Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie koleżanka z sąsiedniej miejscowości, że po Ampen chodzą fałszywi policjanci>:(Aśka dostała ostrzeżenie od sąsiadőw.

Dla pewności jeszcze raz posprawdzałam czy wszystkie drzwi dobrze zamknięte.

Dzisiaj powiedzialam o tym szefin, mówi że też słyszała.

Dejta spokój, nawet na wsi nie jest bezpiecznie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Barbara48 napisał:

Słoneczne dzien dobry Opiekunkowo :love:.

Jest zimno, tylko 2 graduski ale przynajmniej nie pizga i nie leje.

Nie wiem jak długo, ale cieszmy się chwilą.

Właśnie przyszedł kominiarz, ale szefin się nim zajęła, wiec ja dalej delektuje sie kawą i papieroskiem.

Milego dnia ludziki :całus:.

 

 

received_391514744979897.jpeg

ze tak zapytam...a co ten kominarz bedzie czyscil wyciorem???:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Co się dzieje do jasnej Anielki!? Gdzie ta wiosna!? Normalnie za oknem biało i - 2 :mur:, ale jest i pozytyw, pizga zdecydowanie mniej i słonko zaczyna nieśmiało wyłazić, Nooo zachadzi parzałsta! 

Miluśkiego dzionka Milusińscy. Trzymajta się ramy, jeszcze trochę (taką mam nadzieję) i zrzucimy kapoty i budziet wsje lieto i lieto :haha: :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ktoś cię chciał dmuchnąć , ale nie mógł się zmieścić ?....A niee...pomyłeczka . To ty musiałaś zdmuchnąć , czy tam zmieść śnieg ....Czytadełka mi zaparowali , źle odczytałam :szydera:

Dokładnie tak Basiu:szydera:ktos kogoś gdzies:cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Co się dzieje do jasnej Anielki!? Gdzie ta wiosna!? Normalnie za oknem biało i - 2 :mur:, ale jest i pozytyw, pizga zdecydowanie mniej i słonko zaczyna nieśmiało wyłazić, Nooo zachadzi parzałsta! 

Miluśkiego dzionka Milusińscy. Trzymajta się ramy, jeszcze trochę (taką mam nadzieję) i zrzucimy kapoty i budziet wsje lieto i lieto :haha: :cmok:

1509436290_images(1).jpg.2c55959b2df1aa6ba971b8cf30f984a6.jpgmasz wiosne moja droga

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ...koniec obcyngalania.....slysze chrzest kosci to znak ze szogun zmierza w kierunku badenzimmera a to oznacza ze zwlec sie musze z fotela i za sniadanie sie zabrac...dzisiaj az dwa jogurty:szydera:ale male  ...jak dieta to dieta...a a w kuchni.....wyzera...ale to celowo...bedzie musial wstac zrobic kilka krokow ...:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożka dołączam do gorącej koleżanki z tym zazdraszczaniem. Choć szczerze mówiąc- wolałabym trzasnąć się do Pobierowa. Góry to ja mam za miedzą. Ty też w Bieszczady masz rzut beretem. Marcowa plaża..... ale się rozmarzyłam... 

                           Udanego pobytu i smacznej kolacji. Obfitego śniadania:$:cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BabaJagusia napisał:

Marcowa plaża..... ale się rozmarzyłam...  

Ja podziękuję. Gwizda i pizga mało łba nie ukręci. :haha:

Chociaż... Moja koleżanka co roku jeździ nad polskie morze w styczniu. Ludzi prawie nie ma, w hotelu spa do jej dyspozycji, plaże prawie puste a jodu w powietrzu podobno mnóstwo.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja podziękuję. Gwizda i pizga mało łba nie ukręci. :haha:

Chociaż... Moja koleżanka co roku jeździ nad polskie morze w styczniu. Ludzi prawie nie ma, w hotelu spa do jej dyspozycji, plaże prawie puste a jodu w powietrzu podobno mnóstwo.

Ten jod to mój dobry kumpel :haha:Podobno jest, ale wódki z nim jeszcze nie piłam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej  wsi zrobiło się kolorowo :p

Dziś przyszła do Soni pielęgniarka z Kamerunu! Jaka śliczna czekolada z loczkami!

Uśmiałyśmy się obie,  że Niemcy robią się krajem wielokulturowym i każdy umie niemiecki po swojemu. xd

P.s.

Dzwoniła firma informując mnie o poczynaniach w sprawie demencji- nagłej- u mojej podopiecznej. 

Wyszlo nam,  że zmienniczka nie byla szczera z tą chorobą męża. Przeczuła pismo nosem i uciekĺa. 

A ja wpadlam w bagno,  z którego próbuje się uratować. Bo bez tabletek żadna tu nie będzie chciała przyjechać. 

Słonko,  ale zimno. Spełniam się póki co przy prasowaniu. 

Dziś na obiad za karę zupa z puszki,  o !

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

Odmeldowuje sie:cześć3: muszę zdążyć na popołudniowy obiad w Zakopanem:d. Wiem wiem :szydera:.pozdrowie od Was.... Zakopane.

Miłość od nas pozdrów koniecznie! I dzień dobry Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ nie miej jej tego za złe . Dla ciebie za pierwszym razem ta sztela była bardzo ok. i może kobitka pomyślała , że ja ty wrócisz to wszystko wróci do normy , bo tak czasem bywa . Uciekła jak umiała , jak jej było wygodniej . Nie wszyscy potrafią postawić sprawę na ostrzu noża i prosto w oczy wygarnąć . Moja poprzednia zmienniczka , pierwsza opiekunka dla doktora , bystra , pyskata też nie potrafiła w oczy powiedzieć , że już ma dość i nie wraca . Zrobiła to dopiero na dwa tygodnie przed moim zjazdem na urlop ...na moją i agencji prośbę . Ja miałam zapowiedziane , że nic nie wiem , milczałam , udawałam zdziwioną , kiedy w końcu zadzwoniła do Elki z informacją , że nie wraca . Nie powiedziała  /chociaż wtedy już śmiało mogła/ prawdy , tylko zwaliła na swoje niedomagania zdrowotne . Normalny cyrk :haha:Agencja wymusiła na niej ten powiadamiający telefon , żeby Elka nie pomyślała , że agencja chce zarobić na wyszukaniu nowej  i picuje . Sama , osobiście rozmawiałam z pracownicą i ona mi to powiedziała .....Becia , ja od początku wiedziałam , że zmienniczka nie wróci / choć 100% pewności nie miałam , czy nie / , ale grałam głupa do końca , bo doskonale wiedziałam , że będę miała trutą doopę , będę patrzyła na wykrzywioną gębę ...nie z mojej winy ....a tego kuźwa nie lubię :haha:Pewnie , że wszyscy powinniśmy walić prosto w ślepia prawdę , tyle , że na ten przykład ja sama nie mam parcia , czy  satysfakcji , że ujrzę czyjąś czerwoną ze złości gębę . Na sosnę mi to potrzebne ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...