Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ORIM napisał:

i póścili w życie bez rad praktycznych:d @Baśka powtarzająca się to nawet ze szkoły nie wyniosła co to Duschgel 

Coś ty ...przed Japońską Wojną to żeli jeszcze nie było . Skąd miałam wiedzieć ? ....Teraz wiedzę nadrabiam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś ty ...przed Japońską Wojną to żeli jeszcze nie było . Skąd miałam wiedzieć ? ....Teraz wiedzę nadrabiam :szydera:

I Bogom wszelakim pokłony bije za to :d My to stare wygi,ale młodzież ? Co z tego że DM,Rossman i inne sklepy pełne żelów,mydeł jak i tak wszyscy idąc pod prysznic drzwi zamykaja:d Nie ma co liczyc na figlarne upsss żel,mydło mi upadło :d pomożesz podnieść 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

I Bogom wszelakim pokłony bije za to :d My to stare wygi,ale młodzież ? Co z tego że DM,Rossman i inne sklepy pełne żelów,mydeł jak i tak wszyscy idąc pod prysznic drzwi zamykaja:d Nie ma co liczyc na figlarne upsss żel,mydło mi upadło :d pomożesz podnieść 

Ady pomogę ...tylko się schyl :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. :oklaski::oklaski:

Dziś po 3tygodniowej przerwie, przychodzi kolega znaczkowy. Dziadek jeszcze nie doszedł do siebie całkowicie że zdrowiem. Przede wszystkim mało pije, z jedzeniem też problem, Może potrzebuje jeszcze czasu? No nic, miłego dnia życzę. Dziś już zaczynam pakować klamoty, a jest trochę tego. :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolejny dzien ale widze ze nie ja jedna spac nie juz nie spie:haha:

do pakowania mam jeszcze troche czasu ale chyba torbe juz z gory przyniose zeby jakos mi ladnie pokoj zapelniala i se tak pomalusiu bede w nia ukladac co zakupilam juz i to co jeszczemniesieprzyda 

dzisiaj srodowo wiec luzne swobodne byczenie do 17ej..okolo...rower pewnie nie dzisiaj bo rozwialo sie maskarycznie a i deszcze zapowiadaja ale przeciez w koncu mam te dwie nogi wiec tuptusiac bede po miesice...w planie sklep u pani zosi zepewne cos rodzimego w oko mi wpadnie :haha:....moze jakies kokosanki????

milego dnia i jak zawsze na kawe serdecznnie zapraszam guggy.gif nie dajmy jednak popsuc sobie humoru bo przeciez w koncu musi sie z nami przywitac....

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry. :oklaski::oklaski:

Dziś po 3tygodniowej przerwie, przychodzi kolega znaczkowy. Dziadek jeszcze nie doszedł do siebie całkowicie że zdrowiem. Przede wszystkim mało pije, z jedzeniem też problem, Może potrzebuje jeszcze czasu? No nic, miłego dnia życzę. Dziś już zaczynam pakować klamoty, a jest trochę tego. :d

witaj magdzie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek szanownemu gronu :cześć2:Co by powiedzieć żeby nie skłamać  ?(to ulubione powiedzenie mojej babci) Ano źle się spało, a i ze wstawaniem był kłopot xd Sącze drugą kawkę i czekam z utęsknieniem na skutki xd bo 13-tego ponoć nawet w grudniu jest wiosna xd, więc

miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...