Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zawsze pisałam . Nawet dawno , dawno temu ...gdzieś tam ...podśmiewano się z tego . Teraz zaparłam się i postanowiłam to w końcu zmienić . Rwa ...koniec z kulturą i ...sosna :szydera:

a wiesz ze pisze sie szybciej???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie chcę dolewać oliwy do ognia , ale z tego co wiem to bez poniesienia konsekwencji rodzina może wypowiedzieć ze skutkiem natychmiastowym za : picie alkoholu w pracy , zażywanie narkotyków i innych środków odurzających , znęcanie fizyczne nad PDP i takie tam np. podchodzące pod paragraf ....Broń bobrze nie posądzam Janeczki o te w./w !!! ....Za żądanie słusznie należącego się dnia wolnego , czy pauzy nie mają prawa wyrzucać z pracy , bo na pewno płaciliby jakieś kary , bo też mają to  w umowach .

kwestia ...czy agencja o wszystkim janeczce powiedziala czy...im umknelo....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata mnie się wydaje , że agencja rżnie głupa,:tak2: nie o wszystkim mi powiedzieli,:| co nieco wyszło dopiero w praniu,:tak2: a że dzięki szanownemu gronu forumowemu jestem mądrzejsza,:hura: to się i wykorzystać już nie pozwalam :hura:i to tatusiowi nie pasowało:grzmotnąć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą. Przysnęło mi się po południu na sofce a Kasieńka myk-myk poszła do łóżeczka. :haha:Niestety też tylko drzemkę sobie ucięła, na szczęście zrobiło się ciemno więc znów poszła spać. :szydera: Na moje szczęście bo wybierała się do mamy w odwiedziny. Nie pomogło jak tłumaczyłam że od dawna nie żyje i leży na cmentarzu. Autorytatywnie stwierdziła że pojedzie do "nowej mamy". :szok:

 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam wieczorową porą. Przysnęło mi się po południu na sofce a Kasieńka myk-myk poszła do łóżeczka. :haha:Niestety też tylko drzemkę sobie ucięła, na szczęście zrobiło się ciemno więc znów poszła spać. :szydera: Na moje szczęście bo wybierała się do mamy w odwiedziny. Nie pomogło jak tłumaczyłam że od dawna nie żyje i leży na cmentarzu. Autorytatywnie stwierdziła że pojedzie do "nowej mamy". :szok:

 

 

Ta Twoja Kasieńka dobrze kombinuje :d przecież też już ma swoje lata i jak chce iść do mamy to w dobrym kierunku patrzy 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963  doczytuję teraz wieści na Twój temat.No to wsadzili cię w czarną doopę.Czytam ,że już w domu jesteś .No i dobrze ,tylko nie wiem dlaczego wywalił cię tatuś.?Bo chyba nie za domaganie się wolnego?A co agencja?No jaja jakieś.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ORIM napisał:

Ta Twoja Kasieńka dobrze kombinuje :d przecież też już ma swoje lata i jak chce iść do mamy to w dobrym kierunku patrzy 

Kasieńka jeszcze jest fit, sprawna fizycznie, tylko Alzheimer ją ciśnie. :haha:

Mamusia była schorowana a dożyła 96 lat.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...