Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Po cichutku wstałam , szatana zaparzyłam , przycupnęłam sobie w kuchni ...no to się przywitam . Goście śpią ...jedna gościówa - synowa też już wstała ...widać to nasza rodzinna tradycja , że baby wcześniejsze od skowronków . Jej wstanięcie nie przeszkadza mi w pisaniu i uzupełnianiu lektury , bo zapowiedziała , że blokuje na jakiś czas łazienkę ....a ja sobie nadal w kuchni ...okno na oścież i .....dymkiem , dymkiem w okno :szydera:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Słonka ani na lekarstwo, więc niech bedzie te w serduchach.  :1007_hearts:@1bozka mnie też się to podoba. 

Gwiżdże i leje aż po szybach spływa. Ocipieć idzie od tej szklanej pogody.:mur:

Dobrze, że chociaż nałóg kawowy można zaspokoić, więc siedzę nad kubkiem szatana :haha:

c265f65a12acc58b98581b0c06eb52ca.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Joy napisał:

@NNNdanuta ja nie cierpię parasoli.Jak mocno pada to ubieram kurtkę z kapturem albo moknę.Mniej mnie wkurza mokra głowa niż łażenie z podniesioną ręką:haha:

Mnie też . Zabieram czasem parasolkę , gdy musze w deszcz wyjść z domu np. na zakupy ,  ale i tak rozkładam ją w " jedną stronę " .Na powrocie , kiedy jakieś zakupy w jednej ręce a w drugiej miałabym parasolkę to chce mnie szlag  trafić . Nie cierpię tego .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry jak nie wiem co :) 

Ptaki świergolą,kawa pachnie a ja wyspana jak młody bóg,albo raczej bogini:haha:

Miałam wczoraj pracowity wieczór.Pozazdrościłam forumowemu koledze sygnaturek na fotkach i wciągnęło mnie :szydera:

 

 

IS_cats.jpg

Sygnatura sygnaturką ale to dzieło kto wyprodukował? Przydałoby mi się w pokoju :)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oswojony ,  czy zawieszony na tasiemce , coby go nie zgubić  ...ten smok ? ....Swoją drogą ...taka duża dziewczynka a jeszcze ze smokiem popitala ?! :szydera:

Oj popitalam, popitalam Basiu:d trzyma mnie mocno za rękę i nie da się zgubić :haha:,chyba się boi czycos

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Joy napisał:

@NNNdanuta ja nie cierpię parasoli.Jak mocno pada to ubieram kurtkę z kapturem albo moknę.Mniej mnie wkurza mokra głowa niż łażenie z podniesioną ręką:haha:

Bo to nienaturalne łazić z podniesioną ręką :haha:Tez nie cierpię i umiem się obejść, przeca byłam też listonoszem, ale czasami chcę wyglądać trochę lepiej niż zmokła kura xd

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Bo to nienaturalne łazić z podniesioną ręką :haha:Tez nie cierpię i umiem się obejść, przeca byłam też listonoszem, ale czasami chcę wyglądać trochę lepiej niż zmokła kura xd

Ostatnio latam ze złożoną parasolką w ręce i z kapturem na głowie. Tak dla bezpieczeństwa jakby mi kurta przemokła ale widać jest warta swojej ceny. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michasia 1959 napisał:

dobrej nocki życzę, ja wartuję bo nocki nieprzewidywalne.na osłodę nocki po kawałku serniczka

53921420_1903805473061657_3084528658811977728_n.jpg

54430384_2238930506361551_8631771297199685632_n.jpg

Michasia to już jest dzieło sztuki :tak2: A ja niepoprawny serniczkożerca cieszę się, ze tego wczoraj nie wylukałam bo nie wiem czym walczyłabym z głodem :haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MeryKy napisał:

Sygnatura sygnaturką ale to dzieło kto wyprodukował? Przydałoby mi się w pokoju :)

Meryjko :) nie podpisałabym się pod cudzą pracą,bo to by była kradzież:tak2: To akurat zrobione jest z resztek żywych kwiatów.Ale nie ma sprawy,machnę Ci ze sztucznych tylko odbierzesz sobie we Wrocku,będziesz piła kawę a ja będę się bawiła :) 

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielnie się witam. :cmok:

Patrzę za okno i oczom nie wierzę bo na magnoliach pąki nabierają koloru i mają zamiar się rozwijać. Może zdążę przed wyjazdem zobaczyć jeszcze kwitnące magnolie w ogrodzie ? I to by był jedyny plus tego że jeszcze ponad trzy tygodnie kibluję. Tego chciałam bo nie cierpię jak w jakimś miesiącu nie dostaję wypłaty, choćby tylko na rachunki. :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Meryjko :) nie podpisałabym się pod cudzą pracą,bo to by była kradzież:tak2: To akurat zrobione jest z resztek żywych kwiatów.Ale nie ma sprawy,machnę Ci ze sztucznych ale odbierzesz sobie we Wrocku,będziesz piła kawę a ja będę się bawiła :) 

Dwa razy nie pisz bo przecież nie mam daleko a w kwietniu prze świętami urlopuje :)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...