Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

już za późno na kawę, ale mam ptasie mleczko..mogę się rozsiąśćO.o:d mam wolne do 16 :oklaski:, to posiedze poczytam..pogfoda taka podła, ze tylko ksiazeczka i czekoladki, noo i kocyk do towarzystwa..do tego dzbanuszek zaparzonego czystka :kawa2: a w ogóle dobry dzień..

 

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę piękna a nie tylko młoda. :haha:

Przyszła paczuszka z DM. Zamówiłam na spółkę z inną opiekunką ( z Łotwy babeczka ) i za jej namową jakiś krem na noc, podobno czyni cuda. I chyba w to wierzę bo Łotwinka choć starsza ode mnie kilkanaście lat to ma skórę jak jakaś młódka. :szydera: Na pauzie dzielimy skarby a od jutra będę pięknieć z każdym dniem. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Niedługo będę piękna a nie tylko młoda. :haha:

Przyszła paczuszka z DM. Zamówiłam na spółkę z inną opiekunką ( z Łotwy babeczka ) i za jej namową jakiś krem na noc, podobno czyni cuda. I chyba w to wierzę bo Łotwinka choć starsza ode mnie kilkanaście lat to ma skórę jak jakaś młódka. :szydera: Na pauzie dzielimy skarby a od jutra będę pięknieć z każdym dniem. :szydera:

Tylko uważaj żebyś nie cofneła się do okresu pampersaxd

jak tak będziesz się odmładzać to wszystko możliwexd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Niedługo będę piękna a nie tylko młoda. :haha:

Przyszła paczuszka z DM. Zamówiłam na spółkę z inną opiekunką ( z Łotwy babeczka ) i za jej namową jakiś krem na noc, podobno czyni cuda. I chyba w to wierzę bo Łotwinka choć starsza ode mnie kilkanaście lat to ma skórę jak jakaś młódka. :szydera: Na pauzie dzielimy skarby a od jutra będę pięknieć z każdym dniem. :szydera:

@Maria Jolanta w takim razie wklej zdjęcie tego cudownego kosmetyku, no nie bądź Piggy:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eugenia1 napisał:

Witam Wszystkich w kolejny paskudny dzień. Znowu pada i wieje:mur:@beatrix+ Medium to rozmiar. Chłonność jest oznaczona kroplami.  Mój dziadek ma firmy Seni chłonność Active Jest jaszcze Active Plus.

No, właśnie o chłonności. 

Czyli żeby wszystkie kropelki - kropki  były zaznaczone to musi być active plus?

Dzięki!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Niedługo będę piękna a nie tylko młoda. :haha:

Przyszła paczuszka z DM. Zamówiłam na spółkę z inną opiekunką ( z Łotwy babeczka ) i za jej namową jakiś krem na noc, podobno czyni cuda. I chyba w to wierzę bo Łotwinka choć starsza ode mnie kilkanaście lat to ma skórę jak jakaś młódka. :szydera: Na pauzie dzielimy skarby a od jutra będę pięknieć z każdym dniem. :szydera:

Nie może być?! :szydera: Ja chcę to zobaczyć :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, beatrix+ napisał:

Jak się nazywają pieluchomajtki bardzo chlonne? Slownik pokazuje WENDEL.

Moja nosi  Medium,  ale  musi mieć bardziej chlonne, żeby mogła sikać bez przesiąkania.

No i dzińdybry! 

Te majtki nie chlona. Trzeba do tego wkladke. Albo rożowe pampersy tzn. z rozowymi paskami a na opakowaniu rozowe napisy Seni albo Hartmann

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, beatrix+ napisał:

No, właśnie o chłonności. 

Czyli żeby wszystkie kropelki - kropki  były zaznaczone to musi być active plus?

Dzięki!

Takie majtki na noc to za malo. Niestety przesiakaja jakie plusy by nie byly.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Barbara48 napisał:

@Janeczka1963 Janinko wytłumacz mnie jak chłopu na granicy. 

Była niedobra dziewczynka.

Potem chłopczyk.

Potem mama dzieci.

Tata był ok.

Potem to tata cię wyrzucił?

Naprawde nic nie kumam, sorry. 

Oświeć mnie. 

Tata też był niedobry, bo wyrzucił Janeczke.z dziećmi  doszła do ładu, ale ostala mama, której nie dało rady reformowac. No i tata się urwil i kazał się wynosić. Ooo, rozwiązałam zagadkę, choć nic nie piłam oprócz kawy :oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Magdzie napisał:

Tata też był niedobry, bo wyrzucił Janeczke.z dziećmi  doszła do ładu, ale ostala mama, której nie dało rady reformowac. No i tata się urwil i kazał się wynosić. Ooo, rozwiązałam zagadkę, choć nic nie piłam oprócz kawy :oklaski:

xdxd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Magdzie napisał:

Tata też był niedobry, bo wyrzucił Janeczke.z dziećmi  doszła do ładu, ale ostala mama, której nie dało rady reformowac. No i tata się urwil i kazał się wynosić. Ooo, rozwiązałam zagadkę, choć nic nie piłam oprócz kawy :oklaski:

Dzięki Magdusiu, bo zanim doczytam do konca to moze wyjsc afera międzynarodowa :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

umowę mam czas nieokreślony 7 dni wypowiedzenia, które właśnie wysyłam, 

Jaka jest długość wypowiedzenia umowy o pracę na czas nieokreślony?

2 tygodnie, jeżeli pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy,

1 miesiąc, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy.

3 miesiące, jeżeli zatrudnienie trwało co najmniej 3 lata.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...