Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Ja tam spać mogę bez problemów. W domu rozwalam sobie na początku dzień bo śpię w dzień, w nocy buszuję a rano wstaję późno.  Bo mogę. :szydera:

Też tak mam niestety, w robocie nieprzytomna latam do obiadu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo, stęskniłam się za Wami :D!

Powrócona na łono Dojczlandii melduję się na stanowisku po długim, cudnym weekendzie :). Było pięknie, słonecznie i radośnie, a rozmowy z przyjaciółmi czasem potrafią zdziałać cuda. No, bardzo jestem zadowolona :).

Wczoraj po drodze szukałam wiosny, spieszyć nie było się gdzie i po co, więc zrobiliśmy mały popas (inauguracja niemieckiego sezonu ogródkowego) oraz spacer z lodem w dłoni po zabytkowej starówce.. Ktoś wie, gdzie zrobiłam to zdjęcie? 

Widzę, że na forum też powiew fioletowego, świeżego wiatru, cieszę się bardzo :)!

Życzę miłego wtorku i słońca również w sercach :)!

IMG_20190218_115610_HDR-780x1040.jpg

Byle za mocno nie dmuchal ten fioletowy wiatr:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, salazar napisał:

Miałam smoka, nawet podwójnego, przez ponad 3 dni i żadnej krzywdy mi nie zrobił :D. Z lubością się zaciągałam rodzimym smrodkiem :P.

Wczoraj we Wroclawiu bylam i w radiu mowili, ze ma  (w tym dniu) najbardziej zanieczyszczone powietrze w Polsce. Chyba chmura znad Krakowa przyszla:szydera:

Zdazylam sie "sztachnac" a teraz wdychac bede wielkopolski smrod. Tylko Warmia i Mazury oraz pomorze wczoraj jako tako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Niech leje do 5 marca :d Anielica jeszcze ani razu nie upomniała się o spacer , do teraz leży sobie i milczy  :d 

Bez spacerków to bym tu kota dostała. :haha: Nawet jak pada to z parasolką popindalamy. Tylko silny wiatr lub ulewa mnie może powstrzymać.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, hawana napisał:

Wczoraj we Wroclawiu bylam i w radiu mowili, ze ma  (w tym dniu) najbardziej zanieczyszczone powietrze w Polsce. Chyba chmura znad Krakowa przyszla:szydera:

Zdazylam sie "sztachnac" a teraz wdychac bede wielkopolski smrod. Tylko Warmia i Mazury oraz pomorze wczoraj jako tako.

A gdzie jest @Baśka powtarzająca się ? Udaje , ze tego Pomorza nie widzi?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

A gdzie jest @Baśka powtarzająca się ? Udaje , ze tego Pomorza nie widzi?:haha:

A jakiego Pomorza ? ....To jakiś nowy gatunek wódki ...czy coo ?:szydera:

A tak na serio to : za bonę do dzieci dzisiaj popitalam . W naszym regionie ferie zimowe , tylko zimy nie widać , ale ma być ...podobno ;)...Na razie ciepluchno , wiem , bo po fajki wyskoczyłam .Wracałam szybko , bo niebezpieczeństwo wysadzenia chałupy na włosku wisiało i zgrzałam się jakbym p duszowanie doktora uskuteczniała :haha:...Teraz poobiednia kawka ...szarańcza dla bezpieczeństwa porozstawiana po pokojach ( ładniej brzmi ...co będę gadała , że mam tylko dwa ? ) a ja w kuchni , przy laptopie i sobie pozwalam na :papieros:. Wreszcie czuję się jak na prawdziwym urlopie ...u siebie i nikt mi nie podskoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marta B napisał:

Przy Teufelsbrücke jestem :)

Blankenese rzut beretem

Atrakcje o których piszesz raczej mnie miną bo już w marcu mnie tu nie będzie.

Ale jadłam hamburski specjał pt.Aalsuppe ( zupa z węgorza) no i powiem że dużo samozaparcia trzeba mieć aby to zjeść :)

Hamburg można zwiedzać bez końca i miasto tętni życiem 24 h na dobę ,warto na pewno tu popracować

 

Zapomniałam o typowym daniu Labskaus jak to zobaczyłam nie mogłam uwierzyć jak można to zjeść.

Teraz sama je przyrządzam,jak dla mnie pychota:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, hawana napisał:

Wczoraj we Wroclawiu bylam i w radiu mowili, ze ma  (w tym dniu) najbardziej zanieczyszczone powietrze w Polsce. Chyba chmura znad Krakowa przyszla:szydera:

Zdazylam sie "sztachnac" a teraz wdychac bede wielkopolski smrod. Tylko Warmia i Mazury oraz pomorze wczoraj jako tako.

Mi "smok" we Wrocławiu nie przeszkadza, jeszcze go wspomogę :papieros:, ale ja rodowita Wrocławianka, a takim to zbyt świeże powietrze szkodzi :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...