Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilę temu wróciłam ze szpitala, dziadek dostał kroplowke w antybiotyku. Trafiłam o 16tej na obchod lekarza (szt1), który powiedział, że jutro zrobią badania krwi i jak wszystko będzie ok wypisują do domu :szok:antybiotyk można brać w domu, i szybciej dochodzić do zdrowia. Dziadek się cieszy, bo bardzo martwił się, że ja sama w domu w nocy, a on jest jako moja ochrona :haha:. Nie jest uciążliwy dla mnie, więc lepiej jak jest w domu, przynajmniej jest do kogo otworzyć gębę. No i poza tym dziadek koniecznie chce mi urządzić party urodzinowe. A teraz udaje się w chwile relaksu, chwilo trwaj :oklaski:

Edytowane przez Magdzie
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, salazar napisał:

Blondi, z kim Ty się zadajesz :D?

Jak to z kim:szok: elitą Niemiecką,,:szydera: a że dziwaki to wszyscy wiemy,,mało tego ,jedzą kolację,full full a potem nic nie jedzą do następnej kolacji:smutek: ja bym umarła z głodu,,co za durne taktyki,nie dla mnie w każdym bądz razie,, co jeden to ma coś z deklem,,nieraz tak myślę,,:hura: niedlugo jeszcze na mnie przejdzie:przekleństwa: ale jeszcze 3 tyg, i pożegnam ten Kuschelnfriedhof:cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Magdzie  w sumie mają rację. Antybiotyk można brać w domu a w szpitalu może załapać do tego jakąś infekcję.

Też się cieszę, w sumie to brakuje mi jego, kiedy mnie denerwuje, to denerwuje, ale lubię tego swojego "dziada sknerusa" i wiem że jest to "miłość" obopolna, dogadujemy się i to najważniejsze. Wiem, że szybciej dojdzie do zdrowia w domu :oklaski:

Edytowane przez Magdzie
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@beatrix+ jak mnie brakuje to dokupuję na niemieckich stronkach. Można trafić w normalnej cenie.

Kondomki ....dokupujesz ? ...Papierosów to mi często brakuje albo na styk mam , ale kuźwa nie pomyślałam , że komuś kondomów może brakować ...Ano ...musi wyrosłam z tych potrzeb :smutek:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kondomki ....dokupujesz ? ...Papierosów to mi często brakuje albo na styk mam , ale kuźwa nie pomyślałam , że komuś kondomów może brakować ...Ano ...musi wyrosłam z tych potrzeb :smutek:

jak mnie brakuje używam reklamówek:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...