Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Bo jedną nogą jestem we "wczoraj" a drugą w "dzisiaj". :haha:

Ja tam obojętnie kiedy się obudzę nie mogę nóg z "wczoraj" wyciągnąć. Dlatego tak mnie bije po oczach Twój energiczny marsz w "dzisiaj" :)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Alina 1 napisał:

No właśnie , a że do tego miałam cel to kułam żelazo póki gorące. Wiadomo jak jest z naszymi pdp. To są leciwi ludzie i w każdym momencie  dobra praca może się skończyć. Poza tym ceny mieszkań co roku idą w górę. Gdybym pracowała w systemie 2x2 to nigdy bym na nie nie zarobiła. Teraz będę musiała je jeszcze wykończyć i wyposażyć ale najważniejsze, sam zakup,  będzie już za mną. 

siemzgadzam w calej rozciaglosci...trzeba temat rzymac poki sie da bo jak sama napisalas dzisiaj sa a jutro nie...nasi pdp 

ja poza dzidzia mam tu niezle ale to i tak lepiej niz demencyjna ...jezdzie 3 miesiace na maks 6 tygodni urlopu  ale przymierzam sie zeby ten rytm troche zmienic...musze obgadac z szogunem i z dzieciakami w pl....

on samodzielny zakupy robi nocki ma w pakiecie wiec ja spie na kasie nie oszczedza wiec nie glodujemy babce tez niczego ni brakuje no moze tylko zdrowia ale tego se ne wrati...no i dobry pieniadz..poza tym jestem jakby ..no wiesz..u siebie...mam swoje miejsce ...i chociaz czasami mnie irytuje szogun drobiazgi i to niemieckie nawszystkomamczas....szukam pozytywow i jest mi lepiej..cel mam dosyc drogi...musze wiec przemyslec za i przeciw i zadecydowac ...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :cześć2:wczoraj podziwiałem Alpy. jest takie miejsce tutaj, gdzie przy pięknej pogodzie można je zobaczyć. nasza wycieczka do Muzeum Ikon okazała się fiaskiem. pomimo informacji w internecie, że w niedzielę będzie otwarte, było zamknięte i już. Elka głęboko rozczarowana. nie lubię Autenried. byłem tam trzy razy w życiu, z czego jednego, pierwszego dnia, aż dwa razy. było ślicznie lipcowo, nawet nie upalnie, Elka zorganizowała nam obiad imieninowy tam, potem miałem całą niedzielę wolną i wróciłem obejrzeć stary pałac i stawy. ale to nie był w sumie fajny dzień z pewnych względów i fatalnie mi się kojarzy, choć śliczna miejscowość, tu w okolicy jedna z ładniejszych. za to spacer z dzidzią zrobiliśmy sobie fest. ok 13 km. Heinz zachowywał się bardzo poprawnie. nie łapał za hamulce, nie zwieszał się do ziemi. po prostu przespał cały nasz spacer. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Dobry na dzień Milusińscy :cześć2:. Silna, zwarta i gotowa, ręce rozgrzane do czerwoności,do zadań w tym tygodniu, ostatnich :d przed ukończeniem turnusiku. 

Miluśkiego poniedziałku i krótkiego tygodnia 

sorki przeczytalam...rozwarta i az mnie zatkalo ...pardon:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Dzien dobry :d

Zaczynamy kolejny tydzien świstaka.....i zawijamy sreberka.....:szydera: jestem juz emerytką. Wreszcie jasnieoswiecony Zus przysłał decyzję....ponad dwa miesiace mu to zajęło....:szydera: i teraz sie zastanawiam co ja tu robię....???  :szydera:

Milego dnia wszystkim zyczę  :cmok:

 

masz na chleb..teraz zarabiasz na maslo..i inne przyjemnosci:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Dzien dobry :d

Zaczynamy kolejny tydzien świstaka.....i zawijamy sreberka.....:szydera: jestem juz emerytką. Wreszcie jasnieoswiecony Zus przysłał decyzję....ponad dwa miesiace mu to zajęło....:szydera: i teraz sie zastanawiam co ja tu robię....???  :szydera:

Milego dnia wszystkim zyczę  :cmok:

 

Dorabiasz na waciki :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wstałyście wy ...to ja też nie będę gorsza , żeby mi ktoś nie zarzucił , że rozleniwiłam się na urlopie . Na razie szatan na rozkręcenie się ...okno w kuchni na oścież otwarte i sztacham się dymkiem ...Tymczasowi lokatorzy jeszcze śpią . Za długo nie pośpią , bo już podjechał samochód z ekipą , która dociepla piwnice ....a tak cholery hałasują przy tym ...jakieś cięcia ...rżnięcia i to pod samymi moimi oknami ...a maszyna , która to robi wydaje tak głośny dźwięk , że nawet ja wypalam papierosa i szybciorem okno zamykam . Jeszcze podobno tylko dzisiaj te hałasy .Przeżyje się je jakoś ...nie ma wyjścia ....a przede wszystkim :

Dzień dobry . Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

dzień dobry :cześć2:wczoraj podziwiałem Alpy. jest takie miejsce tutaj, gdzie przy pięknej pogodzie można je zobaczyć. nasza wycieczka do Muzeum Ikon okazała się fiaskiem. pomimo informacji w internecie, że w niedzielę będzie otwarte, było zamknięte i już. Elka głęboko rozczarowana. nie lubię Autenried. byłem tam trzy razy w życiu, z czego jednego, pierwszego dnia, aż dwa razy. było ślicznie lipcowo, nawet nie upalnie, Elka zorganizowała nam obiad imieninowy tam, potem miałem całą niedzielę wolną i wróciłem obejrzeć stary pałac i stawy. ale to nie był w sumie fajny dzień z pewnych względów i fatalnie mi się kojarzy, choć śliczna miejscowość, tu w okolicy jedna z ładniejszych. za to spacer z dzidzią zrobiliśmy sobie fest. ok 13 km. Heinz zachowywał się bardzo poprawnie. nie łapał za hamulce, nie zwieszał się do ziemi. po prostu przespał cały nasz spacer. 

chociaz tyle pozytywow :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Wczoraj na noc zapodałam sobie jakiegoś antygrypa i obudziłam się o 7 rano :o, ale chyba niecała... Jakbym nie wiedziała co robić (kawka, fajeczka xd) to już pani demencja mnie ma :haha:to gówno może nie jest zaraźliwe, ale jakieś takie przenośne ... :szydera: Wczoraj w telewizornii zapowiedzieli w tym tygodniu nawet 20 na plusie :o pożyjemy zobaczymy.., a na razie miłego poniedziałku i buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Dzien dobry :d

Zaczynamy kolejny tydzien świstaka.....i zawijamy sreberka.....:szydera: jestem juz emerytką. Wreszcie jasnieoswiecony Zus przysłał decyzję....ponad dwa miesiace mu to zajęło....:szydera: i teraz sie zastanawiam co ja tu robię....???  :szydera:

Milego dnia wszystkim zyczę  :cmok:

 

no jak to co :d zarabiasz na szyneczkę do chlebka, na który ZUS da Ci parę groszy ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d Wczoraj na noc zapodałam sobie jakiegoś antygrypa i obudziłam się o 7 rano :o, ale chyba niecała... Jakbym nie wiedziała co robić (kawka, fajeczka xd) to już pani demencja mnie ma :haha:to gówno może nie jest zaraźliwe, ale jakieś takie przenośne ... :szydera: Wczoraj w telewizornii zapowiedzieli w tym tygodniu nawet 20 na plusie :o pożyjemy zobaczymy.., a na razie miłego poniedziałku i buziaki :cmok:

danuska...zbieraj sie no kupy....kawa mocna mielona na swiezo postawi na nogi a jak masz lenia dawaj do mnie to ci szatana zrobie..nawet dwa:cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...