Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Ale wiesz jak to sauna była to z gorąca mógł sie do minimum skurczyć i woreczki takoż......przechlapane:(Nie mam pojęcia jak to jest z naciąganiem ,ale wuobrażam sobie ,ze nie jest to specjalnie przyjemnie:(Tak np.z 2cm zrobić chociaż 12......Jaaaaaaa cieeeeee,nieeeeeee:(

Też współczuję . Bolesne musi być ...jak jasny gwint . Tyla centymetrów ....ojojojoj ! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo hallo forumowicze,,,Blondi wróciła,,z Karnawału:szydera::hura::szydera: z Winaros ,,ale ja jestem super obserwatorem , a moje oczy co zobaczą pięknego to do skrytki,powiem jedno,że w tamtym roku były ładniejsze stroje ,,pióra piórami :hura: one zawsze są ,,ale i tak było cudownie, potanczylam sobie z koleżanką lat 73 ,,,nic nie poradze na to ,że toleruje fajne babki w tym wieku, mam szacunek do ludzi, :),tutaj szaleństw karnawałowych nie brakuje,,także jutro poniedziałek ,Rosenmontag jest mój,,,:love:

20190303_081611-COLLAGE.jpg

20190303_081854-COLLAGE.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Temu pisdowatemu kaczoru, to na pewno nie teges :szydera:

Iiiiiii....tamta mameja to nawet nie wiadomo , czy cokolwiek posiada a co dopiero o dryganiu jakimś mówić . Niech on lepiej do PiSuaru nie podchodzi , bo se wstydu narobi jak stołeczka , czy innego taborecika nikt nie podstawi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, foczka63 napisał:

Ale wiesz jak to sauna była to z gorąca mógł sie do minimum skurczyć i woreczki takoż......przechlapane:(Nie mam pojęcia jak to jest z naciąganiem ,ale wuobrażam sobie ,ze nie jest to specjalnie przyjemnie:(Tak np.z 2cm zrobić chociaż 12......Jaaaaaaa cieeeeee,nieeeeeee:(

@foczka63najlepiej wypadla by diagnoza, jakby Darek pokazal,zdjecie;))

Tylko co Marta na to?

wole nie myslec:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

@foczka63najlepiej wypadla by diagnoza, jakby Darek pokazal,zdjecie;))

Tylko co Marta na to?

wole nie myslec:mur:

Oszalała Ty,:grzmotnąć: nie mocno biję ,,tak leciuchno, ,to Ty nie wiesz że skórka zawsze jest na jajeczkach trochę pomarszczona? :szok:

A tak w ogóle jak się czujesz :cmok: jak oczka Twoje śliczne ,bo takie smutne były,,:tak2: myślę ,że teraz jest ok!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

@foczka63 to co za głupki piszą w ulotce ,że jedna tabletka dziennie.( 56 mg) jak normą jest 300.Mnie chyba coś przymuliło ,że głupoty czytałam i jedną brałam.I straszyli ,żeby dawki dziennej nie przekraczać.

Które to tabsy,daj linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

@foczka63 to co za głupki piszą w ulotce ,że jedna tabletka dziennie.( 56 mg) jak normą jest 300.Mnie chyba coś przymuliło ,że głupoty czytałam i jedną brałam.I straszyli ,żeby dawki dziennej nie przekraczać.

Ja nie czytam co piszą,ale biorę jedną krowę magnezu ,,bo te tabletki są duże ,,ale biorę dziennie jedną z rana po śniadaniu i po kawie,,systematycznie biorę dzien w dzień,:tak2: mi to wystarcza,biorę aby nie miec skurczów mięsni w nogach,tak biorę już od lat i jest ok! nie ma tak,że ktoś  wezmie  raz czy dwa  i czeka na poprawę, zawsze trzeba trochę  czasu tak jak ze wszystkim, nie ma ,że po tygodniu pomoże, zapomniec, trzeba miesiąc co najmniej brac i potem dalej,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Teresadd napisał:

@foczka63 to co za głupki piszą w ulotce ,że jedna tabletka dziennie.( 56 mg) jak normą jest 300.Mnie chyba coś przymuliło ,że głupoty czytałam i jedną brałam.I straszyli ,żeby dawki dziennej nie przekraczać.

Przecież magnez bierze się w organizmie nie tylko z tabletek ale i z posiłków. Nie wiem skąd mania brania magnezu albo innych tabletek. No, chyba że jest potwierdzony badaniami niedobór a zmiana diety nie przyniosła rezultatów. Organizm się rozleniwia i jeśli dostaje coś w postaci pigułki, przestaje "starać się" i przyswajać normalnie magnez z pożywienia.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Przecież magnez bierze się w organizmie nie tylko z tabletek ale i z posiłków. Nie wiem skąd mania brania magnezu albo innych tabletek. No, chyba że jest potwierdzony badaniami niedobór a zmiana diety nie przyniosła rezultatów. Organizm się rozleniwia i jeśli dostaje coś w postaci pigułki, przestaje "starać się" i przyswajać normalnie magnez z pożywienia.

 

Brawo :oklaski: Ja biorę magnez z czekolady :haha: I przyswaja ten mój organizm...przyswaja, jak najbardziej i stara się jak może żebym skurczy nie miała :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Przecież magnez bierze się w organizmie nie tylko z tabletek ale i z posiłków. Nie wiem skąd mania brania magnezu albo innych tabletek. No, chyba że jest potwierdzony badaniami niedobór a zmiana diety nie przyniosła rezultatów. Organizm się rozleniwia i jeśli dostaje coś w postaci pigułki, przestaje "starać się" i przyswajać normalnie magnez z pożywienia.

 

Tak może czarować się ktoś , kto nie pije kawy i nie jara fajek . Niestety przez używki magnez ulatnia się w ilościach hurtowych . Jeżeli chodzi o jedzenie , to już od wielu lat , nasze gleby są tak ubogie w ten minerał , że znalezienie godziwej jego ilości w pokarmach graniczy z cudem . Wspomnę jeszcze o stresie , ponieważ tylko 10 min nerwa , wyżera z nas dzienną dawkę magnezu . Przy Kasieńce powinnaś łykać całe opakowanie / dziennie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Brawo :oklaski: Ja biorę magnez z czekolady :haha: I przyswaja ten mój organizm...przyswaja, jak najbardziej i stara się jak może żebym skurczy nie miała :szydera:

Tylko delikatnie napomknę , że cukier zawarty w czekoladzie ogranicza wchłanianie magnezu :cool: Rozumiem , że pochłaniasz tylko gorzką czekoladę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Brawo :oklaski: Ja biorę magnez z czekolady :haha: I przyswaja ten mój organizm...przyswaja, jak najbardziej i stara się jak może żebym skurczy nie miała :szydera:

Czekoladę na noc jem ,,z rana tableteczka a nocka czekoladka -trufelki,Ty się tak nie chichraj, bo tydzien np. nie brałam magnezu i skurcze cholerne wróciły:smutek: a kawę piję,a kawa wypłukuje magnez, może zle myślę, a może dobrze,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Tak może czarować się ktoś , kto nie pije kawy i nie jara fajek . Niestety przez używki magnez ulatnia się w ilościach hurtowych . Jeżeli chodzi o jedzenie , to już od wielu lat , nasze gleby są tak ubogie w ten minerał , że znalezienie godziwej jego ilości w pokarmach graniczy z cudem . Wspomnę jeszcze o stresie , ponieważ tylko 10 min nerwa , wyżera z nas dzienną dawkę magnezu . Przy Kasieńce powinnaś łykać całe opakowanie / dziennie :haha:

:tak:dobrze piszesz violka:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Tylko delikatnie napomknę , że cukier zawarty w czekoladzie ogranicza wchłanianie magnezu :cool: Rozumiem , że pochłaniasz tylko gorzką czekoladę :haha:

Czy Ty wiesz jak trufelki na mnie dobrze wpływają? śpię jak niemowlak do 3 w nocy ,,a potem:przekleństwa:  kręcę się jak kołowrotek,,:sos: pomocy ,,,aby zasnąc,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

No dobra mądrale.Jak jest dawka dzienna spożywania magnezu.? 56 mg czy może 300 mg.

Magnezu nie przedawkujesz. Pojdzie z moczem. Ja mam na nadcisnienie tabl. moczopedna i pije przez to magnez doppelherza wieczorem kolo 18. Ten rozpuszczlny. Dzialanie uboczne dobry sen:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Magnezu nie przedawkujesz. Pojdzie z moczem. Ja mam na nadcisnienie tabl. moczopedna i pije przez to magnez doppelherza wieczorem kolo 18. Ten rozpuszczlny. Dzialanie uboczne dobry sen:trele:

A jak się troszkę przedawkuje , to z korzyścią dla jelit , bo super je przeczyści :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...