Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Masz rację. Czapkę lepiej ubiorę. :haha:

Tiaaa...." utonęła babka do góry kuciapką ....nie żal mi jest babki , ino jej kuciapki , bo bym miał na zimę materiał do czapki " ...jakoś tak to leciało w " Wiosna , panie sierżancie " :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Dlaczego jelita mają ok.10m długości?

Żeby się doopa od gorącego rosołu nie poparzyła:szydera:

Już 2 m z orginału odcięte  :d Jeszcze kilka osób to opowie i faktycznie rosół dopę poparzy 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

No i przyszło do mnie chorobsko :(Nie wiem czy od dziadka czegoś nie załapałam:(Dziś zaś wizyta lekarza, zdecyduje co dalej. Za późno, bo dopiero wczoraj wypiłam sok z połowy cytryny, ale chyba jeszcze nie tak źle, bo papieros i kawa jeszcze smakuje. 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć: jak to @awe59 lubi mówić to żeby skały srały to ja dzisiaj w De kobietą się nie poczuję :szydera: chyba, że na koniec dnia pucek poprzymierzam sobie jeszcze raz kiecki, które tu kupiłam xd poparaduje przed lustrem (na szczęście spore), porobię do niego głupie miny :szydera: Nie będzie kwiatów dla mnie, zresztą te to wolę sobie sama kupować bo jakoś nikt nie pamięta jakie są moje ulubione :smutek:

Dlatego też życze wszystkim paniom żeby otrzymywały prezenty jakich naprawdę pragną :d

Poza tym miłego dzionka i buziaki :cmok:

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapowiedziałam, tak zrobiłam :oklaski: Budzik zadzwonił pół godziny później :oklaski: I jest dobrze...chyba :szydera: Teraz nadrobię klepanka, wysiorbię kawusię i zmierzę się z oczywistością, że jestem kobietą :haha: Pod Hanowerem pizga i leje, temperaturka na plusie, a to znak, że idzie ku wiośnie :haha:Jeszcze tylko się przywitam... 1454574094_dziedobryczwarteczek.jpg.438990730d48b377de5bb25ca5ea3b7f.jpg i pożyczę wszystkim miłego dzionka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Rozleniwiłam się chyba , bo ponad osiem godzin snu i jakaś rozmemłana wstałam . Jeszcze chciało mi się spać , ale siła wyższa ...dziś Dzień Kobiet i w związku z tym będę miała gości - same baby ! Wczoraj na tę okoliczność poczyniłam jakieś niewielkie zakupy , podszykowałam co nieco i dziś będziemy się bawić i facetom doopy obrabiać .....słowami oczywiście :haha:Będziemy spijać likierki i inne słodkości , żeby dłużej pamiętać ....bo tak nam , paniom w pewnym wieku łby jutro będą napitalać :szydera: Wszystkim forumowym Kobietom ( ładniej by brzmiało Kobietą :szydera: ) samych radosnych chwil w życiu życzę :1007_hearts:....a poza tym  :

Miłego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jak zapowiedziałam, tak zrobiłam :oklaski: Budzik zadzwonił pół godziny później :oklaski: I jest dobrze...chyba :szydera: Teraz nadrobię klepanka, wysiorbię kawusię i zmierzę się z oczywistością, że jestem kobietą :haha: Pod Hanowerem pizga i leje, temperaturka na plusie, a to znak, że idzie ku wiośnie :haha:Jeszcze tylko się przywitam... 1454574094_dziedobryczwarteczek.jpg.438990730d48b377de5bb25ca5ea3b7f.jpg i pożyczę wszystkim miłego dzionka :oklaski:

:o Kroczek do przodu Mirelka xd Dzisiaj jest piątek :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Gdybyście nie napisały to bym zapomniała że dzisiaj Dzień Kobiet. :szydera:

Każdy dzień podobny do drugiego a do wyjazdu jeszcze miesiąc....

Może na konto dzisiejszego dnia upiekę ciasto ? A co ? Upiekę i zjem !

Bukszpanowe ....najlepiej . Kasieńka zadowolona będzie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Ja o pogodzie to nie chce mówić, bo niestety nie ma o czym xd A to Mirelka chciała mi w głowie namieszać, ale się nie dalam xd

No co ?! ....Pizga u niej , tej Mirelle'i naszej jak jasny gwint i pizgało , pizgało ....aż w rozczochraną pizgnęło ! :szydera:...A ja już sobie nucę " zgubiłem dzień ...pomóżcie mi go znaleźć . Szukam go , wołam go ....wróć mój dniu ! " :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...