa w strone wyrka i tak mnie jakos zeszlo...dzien dobry

a serio...mialam troche zu tun  z rana jak w czwartki z reguly bywa.....weekend za to nie bede na miotle spedzac jeno byc moze w blogim nastroju sperdol...e na rower gdzieskolwiekgdzies......

torby wczoraj sie mnie przygladaly i pytaly ...czemu jeszcze stoja puste:szydera:...spojrzalam wymownie i.....zajelam sie czyms innym

moja zmiana niestety w poniedzialek nie dojedzie....walczy poki co a ja  trzymam kciuki ...ja dam rade ale czy szogun to strawi to juz inna innszosc....tak czy owak jeszcze.....dwa czwartki

 

milego dnia chociaz pogoda jest irytujaco denerwujaca....

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, LACH napisał:

Nie ma bardzo czym się chwalić:szydera:.

Przypomnieli sobie ...zaległe jakieś ? :haha:

9 marzec ...latoś . Zadzwonił do mnie mój pierworodny . Pochwalił się , że poprzedniego dnia kupił bukiet róż ....dla żony i tulipany dla Zośki ( jego córka - 11.5 l ) ...i sie wziął rozwinął z tematem ...jaki to niby akuratny jest , że pamiętał , nie dał się zaskoczyć , nikt nie musiał mu przypominać ......Wysłuchałam zwierzeń ....pochwaliłam a jużci ! Na koniec rozmowy  zadałam pytanie " gadzie jeden ...a twoja rodzona matka takowe życzenia od ciebie w tym dniu otrzymała ? ! " w odpowiedzi usłyszałam " mamuś ...no kurde zapomniałem !!! "  Spytałam jeszcze o czym zapomniał , że dzień kobiet , czy , że matka to też kobieta ? ...Usłyszałam wymijającą odpowiedź " no mówię ci , że zapomniałem ...nooo ...ale sorry i wszystkiego najlepszego ":szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 uwielbiam Primarki ......

Też lubię Primarki.

Dużo osób krytykuje, że to żadna jakość, badziewie.

Cóż....jakoś nic mi się nie zeszmaciło z tych rzeczy. Jedną bluzkę musiałam wyrzucić, ale sama ją zepsułam. Najpierw tuszem do rzęs, a potem lakierem do paznokci. @foczka63, pamiętasz? A taka ładna była :p 

Na poprzednim adresie miałam wolne niedziele i blisko do Holandii, gdzie sklepy wtedy czynne. Często bywałam w tamtejszym Primarku.

Spodnie, które tam kupiłam za 6€ bodajże, noszę do dziś,praktycznie codziennie, a muszę przyznać, że spodnie i buty niszczę szybko.

@Joy, na temat kolorów się nie dyskutuje :szydera:. Dla mnie to brąz ;) 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, LACH napisał:

Psikuśniki moje kochane, pamiętają o ojcu... w Dniu Doceniania Chwasta. Właśnie dopiero teraz stary, niemrawy i niedomyślny, załapał co zacz??? No przednie powinszowania, niepowiem i zmyślne.:szydera::hura::szydera:

A Ty co ? za chwasta wieloletniego robisz ??? :szydera:, a moje ulubione narzędzie do pracy w ogrodzie to Randap :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...wszystko nad poziomem podłogi posprzątane :haha: Dopiero w sobotę zajmę się konserwacją powierzchni płaskich-poziomych, bo jutro mam wychodne :haha:No i nie wolno się przemęczać :haha: Pani Puckowa myje okienka, a ja mogę sobie trochę z wami posiedzieć :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

A Ty co ? za chwasta wieloletniego robisz ??? :szydera:, a moje ulubione narzędzie do pracy w ogrodzie to Randap :szydera:

Ja w zeszłym roku róże ogrodowe zamiast preparatem na mszyce potraktowałam randapem:szok: a wszystko przez to że nie był w oryginalnym opakowaniu. Mszyc do tej pory nie ma ,róż wiadomo też nie i przypuszczam że długo w tym miejscu nic nie wyrośnie:haha::szok:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...