Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 

Ja tak jak @Baśka powtarzająca się, nie mogłam spać, też przeżywam wyjazdy. Wczoraj mąż jechał o 20tej do Berlina na lotnisko, miał odebrać kolegę. U nas tak jest, że melduje mi jest na Świecku, w Berlinie, już w Pl. Dopiero spokojna byłam jak napisał :jestem w domu i mogłam iść spać.

Już jestem po toalecie porannej, zwarta i gotowa przyjąć dziś kominiarza :oklaski:, zapowiedziana wizyta przed południem, ale ostatnio był już po 9tej.Jak to mówią, nie znasz dnia, ani godziny, na szczęście dzień znam, tylko ta godzina. :haha:Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Ja dzisiaj od rana użeram się z doładowaniem Orange. Ojciec zakupił mi i podał kod ale nie włazi.

Po rozmowie z konsultantką na czacie dowiedziałam się, że na wydruku są dwa 14 cyfrowe kody

tzn. jeden to bodajże nr tego rachunku... o dola moja dolo...cały poranek zmarnowany :grzmotnąć:

Miłego dnia!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, MeryKy napisał:

Dzień dobry!

Ja dzisiaj od rana użeram się z doładowaniem Orange. Ojciec zakupił mi i podał kod ale nie włazi.

Po rozmowie z konsultantką na czacie dowiedziałam się, że na wydruku są dwa 14 cyfrowe kody

tzn. jeden to bodajże nr tego rachunku... o dola moja dolo...cały poranek zmarnowany :grzmotnąć:

Miłego dnia!

Ja doładowuję przelewem z konta bankowego. Prosto i natychmiastowo.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja doładowuję przelewem z konta bankowego. Prosto i natychmiastowo.

A po co przelewem jak mam za friko. Ojciec zapłacił a ja mam eurokonto bogate a na złotówkowym niewiele :haha:Był czeski błąd ojciec podał 329 a okazało że miedzy innymi ma być 392 haha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :love:.

Mąż póznym wieczorem pojechał już, skończyła się laba , trza brać się znowu do roboty. 

Wyjezdzającym szczesliwej podrozy :serce:.

Nie wiem co sie działo na forum przez te 5 dni, bo nie było czasu czytac. 

Milego dnia Kochani. 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, 1bozka napisał:

Nie dziękuję żeby nie zapeszyc :dZobaczymy.  Rano mówiłam że ktoś mi włączył zielone światło:haha:haha żebym tylko na środku ulicy się nie zatrzymala:haha:jakkolwiek będzie bez walki Haha się nie poddam Ale strasznie się cieszę:d

Dasz radę! :) :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeryKy napisał:

Dzień dobry!

Ja dzisiaj od rana użeram się z doładowaniem Orange. Ojciec zakupił mi i podał kod ale nie włazi.

Po rozmowie z konsultantką na czacie dowiedziałam się, że na wydruku są dwa 14 cyfrowe kody

tzn. jeden to bodajże nr tego rachunku... o dola moja dolo...cały poranek zmarnowany :grzmotnąć:

Miłego dnia!

Czemu się przez internet nie doładowujesz?Prościej.Sprawdź na swoim bankowym koncie czy masz opcję "doładuj telefon"Lub z konta Orange też można.Ja mam INTELIGO z opcją doł.tel. i zawsze tak robię.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Obudziłam się dziś krótko przed 6, pomyślałam "Jeszcze chwileczkę" i obudziłam się o 7:30.

Pdp dzień ze mną zaczyna o 8- schodzi na śniadanie, więc luzik w ramionkach.

Co jakiś czas dostaję tu nadnormalnego szwungu do roboty (chyba z nudów).

Dziś dziadkowe przydasie zminimalizowałam (po konsultacji z nim oczywiście) i biorę się za pranie serwetek, serweteczek, obrusików spod kurzołapaczy, których amatorką była śp.żona pdp.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, foczka63 napisał:

Czemu się przez internet nie doładowujesz?Prościej.Sprawdź na swoim bankowym koncie czy masz opcję "doładuj telefon"Lub z konta Orange też można.Ja mam INTELIGO z opcją doł.tel. i zawsze tak robię.

Tylko po co mi ma bank niekorzystnie przeliczac jak ojciec mi sponsoruje

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominiarz spisał się na piątkę, był przed 9ta.,mily młody chlopaczek, był już wcześniej tutaj. Komin jak stwierdził ok, pobrał zapłatę 112e,kurde drogie takie usługi, a to chwila moment. 

Dziś moja przerwa później, czekam na lekarza, ma dziś przyjść z wizytą, dziadka po tych antybiotykach całkiem zmoglo, dziś leży w łóżku,nie ma sił. :(

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńka jak grasuje w ogródku to tylko z nożyczkami. Ścina wszystko co kwitnie a jak nic nie kwitnie to ścina wszystko co zielone. :haha:

Wczoraj na spacerze zobaczyła u kogoś w ogródku pięknie kwitnące wrzosy i bardzo żałowała że nie ma nożyczek. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...