Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Afryka napisał:

Nawet mnie się gadać ( pisać :haha:) nie chce ...ja to mam farta do tych czystych inaczej ... cóż z tego ,że powiedziałam co o tym myślę ...spłynęło jak po kaczce . W odpowiedzi uzyskałam jakieś mętne tłumaczenia i radę , wyluzuj ! A jak chcesz to sobie zrób po swojemu ... czyli posprzątaj ...:szydera:

I teraz się zastanawiam czy posprzątać czy omijać ten syf przez sześć tygodni !? :szydera: 

Poskarżyć się nawet nie mogę rodzinie Pdp ,bo " rodzina" sypia z opiekunką :papieros: :szydera:....jak widzicie ,na razie śmieję się do rozpuku ,ale obawiam się,że to jest histeryczny śmiech .:szydera:

Zrób tak by Tobie było dobrze. Ale nie sypiaj z "rodziną" :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

I teraz się zastanawiam czy posprzątać czy omijać ten syf przez sześć tygodni !? :szydera: 

Poskarżyć się nawet nie mogę rodzinie Pdp ,bo " rodzina" sypia z opiekunką :papieros: :szydera:....jak widzicie ,na razie śmieję się do rozpuku ,ale obawiam się,że to jest histeryczny śmiech .:szydera:

6 tygodni jak z bata strzelił, przeleci szybko. Skoro taki syf, to  jeszcze kobiecie doklej do parapetów gumy do żucia, oczywiście zużyte. Może da jej to coś do myślenia. 

Rozumiem, że od teraz twój ulubiony zapach perfum ,to chlorox:słabo:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

 

Poskarżyć się nawet nie mogę rodzinie Pdp ,bo " rodzina" sypia z opiekunką :papieros: :szydera:....jak widzicie ,na razie śmieję się do rozpuku ,ale obawiam się,że to jest histeryczny śmiech .:szydera:

Są zdolne opiekunki :d Ty nie podskakuj, bo nie podskoczysz... O.o i nie żyj w syfie przez 6 tygodni ... :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

Nawet mnie się gadać ( pisać :haha:) nie chce ...ja to mam farta do tych czystych inaczej ... cóż z tego ,że powiedziałam co o tym myślę ...spłynęło jak po kaczce . W odpowiedzi uzyskałam jakieś mętne tłumaczenia i radę , wyluzuj ! A jak chcesz to sobie zrób po swojemu ... czyli posprzątaj ...:szydera:

I teraz się zastanawiam czy posprzątać czy omijać ten syf przez sześć tygodni !? :szydera: 

Poskarżyć się nawet nie mogę rodzinie Pdp ,bo " rodzina" sypia z opiekunką :papieros: :szydera:....jak widzicie ,na razie śmieję się do rozpuku ,ale obawiam się,że to jest histeryczny śmiech .:szydera:

image.png.b4aede756c4d2909d9a61262f91373cd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Są zdolne opiekunki :d Ty nie podskakuj, bo nie podskoczysz... O.o i nie żyj w syfie przez 6 tygodni ... :cmok:

Ja też byłam wściekła jak zobaczyłam w spadku  po poprzedniczce w lodówce  czarny mech. Aż w nocy mi się śnił brud . Jak wspomnę ściany  kuchni oklejone kawałkami mięsa i resztkami wątroby,to włos mi się jeży na tą okoliczność. Wszytstko wokoło szorowałam szczotką .Na koniec pojechałam spirytusem. Byłam tylko miesiąc. Nie mogłabym przełknąć potrawy nawet zrobionej z nowych produktów ,a przygotowanych w tejże kuchni. 

@Afryka posprzątaj,chociażby dla siebie samej i własnego bezpieczeństwa.Niedawno pisałam też o mojej koleżance. Jad kiełbasiany ze starej lodówki i mały włos spowodowałoby utratę palca,nie wspomnę ,że  szło juz zakażenie. 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Ja też byłam wściekła jak zobaczyłam w spadku  po poprzedniczce w lodówce  czarny mech. Aż w nocy mi się śnił brud . Jak wspomnę ściany  kuchni oklejone kawałkami mięsa i resztkami wątroby,to włos mi się jeży na tą okoliczność. Wszytstko wokoło szorowałam szczotką .Na koniec pojechałam spirytusem. Byłam tylko miesiąc. Nie mogłabym przełknąć potrawy nawet zrobionej z nowych produktów ,

 

. Jeszcze tak oblepionych scian nie widziałam i daj "bosze" nie zobaczę. Tu najgorsza była lodówka, tak się zbrzydziłam, że wyperdzieliłam prawie wszystko ... z zamrażarki też... bo tam mięso z ciastem i rybą, a wszystko pootwierane >:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Zrób tak by Tobie było dobrze. Ale nie sypiaj z "rodziną" :haha:

tez mialam okazje w takim miejscu byc...tzn moja zmiana przyjechala a ja..po jakims czasie odebralam telefon od gomorry ze opiekunka jest w tzw bliskich"stosunkach" z rodzina ...no coz....zycie...

nie wrocilam tam juz wiecej ...starczylo mi az nadto....ale doswiadczenia bezcenne..odnosnie brudu...dokladnie z toba mariojolanto sie zgadzam..obym ja sie nie przykleila...reszta....to taka "filozofia" tego domu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

. Jeszcze tak oblepionych scian nie widziałam i daj "bosze" nie zobaczę. Tu najgorsza była lodówka, tak się zbrzydziłam, że wyperdzieliłam prawie wszystko ... z zamrażarki też... bo tam mięso z ciastem i rybą, a wszystko pootwierane >:(

dobra jestes...ja lodowke umylam wprawdzie ale dluuuuugo otwarta stala...moja pdp 98 letnia bacia sama..."dbala" o dom wiec...bylo ze tak sie wyraze sporo nieporzadanych lokatorow..

kuchenke zepsula od razu a reszta sukcesywnie ladowala w czarnych workach..nie dalo sie funkcjonowac

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Heidi napisał:

Najbardziej zaskakują mnie sytuacje,gdzie opiekunki im bardziej lekceważą swoje zadania, to mają wysokie mniemanie o sobie i szacunek rodziny. 

to ze wysokie mniemanie to pikus...one maja tez zdecydowanie wygorowane wysrubowane stawki...czesto duzo wieksze od dziewczyn ktore naprawde zapieprzaja od "wczesniej"..i taka ci zajedzie z fasonem i na dzien dobry..."ale ja chce tyle i tyle"...

mialam okazje kiedys slyszec jak dziewczyna po 19ej zamykala swoja pdp na klucz ..babka w lozku juz spala i sama wstawac nie moga, a dziewczyna na spacerek sie wybrala i na piwko do baru we wsi...

mozna??? mozna...

nie wspomne i zmienniczce ktora skonczyla zlecenie juz po tygodniu na poteznym kacu jak mniemam...ale to juz inna bajka...takie krolewny sie zdarzaja ale smutne jest to , ze one robia pod gore tym..."normalnym"

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi." I to tyle jesli mowa o opiniach o agencjach:( 

Na jednym forum słowo dupa było zakazane  a tu zakazane sa opinie o agencjach,własne opinie.....ankieta nigdy nie odda prawdziwej opinii.Ale co ja tam wiem,pora się chyba ewakuować .Nie wiem czy jest jeszcze miejsce gdzie można swobodnie pisać swoje zdanie:(Nie ma chyba:(Idę sobie ,chyba nie chce mi się juz nic pisać:(

Z tego co widzę to to o ankietach i opiniach rozmawiamy w tym temacie: 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, foczka63 napisał:

" Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi." I to tyle jesli mowa o opiniach o agencjach:( 

Na jednym forum słowo dupa było zakazane  a tu zakazane sa opinie o agencjach,własne opinie.....ankieta nigdy nie odda prawdziwej opinii.Ale co ja tam wiem,pora się chyba ewakuować .Nie wiem czy jest jeszcze miejsce gdzie można swobodnie pisać swoje zdanie:(Nie ma chyba:(Idę sobie ,chyba nie chce mi się juz nic pisać:(

no tez poczytalam..a tak sie ladnie rozwinelam. i napisalam swoje zdanie..i nic..

ale mamy poczte i inne formy wymiany informacji...bedzie dobrze...glowa do gory

@lucyna.beata nadal możesz ładnie się rozwijać w tym temacie w stworzonym do tego celu miejscu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, lucyna.beata napisał:

tez mialam okazje w takim miejscu byc...tzn moja zmiana przyjechala a ja..po jakims czasie odebralam telefon od gomorry ze opiekunka jest w tzw bliskich"stosunkach" z rodzina ...no coz....zycie

W miejscu gdzie relacje oparte są na tyłku, czyli du.ie, żaden argument się nie przebije, czyli nie ma się argumentów, ma się tylko powody do .... O.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...