Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

intensywnie do poludnia potem obiad potem bardzo szybko spaaaaac...wstalam nietomna i musze cudownego napoju walnac solidna porcje..ma moze ktos wiecej kawy zebym do kuchni nie musiala sie turlac?

walka od rana intensywna agencja ...zas powtorka z rozrywki..uprzedzalam firme ze nie podpisze umowy bez akceptacji ze strony mojego prawnika...no i nie podpisalam...zakaz konkurencji znow stoi jak byk...malo tego dostalam...dwie roznie umowy..obie podpisane juz zawczasu przez szefowa ..jedna na maila druga poczta...moze mi ktos powie ktora jest wazna??? no to moj prawnik ma radoche ...oni pewnie troche mniejsza...jak narazie nie mam ochoty z nimi rozmawiac...

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, lucyna.beata napisał:

intensywnie do poludnia potem obiad potem bardzo szybko spaaaaac...wstalam nietomna i musze cudownego napoju walnac solidna porcje..ma moze ktos wiecej kawy zebym do kuchni nie musiala sie turlac?

walka od rana intensywna agencja ...zas powtorka z rozrywki..uprzedzalam firme ze nie podpisze umowy bez akceptacji ze strony mojego prawnika...no i nie podpisalam...zakaz konkurencji znow stoi jak byk...malo tego dostalam...dwie roznie umowy..obie podpisane juz zawczasu przez szefowa ..jedna na maila druga poczta...moze mi ktos powie ktora jest wazna??? no to moj prawnik ma radoche ...oni pewnie troche mniejsza...jak narazie nie mam ochoty z nimi rozmawiac...

 

Częstuje Cie kawką. Dzisiaj z kardamonem, reflektujesz?:szydera:

Co do umów to ta przysłana na maila nie ma żadnej wartości. Chyba,że firma dołączyła certyfikat stwierdzający ważnośc elektronicznego podpisu. W innym wypadku można ja wydrukowac i użyć w lesie na grzybach, jakby co of kors:haha:

Ta papierzana nabierze wartości gdy złożysz na niej swój autograf:szydera:

Edytowane przez fioletowa.mysz
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Układamy z babcia klocki....taka logiczna układanka. Jedne łatwiejsze, inne trudniejsze. To co babcia wyprawia i jakie kombinacje tworzy to sie fizjologom nie sniło....:szydera: i nie da sobie podpowiedzieć bo ona wie najlepiej....:szydera: arcymistrz szachowy Garri Kasparow przy babci nie ma szans....:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia :).

Jeszcze nie wróciłam, ale jestem na dobrej drodze :D. Coraz mniej chusteczek zużywam, rosołek pożarty (pyszny był, na jutro trochę zostało :)), nos czerwony, sofa się grzeje od termoforu i mojego tyłka, głowa dalej boli. Idzie ku lepszemu, bo inaczej być nie może.

Szkoda tylko, że jutro piątek i trzeba rano wstać do pracy..

Życzę spokojnego wieczoru :)!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Częstuje Cie kawką. Dzisiaj z kardamonem, reflektujesz?:szydera:

Co do umów to ta przysłana na maila nie ma żadnej wartości. Chyba,że firma dołączyła certyfikat stwierdzający ważnośc elektronicznego podpisu. W innym wypadku można ja wydrukowac i użyć w lesie na grzybach, jakby co of kors:haha:

Ta papierzana nabierze wartości gdy złożysz na niej swój autograf:szydera:

tez tak mysle..poki co czekamy ...zobaczymy ..czas plynie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, beatrix+ napisał:

Powiem wam coś śmiesznego. ;)

Z urlopu mnie firma odwołała i za tydzień wracam do pracy do mojej Soni nad Ren. Zmienniczka ma męża chorego i musi wracać. 

Za karę, że tak nagle muszę wracać,  zażądałam podwyżki 50€.Nie miały wyjścia i się zgodziły. Trzeba się szanować,  nie? ;)

A teraz żałuję,  że tak mało się wyceniłam...

Nic to! Ja im jeszcze pokażę!

Tak więc nie zdążyłam się jeszcze rozpakować,  a już jadę. 

Wymieniłam zimowe na letnie,  dokupilam kurtkę P.deszczową i sandały w Decathlonie i zamówiłam busa. 

Szkodnik zszokowany. 

No cóż,  takie życie..:cool:

Wiesz @beatrix+ nas wcale nie martwi, że będziemy Cię częściej widywać :cmok: 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprzeciwko jest fryzjer i od jakichś 10 miesięcy w oknie jest ładna tablica że w sierpniu zeszłego roku obchodzili swoje 25-lecie. Latem już Kasieńka chciała z kwiatkami składać im życzenia a potem jej przeszło. Ostatnio snów się wybiera z życzeniami a co jesteśmy na zakupach to chce kupić kwiatki ale wredna opiekunka mówi że nie ma kasy na kwiatki. :haha:No to napisała na karteczce życzenia i dzisiaj przez balkon usiłowała się dokrzyczeć że przyjdzie na jubileusz. :haha:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Naprzeciwko jest fryzjer i od jakichś 10 miesięcy w oknie jest ładna tablica że w sierpniu zeszłego roku obchodzili swoje 25-lecie. Latem już Kasieńka chciała z kwiatkami składać im życzenia a potem jej przeszło. Ostatnio snów się wybiera z życzeniami a co jesteśmy na zakupach to chce kupić kwiatki ale wredna opiekunka mówi że nie ma kasy na kwiatki. :haha:No to napisała na karteczce życzenia i dzisiaj przez balkon usiłowała się dokrzyczeć że przyjdzie na jubileusz. :haha:

Może tam specjalnie wystawiona jest ta tablica , żeby ludzie w dalszym ciągu z prezentami i kwiatami przychodzili ? Sypnij się do kwiaciarni ...blumenstrausa zakup i w gości z Kasieńką :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...