Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ogólnie to chciałam powiedzieć, że wróciłam z Aldika i przyuważyłam tam dość fajne spódnice typu maksi  :d Wryły mi się w pamięć i choć wolę sukienki to kto wie czy taką powiewną i powłóczystą sobie nie kupię :haha:Dodatkowo stwierdzam już z cała pewnością, że mój nowy rozmiar i długie blond włosy (choć zawsze spięte) ,musi ci , robią wrażenie bo mam tez branie na terenie Niemiec :haha:Powodzenie jak za starych dobrych czasów :szydera: Kurde , padam ze śmiechu :szydera:

Pewnie na samych wędkarzy trafiasz. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Wędkarz, wędkarzem...pytanie za rybkę robi, czy za robaka? :szydera: Ważne, że branie jest...:oklaski: Aż zazdraszczam...bo mnie jak ognia unikają i wędkarze i robaki...musi piranię we mnie widzą...:szydera:

Ale kłamiesz jak z nut :d "Se" Ciebie pooglądałam na zdjęciu w tej nowej sukience i daleko mi... :tak2: Ja "se" umyśliłam, że to przez te blond włosy.., faceci jakies kody hipnotyczne mają i za tymi blondynami latają, a ja taka blondyna to pierwszy raz w życiu :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

Dzień dobry.

Jutro wyjazd na nowe miejsce i po nowe ojro :d Cel : Oldenburg

Miłego dnia życzę wszystkim

@ORIM Ty to się najeździsz, no ale, jak się jest fanem czterech kółek. ...

Super  że tak szybko masz nową pracę :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Poprosimy pikantne szczegóły...:haha:

Nawet mnie się gadać ( pisać :haha:) nie chce ...ja to mam farta do tych czystych inaczej ... cóż z tego ,że powiedziałam co o tym myślę ...spłynęło jak po kaczce . W odpowiedzi uzyskałam jakieś mętne tłumaczenia i radę , wyluzuj ! A jak chcesz to sobie zrób po swojemu ... czyli posprzątaj ...:szydera:

I teraz się zastanawiam czy posprzątać czy omijać ten syf przez sześć tygodni !? :szydera: 

Poskarżyć się nawet nie mogę rodzinie Pdp ,bo " rodzina" sypia z opiekunką :papieros: :szydera:....jak widzicie ,na razie śmieję się do rozpuku ,ale obawiam się,że to jest histeryczny śmiech .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Basiaim napisał:

Dziewczyny, jak tu na forum sprawdzić opinie o agencjach?

Jak wchodzę w opinie, to tylko widzę ankietę do wypełnienia.

Może  @Moderator mi podpowie?

Teraz nie uświadczysz prawdziwych opinii. Wszystko zręcznie usuwane w internecie. Na Fejsie też zauważyłam, ze te złe znikają. Wszystko wycukierkowane. Chyba tylko cyganka prawdę ci powie :d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...