Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Afryka napisał:

Mnie to się wydaje, że z chwilą trzaśnięcia drzwiami przeze mnie, On nic nie robi, a dzień przed moim powrotem chce się skidać :szydera:, a,że starzeje się także to nie wyrabia się. :szydera:

O matko....tylko mu nic nie mow o tym starzeniu....bo depresji dostanie i po psychologach bedziesz z nim latac...:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

O matko....tylko mu nic nie mow o tym starzeniu....bo depresji dostanie i po psychologach bedziesz z nim latac...:szydera:

Terapię to ja mu funduję i nie jest to relaksacyjna kozetka, jutro  pierwszy punkt, wyrabianie ciasta na pączki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Czyli ??? 

Mścić się na bidulku będzie @Afryka...do roboty zagoni ...taka @ z niej ....czaisz ?! I za co ...za kilka przybrudzonych kubków ? Może wodę oszczędzał ...serce chłop ma , myśli o Afryce ...tam ludziom wody brakuje przecież . Mogła se innego nicka obrać . Przecież to z miłości do niej  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mścić się na bidulku będzie @Afryka...do roboty zagoni ...taka @ z niej ....czaisz ?! I za co ...za kilka przybrudzonych kubków ? Może wodę oszczędzał ...serce chłop ma , myśli o Afryce ...tam ludziom wody brakuje przecież . Mogła se innego nicka obrać . Przecież to z miłości do niej  :szydera:

Tak to może właśnie wyglądać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Afryka napisał:

Ja też mam wady, a jedną z nich jest umiłowanie porządku, nie mylić z pedantycznością, no szlag mnie trafia na widok zasyfiałej lodówki (plantacji penicyliny nie było, ale może za krótko na wyjeździe byłam :szydera:) czy ufajdanych kubków w szafce, ponoć umytych :szydera:... A najbardziej mnie wkr, że On twierdzi, że czysto jest i, że sprzątał. Cholera my chodzimy do różnych okulistów, może tu tkwi problem. :haha:

znam ten komentarz doskonale.....i tez podobnie jak ty nie mam wsiola na punkcie czystosci ale....jednak musi byc to minimum w miare zeby widelec do reki sie nie byl przykleil albo kawa  z plesnia w kubku sie nie parzyla...mgle w oknach juz zaakcetpowalam ale ta reszta..pozostaje tylko glowa krecic :papieros:i dla zdrowotnosci zaciagnac sie 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ORIM napisał:

Nazywa się Honda :d 

DSC_0501.JPG

ma swoj klimat dziewczyna i pewnie troche nakladu pochlonie ale jak wyrwiesz w dluuuuga to tylko uslysza jej mruk chrumm chrumm chrummm....a z ciekawosci ile wazy? ma ponad 200?

cudna laska to masz faktycznie co robic i..na co zarabiac 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziatwa

kawe siorbie stelomierz mnie milo powital i oby tak dalej

siem mnie tu troche zmian pojawilo ale zeby nie do zaakceptowania to nie ...mam tylko jakos chyba czas inaczej rozlozony i musze w ten rytm wskoczyc 

ja nie wiem jak wy ale ja dymka ide wciagnac a potem trza sie ludzi upodobnic bo mnie jakos dzisiaj z lekka nastroszylo64251_dziecko_naelektryzowane_wlosy.thumb.jpg.36b46fc2531abd11a09fb03a07658a5f.jpg

milego wtoreczku oby przestalo wiac jak z kieleckim i najlepszego na caly dzien

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, dwa, trzy-trzecia Witam w środku nocy. Kawcia w kubku, okulary na nosie i biorę się za forum. 

Słońca w serduchach oraz :cmok:

                                                             No i czasu z gumy:w zależności od potrzeb:tak2:

 

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Afryka napisał:

Mnie to się wydaje, że z chwilą trzaśnięcia drzwiami przeze mnie, On nic nie robi, a dzień przed moim powrotem chce się skidać :szydera:, a,że starzeje się także to nie wyrabia się. :szydera:

Mam pomysła: a może by tak wymienić małża na młodszy egzemplarz?! :haha:

Przyuczysz go jeno aby w alkowie nie był zbyt szybki a w innych  miejscach już tak:$

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, chciałoby się rzec w sobotę :szydera:, ale nie- we wtorek. A potem już poleci, kąpanie, pranie, pucowanie czyli jak zwykle. Ale za to zostanie mi już tylko jedna sobota i jeden wtorek i z tego się cieszę. Mam tu luz,  bo podopieczna dużo śpi, ale i tak para zaczyna mi uszami wychodzić. Starzeję się chyba, a tu do emerytury jeszcze daleeeeeeko. Chociaż jak czytam ogłoszenia to coraz częściej pojawiają się "pani 40-50 lat" i ja się już nie kwalifikuję ;).

Specjalistki od ostropestu, czy drobne problemy żołądkowe to normalne?

Miłego dnia :cmok: dla wszystkich razem i każdego z osobna.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...