Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta KSIĘŻYCU?!! :szok:   No ale jak tak mówisz, to pewnie tak jest:haha:

Pełnia teraz, na niebie żadnej chmurki, równonoc a nie wiem gdzie jest ten równodzień :haha: ŁYSY spać nie daje, ale ja też szybko jestem w łóżeczku (około 22-drugiej) i do tego z łapkami na kołdrze :haha:Po trzeciej czuję się wyspana xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nicnierobienia ciąg dalszy to i się wstaje wcześniejszym od skowronka . Wczorajszy dzień pt." wspomnień czar " zakończony salwami śmiechu ....dziś ciąg dalszy ma być , tyle , że połączony z włóczęgostwem i częściową zmianą miejsca . Rodzina bardzo dba , żebym nie wpadała w stany depresyjne i organizuje mi rozrywkę za rozrywką ....tylko , żeby od tych rozrywek na łeb mi się przypadkiem mocniej nie rzuciło , bo wtedy to nikt kuźwa ze mną nie wytrzyma :szydera:

Miłego , słonecznego , wiosennego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę prognozy pogody. Widzę no i co z tego ? Wszędzie ocieplenie i słoneczko a u mnie też ocieplenie. Kilka stopni mniej a słoneczko może się przedrze pomiędzy chmurami i deszczem.

Muszę sprawdzić którą nogą wstała dzisiaj z łóżka bo coś zaczynam marudzić. :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, NNNdanuta napisał:

Pełnia teraz, na niebie żadnej chmurki, równonoc a nie wiem gdzie jest ten równodzień :haha: ŁYSY spać nie daje, ale ja też szybko jestem w łóżeczku (około 22-drugiej) i do tego z łapkami na kołdrze :haha:Po trzeciej czuję się wyspana xd

Tiaa....ty z łapkami na kołderce a ŁYSY  robi z tobą co mu się tylko rzewnie podoba :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Łoooo Matulu. To straszne.

 

No ... :szydera: zwłaszcza dla otoczenia :szydera: Wyobraź sobie, że ktoś cie dzień w dzień budzi w okolicach czwartej tłukąc się garami w kuchni (toć kawa musi być).... To jest poważny powód do rozwodu :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaa....ty z łapkami na kołderce a ŁYSY  robi z tobą co mu się tylko rzewnie podoba :szydera:

No skłamałam :szydera: Jedną mam pod podusią, a drugą nad podusią :szydera: ŁYSY z każdym robi co chce, ale sam i tak od ziemi oderwać się nie może, a światła się tak boi, że świeci odbitym :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Widzę prognozy pogody. Widzę no i co z tego ? Wszędzie ocieplenie i słoneczko a u mnie też ocieplenie. Kilka stopni mniej a słoneczko może się przedrze pomiędzy chmurami i deszczem.

Muszę sprawdzić którą nogą wstała dzisiaj z łóżka bo coś zaczynam marudzić. :haha:

Lewą ...przednią ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

W domu pobudka o 5tej :oklaski:już po dwóch kawach, zaraz wyskakuje w łóżka, trza podłogi popastowac :dTrochę pracy na działce wykonane, posadzone jakieś krzaczory, na sobotę zapowiadają piękna pogodę, trza rozpocząć sezon "grylowy". 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :d

Po kilku dniach mordęgi, nieprzespanych nocach, eksperymentalnych kuracjach, w końcu nastąpił przełom i mogę oddychać :oklaski:, nawet trochę się wyspałam. Prasówkę uzupełniłam, @Barbara48 chyba nie zaskoczyła mnie Twoja decyzja, uważam, że słuszna :cmok:, nie ma takich rzeczy, które by się z czasem nie ułożyły po naszej myśli. 

Dobrego dzionka Ludeczkowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

No ... :szydera: zwłaszcza dla otoczenia :szydera: Wyobraź sobie, że ktoś cie dzień w dzień budzi w okolicach czwartej tłukąc się garami w kuchni (toć kawa musi być).... To jest poważny powód do rozwodu :szydera:

... i jeszcze krzywo postawione kapcie:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :d

Po kilku dniach mordęgi, nieprzespanych nocach, eksperymentalnych kuracjach, w końcu nastąpił przełom i mogę oddychać :oklaski:, nawet trochę się wyspałam. Prasówkę uzupełniłam, @Barbara48 chyba nie zaskoczyła mnie Twoja decyzja, uważam, że słuszna :cmok:, nie ma takich rzeczy, które by się z czasem nie ułożyły po naszej myśli. 

Dobrego dzionka Ludeczkowie. 

ooooooo...glos wydajesz sie znaczy..zyc bedziesz:oklaski:

no to kuruj moja droga uwaznie stosujac praktyki babci....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też powiem Wielkie Dzień Dobry:oklaski: w ten przepiękny słoneczny dzień:oklaski::hura: ja spakowana,,jak nigdy bardzo malutko biorę z sobą, w Pl mam jeszcze trochę klamotów do ubrania a jak co,to polecę na sklepy,,:szydera: nie!!!!! tylko nie to,,:przekleństwa: zamorduję sama siebie jak to zrobię,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...