Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, awe59 napisał:

Bylam dzisiaj w miescie i musze powiedziec, ze wcale mi za gorąco nie bylo w zimowej kurtce....:d jakies tam drobne zakupy zrobilam i sie zaparłam, że czekolady ani czipsow nie kupię....:szydera: i nie kupiłam.....i sosna....:d

Sie ma silną wolę.....a co ?  :szydera:

Moja silna wola zobaczyła dzisiaj moje ulubione cukiereczki.

Nie będę się przecież sama z sobą kłóciła. :haha:

Smaczne są. :hura:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Moja silna wola zobaczyła dzisiaj moje ulubione cukiereczki.

Nie będę się przecież sama z sobą kłóciła. :haha:

Smaczne są. :hura:

Wścieklizny można dostać tylko cukierki i czekolady na tapecie a u mnie suchoty. Nie podchodzę do półek ze słodyczami w sklepie. Skończcie już bo będzie się działo:lanie:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam meldunek...jestem na stanowisku siorbankowym :oklaski: Nawet wyspana, chociaż po wczorajszym rajdzie czuję mięśnie tam, gdzie nie podejrzewałam, że je mam :haha:Nic to....do wtorku zdążą się zregenerować :haha: A tymczasem, po cichutku i nieśmiało przypomnę, że skoro dzisiaj sobota, to należy nam się  1442169695_dziedobrysobotaruchoma.gif.9c31ee32c104e32a8eab98c6412c9e24.gif , czego wam i sobie życzę od serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Dwojga imion @lucyna.beata wiem, że Ty też nie śpisz xd Ja już zaczynam sączyć drugiego szatana ... :kawa2: przy okazji rozplanowuję kolejny z dni :d Robotę zacznę od przygotowania śniadania i pójścia na jakieś zakupy ... W piątki na zakupy nie chodzę.., co najwyżej do sklepu Caritasu :haha:W głowie dopiero zaczyna mi się majaczyć co dzisiaj i jutro na obiad, ale jeszcze decyzji nie podjęłam :haha: Tłukę się ponad godzinę po tej chałupie i chwalę to, że pdp mocno przygłucha xd Mnie takie podnoszenie rolet od drzwi tarasowych  (w celu :papieros:) od razy postawiłoby na nogi :szydera:

Weekend w rozkwicie, u mnie słońce ma być  bez jednej chmurki, jeszcze chwila i będzie można się opalać nie tylko papierosami xd Na wtorek zapowiedzieli + 18 :d To nam się rozjaśnia  czego sobie i Wam życzę. Buziaki :cmok:

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

 

Muszę więc zadowolić się swoim towarzystwem.

Dla mnie swoje towarzystwo też nie jest najgorsze, ale nie wiem czy mnie do końca zadawala ... :szydera:  Koniecznie muszę coś zrobić żeby podnieś swoją atrakcyjność w swoich własnych oczach :)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, NNNdanuta napisał:

Dla mnie swoje towarzystwo też nie jest najgorsze, ale nie wiem czy mnie do końca zadawala ... :szydera:  Koniecznie muszę coś zrobić żeby podnieś swoją atrakcyjność w swoich własnych oczach :)

Może weź prysznic ...albo nawet się uczesz ?...W celu podniesienia atrakcyjności swojej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. U mnie jak to w soboty, będzie się działo. Kąpanie, pranie i d**y zawracanie, wszak to łikend i wszyscy mają czas :haha:. Już się przyzwyczaiłam i nawet lubię te soboty. Przynajmniej nie jest nudno.

Wczoraj byłyśmy w gościach na 90 sąsiadki. Był szampan i precle z masłem. Działo się to o 9 rano. Uwielbiam ich podejście do świętowania :haha:. Prezent był też "na bogato", więc strat nie było, po żadnej ze stron.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski moi mili:)W okolicach 19ej zdechł  wczoraj internet w całęj wsi/znaczy miasteczku,he he /Jakas wielka awaria bo te co z telefonem, jak u nas połaczone wszystkie padły.Były my więc odcięte od cywilizacji.Pierwsze co jak wstałam, to poszłam na modem zobaczyć czy mryga na czerwono czy już na zielono:)Uzależnienie jak nic:):):)He he 

Jednakoż była to niepowtarzalna okazja porobić inne rzeczy, zamiast siedzieć przed kompem do nocy:)

Na dworze zaskakująco zimno:(Jakby mrozem zajeżdżało?:(

Lecę poczytać temat PRANIE, nawet nie wiedziałąm ,że jest taki poważny branzowy wątek,ha ha ha

Spokojnej soboty.:)

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Kawusia przy lapku uśmiecha się do mnie. Sączę ją leniwie i się zastanawiam co na ruszta wrzucę.

Może kwark z jagodami a może polskiej kiszonej kapusty się najem i do tego kiełbaska i jakaś tomatka?

A potem druga kawusia i trzeba bedzie  atrakcyjność swoją podnieść bo siędzę rozczochrana w piżamie :haha:

A może nawet parę słów ze sobą zamienię :haha:

h1.jpg.b7fc0e7f3e4763557340871c903cf9cf.jpg

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...