Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Darekr napisał:

Moja M. ma chyba dla mnie jakąś niespodziankę.. Wiem tylko tyle, że od przyszłego wtorku (i tu największy problem) mam mieć 5 dni urlopu i samochód zatankowany na 600 kilometrów

 

@Darekrrajd Paryz -Dakkar?;))0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

OK

widzisz ja inaczej czytam posty,poczatkowo staram sie doczytac dobrych intencji,gdy już nie mam takich mozlwości  to wiem ,że któs chce mnie ugodzić ,ale gdybym robił odwrotnie to za kazdym razem myślałbym ,że jestem krzywdzony,życze ci i twojej rodzine wszystkiego co najlepsze,a nade wszystko po prostu kochajcie sie:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@Blondi Dziękuje bardzo.Bałam sie tego wyjazdu , Języka juz łapie ,zobaczyła jak wygląda opieka i to przy osobie leżącej..Nie powiem,że było łatwo dla mnie bo przez okres naszego pobytu /20 dni / przez dom przewineło się około 15 osób i nie było nocki bez noclegu dzieciątek /7 ich miała Ppd/.i językiem musiałam ja nadrabiać a siostra kubki smakowe im uruchomiła, Podziękowanie dzisiaj dostałysmy w kopertach i referencje.:cześć:

Tak się cieszę ,,że dałaś radę z siostrą,,a siostra kuchareczka -brawo!!! można nadrobić wszystkim,tylko chciec,,super:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 ok rozumiem,są rzeczy które musimy zrobić dla samego siebie, aby czuć się lepiej, nie pomyślalam ,że mogą powieki tak opadać :sorry:,,ale będziesz piękna za parę dni, wszystko zniknie, buzka:cmok::serce: dla mnie jesteś wielka ,,:love:

Tuptusiu @Blondidla mnie sa wielcy ci, ktorzy siadaja na fotel dentysty i w milczeniu, bez naruszenia nietykalnosci, oraz innych szkod na ciele, cierpliwe daja rwac albo leczyc zeby,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Darekrrajd Paryz -Dakkar?;))0

 

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Darekrrajd Paryz -Dakkar?;))0

Na pewno dużo bliżej niż Paryż, tym bardziej niż Dakar. Mnie wystarczy bliżej niż 8 metrów które dzieli nas jak jest w PL. ale zobaczymy co będzie za tydzień, te 5 dni to będzie przy sobie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@Blondi Dziękuje bardzo.Bałam sie tego wyjazdu , Języka juz łapie ,zobaczyła jak wygląda opieka i to przy osobie leżącej..Nie powiem,że było łatwo dla mnie bo przez okres naszego pobytu /20 dni / przez dom przewineło się około 15 osób i nie było nocki bez noclegu dzieciątek /7 ich miała Ppd/.i językiem musiałam ja nadrabiać a siostra kubki smakowe im uruchomiła, Podziękowanie dzisiaj dostałysmy w kopertach i referencje.:cześć:

@Michasia 1959alez wspaniala wiadomosc!!!

Chyle czola przed toba, udalo sie!

Moze siostra nabierze pewnosci siebie i ruszy wzmocnic nasze szeregi?

Tego wam zycze!:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Tuptusiu @Blondidla mnie sa wielcy ci, ktorzy siadaja na fotel dentysty i w milczeniu, bez naruszenia nietykalnosci, oraz innych szkod na ciele, cierpliwe daja rwac albo leczyc zeby,

Ja jestem pierwsza do dentysty i bez żadnych zastrzyków róbta co chceta ,,tylko przy dziąsłach musi być znieczulenie,,,a tak ? to tylko siedziec na fotelu i wymieniać plomby ,,co to mi miętusy czy inne dziadostwo wyszczerbiły troszku,,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@Blondi Dziękuje bardzo.Bałam sie tego wyjazdu , Języka juz łapie ,zobaczyła jak wygląda opieka i to przy osobie leżącej..Nie powiem,że było łatwo dla mnie bo przez okres naszego pobytu /20 dni / przez dom przewineło się około 15 osób i nie było nocki bez noclegu dzieciątek /7 ich miała Ppd/.i językiem musiałam ja nadrabiać a siostra kubki smakowe im uruchomiła, Podziękowanie dzisiaj dostałysmy w kopertach i referencje.:cześć:

To może puść siostrę na szerokie wody.Już wie "czym to się je" ,powinna sobie poradzić.I tak miałą łątwiejszy start dzięki Tobie.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 bardzo ładnie :oklaski: Nie widziałam Twoich opadających powiek , ale widziałam u kogoś innego . Nie dość ,że niezbyt " urodnie "  wygląda to tak jak napisałaś  ( mniej więcej ) , że ani czytać ani patrzeć prosto w oczy , bo powieki przeszkadzają . Najgorsze , że to jest dość młoda kobieta ( 40 + ) a już ma bardzo górne powieki  opadnięte i cholerne " poduchy " pod oczami . Zmienia okulary i ....narzeka , że wzrok jej słabnie a okulista nie zna się i twierdzi , że wzrok w porządku ...No to do Rossmana i zaczynają się przymiarki okularów . Kupuje cały czas tą samą grubość " szkieł " i mówi , że widocznie tamte poprzednie już się przetarły  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, maras1 napisał:

widzisz ja inaczej czytam posty,poczatkowo staram sie doczytac dobrych intencji,gdy już nie mam takich mozlwości  to wiem ,że któs chce mnie ugodzić ,ale gdybym robił odwrotnie to za kazdym razem myślałbym ,że jestem krzywdzony,życze ci i twojej rodzine wszystkiego co najlepsze,a nade wszystko po prostu kochajcie sie:d

Na końcu jeszcze było ..." kochajcie się ....i rozmnażajcie " . Tak fachowo było :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...