Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, foczka63 napisał:

Nooo,spakowana wreszcie:)Coś się zabrać nie mogłam a wcale dużo nie miałam.Jeszcze jutro cały dzień ze zmienniczką i w pon robię rząd:):):)

Śmieszną miałam sytuację dziś.Spałam po południu jak zawsze prawie i śniło mi się,że jadę do PL z kierowcą o imieniu Marek.W tym śnie mówiłam do niego ,że z Markiem jeszcze nie jechałam,a znam już wszystkich z mojej busiarni.Po południu, już na jawie , dzwonię do busiarni ,żeby się dowiedzieć z kim jadę a pani mówi,kierowca Marek......Normalnie jakiś sen proroczy miałąm:):)ha ha ha .Chyba się starzeję bo do tej pory specjalistką od proroczych snów w naszej rodzinie była moja mama:) 

Pogoda dziś huraganowa,wieje i wieje od rana samego:(

Mój usiłował się od rosołu wymigać ,ale już trochę lepiej się czuje i nie ma to tamto.Sprzątać nie musi powiedziałam,ale rosół musi być!Inaczej to by może nie zauważył,że połowica do domu wróciła,ha ha ha

 

 

Tak mocno  spicniałaś ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@foczka63  ja w domu uważam że najlepiej gotuję. :haha:Raczej na mnie czekają sępy wyposzczone.

Nieźle gotuję ,ale mój też  i lubi gotować:)Odgraża się ,że się jeszcze nauczy domowy makaron robić:)Ciast tylko nie piecze........jeszcze,ha ha ha 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Sylasa napisał:

Ooo i jestem, witojcie :cześć:

Wieczorem gadki szmatki przy kawie schodzą często z wyższych poziomów na okołośrodkowe :szydera:, czyli w okolice doopy Maryny, czym  nie należy się przejmować :haha:Jak ma się potrzebę to trzeba się wcinać "brutalnie" lub uczestniczyć w niezobowiązujących xd Rano tu się zwyczajowo witamy, a później zaglądamy w zależności od czasu jakim dysponujemy. Jeszcze raz miło Cię powitać :cześć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ona nie żyje.

Pewnie przez niemieckich dementyków. :haha:

Wśród chorych "najlepiej" być chorym bo tylko wtedy nie mają czego z ciebie wyciągnąć. Inaczej to jednak działa jak naczynia połączone, chyba że ma się jakiś korek ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

 

Śmieszną miałam sytuację dziś.Spałam po południu jak zawsze prawie i śniło mi się,że jadę do PL z kierowcą o imieniu Marek.W tym śnie mówiłam do niego ,że z Markiem jeszcze nie jechałam,a znam już wszystkich z mojej busiarni.Po południu, już na jawie , dzwonię do busiarni ,żeby się dowiedzieć z kim jadę a pani mówi,kierowca Marek......Normalnie jakiś sen proroczy miałąm:):)ha ha ha .Chyba się starzeję bo do tej pory specjalistką od proroczych snów w naszej rodzinie była moja mama:) 

 

 

 

Sen faktycznie zadziwiający i taki nieodległy, oparty na obecnych  faktach :) Imiona skojarzone są z systemami żywieniowymi, czyżby Marek to inna nazwa rosołku, którego tak pragniesz  albo spakowałaś sobie coś smacznego na podróż :haha:i się zgrało. :szydera: To słodkiej podróży prosto do celu :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Co dzień to już wcześniej wstaje, za kilka dni, to już chyba nie będę się kladla spać. Deszcze leje, choć dobre, że wiatr nie wieje. Wczoraj na pauzie jak pojechalysmy rowerami (bardzo głupi pomysł), to myślałam że zejdę z roweru i będę go pchać, tak wiało że nie szło jechać. Ale tak to jest jak się chce coś kupić, w C&A były zimowe przeceny 75%.Kupilam tylko bluzę dla męża za 2,25:d

A teraz czas na kawę i dymka. 

Miłego dnia. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

A ja pomału dochodzę do wniosku że Kasieńka jest wampirem. Energetycznym. Za miesiąc pewnie będę włóczyła nogami i wyglądała jak zombi. :szydera:

chyba kazdy z naszych pdp na swoj sposob z nas cos wysysa....modne ostatnio okreslenie ale w wiekszosci przypadkow niestety prawdziwe 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry. 

Co dzień to już wcześniej wstaje, za kilka dni, to już chyba nie będę się kladla spać. Deszcze leje, choć dobre, że wiatr nie wieje. Wczoraj na pauzie jak pojechalysmy rowerami (bardzo głupi pomysł), to myślałam że zejdę z roweru i będę go pchać, tak wiało że nie szło jechać. Ale tak to jest jak się chce coś kupić, w C&A były zimowe przeceny 75%.Kupilam tylko bluzę dla męża za 2,25:d

A teraz czas na kawę i dymka. 

Miłego dnia. 

tu sie uspokoilo ale czy w ciagnu dnie sie nie rozwieje??? wczoraj gradowo mocno dawalo 

kawke siorbie wiec na fajke  dawaj idziemy ..w srode na wyprzedaze sie wybieram wiec moze cos wypatrze

rowniez dzien dobry 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...