Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Sa gusta i guściki. Ja wolę jabłuszko spożyć. Albo malinki. Lub jagódki. O wiem! Śledzia sobie pomlaskam. Pycha!:haha:

Ja też tak jak Ty Fioletowa wolę owoce,czasem wciągnę pączka chyba że nie jest nasączony tłuszczem 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Malina 1 napisał:

Ja też tak jak Ty Fioletowa wolę owoce,czasem wciągnę pączka chyba że nie jest nasączony tłuszczem 

Malinka! Słońce Ty moje! Jakie to szczęście,że jesteś! Nie będe sie czuła jak dziwadło odmawiając zjedzenia słodkiej i tłustej buły, z jeszcze słodszym środkiem:szydera:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Malinka! Słońce Ty moje! Jakie to szczęście,że jesteś! Nie będe sie czuła jak dziwadło odmawiając zjedzenia słodkiej i tłustej buły, z jeszcze słodszym środkiem:szydera:

 

No ja też się uradowałam że jesteś,zawsze to stara wiara na straży jak jest to ,pewniej się czuje.Buziole xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Malinka! Słońce Ty moje! Jakie to szczęście,że jesteś! Nie będe sie czuła jak dziwadło odmawiając zjedzenia słodkiej i tłustej buły, z jeszcze słodszym środkiem:szydera:

 

To jest już was dwie :haha: Ale i tak cukrożercy górą :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nowa "twarz" się pojawiła :cześć: Mamy tutaj taki wątek z witaniem nowych na forum. Może zechciałabyś/zechciałbyś przedstawić się nam w nim i opowiedzieć o sobie słów parę? 

Poszukam tego wątku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja lubię :oklaski: Bo oprócz mąki zawierają kwasy nienasycone, witaminę B i...cukier :haha:

Jako osoba ze świeżo odkrytym zestawem kolejnych przypadłości, pewnie po to abym za bardzo sie nie nudziła, pozwole sobie się pomadrzyć wyrażając swoja opinię na temat smaluszku. No więc (Nie pyskuj! Każdy zaczyna zdanie tak jak lubi!), smalec ma omege 9, ale...co z tego skoro  ilość obecnych w nim kwasów nasyconych, (że o fakcie pt. zaburzanie profilu lipidowego nie wspomnę), co to mają działanie silnie prozapalne, trudno mówić o jego prozdrowotności. Korzyści ze spożycia omega 9 są niwelowane przez niekorzystny wpływ nadmiaru tłuszczów nasyconych. A Ty jeszcze o witamince B mędrkujesz. To już lepiej garść orzechów schrupać. Większy z tego pozytek. Tylko cukru nie uswiadczysz, szkoda:szydera:

No...I co teraz? :p

Edytowane przez fioletowa.mysz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam jechać z hrabiną do lekarza, ale dziadek powiedział, że ma kopf szmercen i nigdzie nie jedziemy, :grzmotnąć:a ja głupia myślałam że do lekarza się idzie właśnie jak coś boli a nie jak się jest zdrowym, no ale trudno, z braku wypadu do Grunstad idę na spacerek, tylko do sklepu nie zajrzę żadnego, bo tu nie ma sklepów:kopara: co za dziura

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

świeżo odkrytym zestawem kolejnych przypadłości

Nieśmiało li tylko zapytam ,do której literki w Encyklopedii Medycznej się dotarło?hi hi hi

Ty, kochana przestań po doktorach na urlopie latać ,bo te konowały jeszcze dobrze do gabinetu nie wejdziesz,już coś wynajdują.I to najlepiej takiego,żeby NFZ za procedurę dużo zapłacił.

Urlop trzeba na inne przyjemne sprawki wykorzystywać:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Nieśmiało li tylko zapytam ,do której literki w Encyklopedii Medycznej się dotarło?hi hi hi

Ty, kochana przestań po doktorach na urlopie latać ,bo te konowały jeszcze dobrze do gabinetu nie wejdziesz,już coś wynajdują.I to najlepiej takiego,żeby NFZ za procedurę dużo zapłacił.

Urlop trzeba na inne przyjemne sprawki wykorzystywać:)

Dokładnie:szydera: Już poinformowałam jednego z konowałów, że więcej do niego chyba nie przyjdę. Bo co wpadnę z wizyta to mi kolejne syfy wynajduje. Chyba na złość. I jak sie czuje zdrowo to po tych spotkaniach robie sie chora. Śmiał sie bo chyba sobie imaginował,że ja żartuję. A mówiłam jak najbardziej powaznie. 

Co do literek to skaczą sobie jak pchły po dachowcu. Teraz mam na K, I oraz GT. Więcej nie chce już wiedzieć bo mi sie mózg do cna zlasuje:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Łee... Żadnej afery, żadnego skandalu... Nuda ... Mogę Cię zmieniać i Hawanę też :szydera:

A prącię bardzo jak nie wiem co! Moze bedę miała więcej do obgadywania. Albo chociaż kuchenki nie domyjesz czy cóś? Lub nie poprasujesz pampersów?:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marta B napisał:

Witam z Hamburga,

Ale takiego już bez krówek na podwórku ;)

Tym razem w samym sercu tego miasta jestem i się mi podoba bardzo...

Miłego dnia wszystkim

Ech...zazdroszczę bo kilka lat pracowalam w Hamburgu ,jest piękny.W kwietniu/maju morze rododendronów.

A w czerwcu sezon na najprawdziwsze matjasy ktore pan przed rybnym sklepem na Blankenese wyjmuje prosto z beczki,filetuje i można je sobie zjeść w bułce albo jak lokalsi za ogonek i do paszczy

W jakiej dzielnicy jestes?

Aaaaa najlepsze fischbrötchen są na Landungsbrücke

Chcę do Hamburga!!!!!!

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  pauzowo :-)

Piekna pogode tu mamy,ale i tak nie chce mi sie wychodzic. Moze po kawie 4 litery rusze  ?

 Wczesniej o firanach tutaj czytalam. Faktycznie,tu sa drogie. Duzo firan i zaslon kupowalam przez neta tu  w De. Wszystkie byly ok,zadnej nie odeslalam.

Jak jeszcze  kolo Passau pracowalam,to zamowilam piekne firany. Pomyslalam,ze takich pieknych ( czyt..pieknych dla mnie) ,wiele osob w Pl miec nie bedzie.

Firany doszly,rozpakowalam,a tam na opakowaniu napisane bylo ,,firany z Polski" :-(

To ci niespodzianka. Pewnie jeszcze przeplacilam,bo  w Pl moze i tansze byly. 

Zdrowka  i spokojnego dzionka zycze :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...