Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się przywitam :oklaski: Dzisiaj wypada mój wolny dzień :oklaski: Dosłownie i w przenośni :szydera: Teoretycznie nie robię nic, a w praktyce mam 3,5 godziny do przepracowania, ale w towarzystwie opiekunki zastępczej :haha: Czyli...przyjdzie pani do towarzystwa Doktórki, a ja się będę wdzięcznie kręcić dla oka i na widoku :szydera: Już czuję ten ciężar odpowiedzialności :szydera: Siorbię sobie przedostatnią kawusię na adresie i czuję wolność pod skórą :haha: Czyż nie jest to piękny dzień? :oklaski: Życzę wszystkim, by ten2104677529_dziedobrypitek_kot.gif.fc2323ff16bba852ea5ef521d188de31.gif był tak wspaniały, na ile to tylko możliwe :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek:)

Dzień ze Stelomierza powinien "spadać " wieczorem a nie rano.Pokazuje mi 9 a to nieprawda bo zostało 10=oszukaniec jeden:(

Ciepło,kąpielowo,śledziowo:)

Spadam nadzorować Kulencję w kapieli,żeby mi orła ,jak juz przy ptakach jesteśmy.nie wywinęła pod prysznicem:)

Do potem,miłęgo dnia:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

To i ja się przywitam :oklaski: Dzisiaj wypada mój wolny dzień :oklaski: Dosłownie i w przenośni :szydera: Teoretycznie nie robię nic, a w praktyce mam 3,5 godziny do przepracowania, ale w towarzystwie opiekunki zastępczej :haha: Czyli...przyjdzie pani do towarzystwa Doktórki, a ja się będę wdzięcznie kręcić dla oka i na widoku :szydera: Już czuję ten ciężar odpowiedzialności :szydera: Siorbię sobie przedostatnią kawusię na adresie i czuję wolność pod skórą :haha: Czyż nie jest to piękny dzień? :oklaski: Życzę wszystkim, by ten2104677529_dziedobrypitek_kot.gif.fc2323ff16bba852ea5ef521d188de31.gif był tak wspaniały, na ile to tylko możliwe :oklaski:

ciesze sie z toba..czapka a glowe i cie iema...za te klika godzin

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam skoro świt. Nie wiem co mnie obudziło bo na pewno nie budzić. Obstawiam rozdarte ptaszyska za oknem. Jazgoczą jak szalone. Nie lubię ich dzisiaj bo sama zostałam rannym ptaszkiem. :haha:

 

obraz.png.fe3df8dba918b33bd9acc130d8a12fdf.png

ale ranny ptaszek wybudzony to sama przyjemnosc :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypada powiedziec ladnie dzien dobry..niniejszym to czynie:cześć2:

milego piatku sloneczka przez caly czas ...wiosna idzie wrecz galpuje...wczoraj krany widzialam...cale mnostwo szybowalo w kluczu ogromnym

S3ZjZI6gva51lTJpyB.jpg.63a2fe5ce99cc56ce685a5201e559639.jpg

znak ze jednak pani zielona za progiem stoi i za moment zapuka i cudnie bedzie czuc znow ze krew w zylach szbciej krazy 7322_thumb_b1000.thumb.jpg.a05744e562bd37e823baf4be2c158e99.jpg

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....Nie wyspałam się , bo po pierwsze nie jestem u siebie ...po drugie poszłyśmy do łóżek ( z moją siostrą ) przed godziną 3 ...po trzecie spałam z moją córką i uroczyście stwierdzam , że to żmija a nie córka ! Tyle razy co byłam wybudzana szturchnieciem i rzucanymi hasłami w stylu " mama ...nie chrap !"to cierpliwego , najspokojniejszego człowieka ( no ! ) na nogi by postawiło ...W związku , że nim , tym niespotykanie , spokojnym człowiekiem jestem to już siedzę po cichutku w kuchni ...kawę siorbie ...cugasek na ware zarzucony i w myślach sobie bluzgam ....ostro ! Wredna żmija i @ jedna jak śmiała ....przecież ja w ogóle nie chrapie ! .....Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Nie wyspałam się , bo po pierwsze nie jestem u siebie ...po drugie poszłyśmy do łóżek ( z moją siostrą ) przed godziną 3 ...po trzecie spałam z moją córką i uroczyście stwierdzam , że to żmija a nie córka ! Tyle razy co byłam wybudzana szturchnieciem i rzucanymi hasłami w stylu " mama ...nie chrap !"to cierpliwego , najspokojniejszego człowieka ( no ! ) na nogi by postawiło ...W związku , że nim , tym niespotykanie , spokojnym człowiekiem jestem to już siedzę po cichutku w kuchni ...kawę siorbie ...cugasek na ware zarzucony i w myślach sobie bluzgam ....ostro ! Wredna żmija i @ jedna jak śmiała ....przecież ja w ogóle nie chrapie ! .....Miłego , spokojnego dnia :cmok:

a pomysl ze wychowalas na wlasnej piersi:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...