Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Teresadd napisał:

Kto wie czy należy się kuroniówka po naszych umowach zleceniach.

@Andreaa napisz mi od ilu ZUS w Twojej firmie jest( priv)

Jeśli w ciągu ostatnich 18 miesięcy miałaś opłacane składki co najmniej od najniższej krajowej to masz prawo do zasiłki dla bezrobotnych. Inaczej możesz się zarejestrować jako bezrobotna ale bez prawa do zasiłku.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jeśli w ciągu ostatnich 18 miesięcy miałaś opłacane składki co najmniej od najniższej krajowej to masz prawo do zasiłki dla bezrobotnych. Inaczej możesz się zarejestrować jako bezrobotna ale bez prawa do zasiłku.

Miałam ,czyli do łapy muszę umowy wziąć i pójść do Urzędu.Dzięki.Coś też tak wiedziałam ,ale nie byłam pewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniemce nie przestaja mnie zadziwiac.

Pdp ma w srode urodziny,

Na 10.,30 maja przyjsc jej kolezanki od Rumi.

Zaplanowany jest sekt i te dziwne ich Muzmandeln.

Po namysle, pdp powiedziala,ze da im jeszcze ZUPY!

Tak zupy.

Ma byc bulion z drobnym makaronem i bagietka:kopara:

Musialam miec strasznie glupia mine.

I faktycznie,jak to sie mowi ,,kopara,, mi opadla.

Czy ktos  z was przebije taki zestaw  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Na szczęście upiekłam coś bo goście dostaliby tylko kawę i paskudne galaretki w cukrze które Kasieńka uwielbia. :haha:

Galaretki w cukrze też uwielbiam.:) Żółte, zielone, różowe i czerwone - import z Ukrainy.:d Ale naprawdę smaczne...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andreaa napisał:

@Janeczka1963 @foczka63

Tylko sie nie smiejcie!!!! Ogladam starego Herkulesa Poirota. Ja go lubie :-))))))))))

Nie będę się śmiać ,ale ja nie lubię:( Kobiety mafii sobie obejrzyj:)Na pewno nie zaśniesz:)6 odcinków,polski.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry, już pije kawę. U mnie dzień rozpoczęty i to nie najlepiej :(Dziadka zabrano do szpitala, dostał okropny bóli. :(

Magdzie, dziadek się wyliże, nie martw się.

Aż boję się to powiedzieć, ale może jedzenie mu zaszkodziło?

Edytowane przez salazar
I trochę za wcześnie na dzień dobry, idźmy spać :)
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja...po pobudce niezamierzonej...przeze mnie  >:( Aż mi się nie chce cieszyć nowym dniem :haha:Spróbuję poskakać, to może dobry nastrój mi wróci :szydera: Weny na pisanie elaboratów nie mam, nie sprawdziłam jaka aura panuje na dworze, to co będę wam zawracać "cztery litery"? :haha: Powiem tylko, że prawdą jest, że...niedziela.jpg.9f51d63e460773fec784cff7567db562.jpg To ja zaczynam siorbanie i może pomoże na niedostatek dopaminy :haha: Zatem uruchamiam kubki smakowe :oklaski: Miłego dnia życzę wam i sobie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, ja wstałam jak zwykle, więc nawet ponarzekać nie mogę. Przedłużyłam zlecenie o dwa tygodnie i może nie żałuję, ale jakoś tak trochę boli i gniecie. Ja chcę do domu. Do 15 marca wytrzymam, nie ma bata, ale widzę że nie ma się co łasić na dodatkowe ojraski. Dwa miesiące i do domu. Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie cofam się z czytaniem zaległości , nie to , żebym wolno czytała , czy zapomniała może literków , aleee......kuźwa ktoś mnie urzekł chyba ...jakiś urok na mnie rzucił ...albo co ! ...Jeszcze na zleceniu coś mnie czasem " skubało " w oko , ale porobiłam okłady , przemywałam rumiankami i im  na podób ...przechodziło . I tak sobie przechodziło , przechodziło , że przeszło ....ale kuźwa na drugie oko ! Wczoraj wywalił mi na oku ( powiece dolnej ) regularny jęczmień :(...Wieczorem podejrzałam , że robi się biały czubek i w nocy już mi częściowo zaczął pękać . Oka nie mogłam otworzyć . Teraz już troszkę lepiej , bo jestem po przemyciu go rumiankiem ....już tak się nie lepi , ale ten qrewski ropny czop jeszcze jest ...jeszcze będzie dalej pękał ....Sama sobie bidy narobiłam , bo musiałam pewnie kiedyś nie uważać i potrzeć oko ....no nie wiem ....mam fobię w temacie mycia rąk , ale mogłam gdzieś na zakupach , kiedy pieniądze jakieś do portfela wkładałam ...no sosna wie co , gdzie , kiedy ?! Tak miałam ohohoooooo...przed laty jak pracowałam w UP na kasie ....jęczmienie budowały mi się średnio raz na dwa, trzy miesiące ......Kończę bazgroły ...nie ma bata ...żadne brudne ręce wirusa mi przekazały ...Urok i nic więcej ....urzekła mnie jakaś gadzina ! :szydera:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia :)

Dzisiaj troche dlużej sobie pospalam bo się zasiedziałam wczoraj trochę za długo.

A mialam silne postanowienie wcześniej wstać i zrobić rundkę po okolicy.

Ostatecznie na dobrych chęciach sie skończyło i zawijamy te sreberka dalej....

52605697_2274435505939866_40129984281150

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...