Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, scarlett napisał:

też zawsze tak robię i pracuję do 10-15 i wracam w połowie przyszłego..tym razem miałam po raz pierwszy od 6 lat 2,5 mca  i boli...ojjj, jeszcze do 15 kwietnia bedzie boleć..O.o

no boli...ale czasami tak trzeba...

tez staram sie jezdzic na urlopy w polowie miesiaca i w polowiem nastepnego wyjezdzac...jak to mariolanta pisze tez nie lubie pustki na koncie

ostatnie testy urlopowania przez 6-7 tygodni poza faktem ze i owszem naciszylam sie bliskimi wynudzilam setnie moja chec zarobkowania wydatnie sie zmniejszyla - wiadomo czlek sie odzwyczaja .....niestety bardzo niekorzystnie wplynely na stan mojego posiadania ..czyli trzeba bylo poszukac innego rozwiazania ... zamiary - nie uzywam slowa plany ze boga nie rozsmieszac ukladam pod to zlecenie na ktorym obecnie jestem, ale moze i tak byc ze w chwili zmiany miejsca zmieni sie rowniez i taki harmonogram wyjazdow....gdyby cos...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... umarłam o świcie bo przeczytałam ze zdziwieniem, że @lucyna.beata idzie naciągnąć na siebie lacha:szok:

Śnieżne dzień dobry, wczoraj + 20 i śmierdząco a dzisiaj - 3 i też śmierdząco. Jak żyć, no jak:haha:

Słońca w serduchach:cmok:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xd Witam i informuję, że o 5-tej nad moim tarasem świeciły gwiazdy a o 6-tej już nie :( pada... :(, ale jest nadzieja, że o 7-dmej czy 8-mej przestanie :haha:Dzisiaj musze uzupełnić lodówkę i trzeba kopnąć się do sklepu...

Ponieważ u mnie poniedziałek ma lepsze notowania niż puckowy piątek to nie ma we mnie poniedziałkowego stresu :d Tydzień się kręci bo lubi, więc niech się kręci.., byleby mnie w swoje trybiki nie wciągał xd idziemy do przodu, a nie w kółko Macieja (?) xd To "se" znowu ździebko pofilozofowałam :haha:, a teraz miłego dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BabaJagusia napisał:

... umarłam o świcie bo przeczytałam ze zdziwieniem, że @lucyna.beata idzie naciągnąć na siebie lacha:szok:

Śnieżne dzień dobry, wczoraj + 20 i śmierdząco a dzisiaj - 3 i też śmierdząco. Jak żyć, no jak:haha:

Słońca w serduchach:cmok:

Też tak coś mi zadzwoniło w mózgownicy :szydera:, ale to nie o Lacha przez duże "L" chodzi :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się ktoś pytał, to już jestem :haha: Nie chciałam, ale wstałam...taki twardziel jestem :szydera: I nie wiem czym was zaskoczyć o poranku, czyli pomilczę sobie :szydera: Przywitam się tylko ładnie informacją, że 1811969745_poniedziaekniejesttakle.jpg.4f7cde40c39efdf775e5959a1f2fd42f.jpg I tym optymistycznym akcentem uważam nowy tydzień za rozpoczęty :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Żadnych planów na dzisiaj ....prawdziwy  urlopowy luzik ma być . A co z tego wyniknie to się jeszcze okaże . W każdym bądź razie rzucam się dzisiaj w ramiona demona lenistwa ...i tego będę się trzymać . Przynajmniej będę próbować nic nie robić .

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Ptaki świergolą jak opętane, słońca co prawda brak-widocznie wczoraj zrobiło 200% normy, ale jest ciepło.

Dziś dzień przedszkolny , ale przed wyjazdem Andzia ma jeszcze wizytę pani z kasy chorych, ponieważ rodzina zawnioskowała o podwyższenie grupy.

Zatem miłego dnia dla Wszystkich.:d

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wszystkim zainteresowanych informuję, że od jutra zapowiada się zmiana pogody...na lepsze :oklaski: Temperatura nie będzie porażać, ale słoneczko zakróluje na niebie :oklaski: I to jest informacja tygodnia :oklaski:

U mnie na gorsze....powrot zimy zapowiadają....:mur: opon nie zmieniam....:grzmotnąć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

U mnie na gorsze....powrot zimy zapowiadają....:mur: opon nie zmieniam....:grzmotnąć:

Nie powinnaś być zainteresowana :haha: Możesz gnić na sofce i nie wyściubiać nosa na zewnątrz :haha: Co innego my...biedactwa na wygnaniu, gdzie jedyną rozrywką jest spacering na piechty, do którego ładna pogoda jest niezbędna :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

... umarłam o świcie bo przeczytałam ze zdziwieniem, że @lucyna.beata idzie naciągnąć na siebie lacha:szok:

Śnieżne dzień dobry, wczoraj + 20 i śmierdząco a dzisiaj - 3 i też śmierdząco. Jak żyć, no jak:haha:

Słońca w serduchach:cmok:

ale lach wyprany byl wczoraj ha ha ha 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

guggy.gif

wlasciwiy czlowiek na wlasciwiym miejscu:szydera:

milego dnia ba! calego tygodnia zycze 

a co tam pojdziemy po calosci.....milego do konca waszych zlecen:dobrze:niech nam czas szybki zapierd...la

Skąd Królowa wie że ja u niej będę gościć za tydzień ?No żeby nie było guggy.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Wszystkim zainteresowanych informuję, że od jutra zapowiada się zmiana pogody...na lepsze :oklaski: Temperatura nie będzie porażać, ale słoneczko zakróluje na niebie :oklaski: I to jest informacja tygodnia :oklaski:

i...euro w gore pojdzie....patrz...zas bedzie drozej w pl...ale skoro deszcze ma nie byc ...damy rade

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...