Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@violka Tak to juz jest na tym świecie :d . Też kupiłam sobie tutaj w De firankę i też jeden szal i drogą jak skurwensyn, choć w angebocie. Firanka piękna, ale.....ten jeden szal to wyglądu nie ma w sumie żadnego i w oknie szału nie robi. Gdybym chciała kupić cały komplet czyli firanka krótka + do niej dwa długie szale, to musiałabym wydać majątek.https://www.baur.de/p/heine-home-dekostore-mit-stickerei/AKL10038936150#ssuggest=exorbyte_prod&gid=1&pid=3

Tak powinno to wyglądać , ale żeby tak wyglądało to musiałabym 300 euro prawie zapłacić. Taka aż głupia oraz rozrzutna to ja nie jestem, więc kupiłam tylko jeden szal, ale wyszło jak powyżej napisałam :( . Szału ten jeden szal nie robi zadnego. Trzeba mi było iść jak człowiek do firankowego salonu, zamówić z mojego ukochanego woalu firankę na miarę i bym była zadowolona, no ale chciało się eksperymentów to się ma :( 

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, NNNdanuta napisał:

Miałam tęgą pdp (90 kg) na wózku, też w górzystym terenie, ale to był wózek elektryczny :) Tu na spacery z nią na wózku bym się nie pisała ...)))

danuska to przy twoich gabarytach masz ze tak powiem nielekko..mnie sie swego czasu trafila pancia 140kg przy calkowitej niezdolnosci do poruszania sie samodzielnie plus agresywna itd..jak wolala szeise to zeby ja posadzic na tronie trzeba sie bylo mega spiac ....nie jestem drobna mam swoje kilogramy  ale i tak czulam kazdy dysk mojego werbla wiec podziekowalam po 6 tygodniach  ..nie wspomne ze nie miescila sie tym sztulu z dziura wiec transfer byl naprawde ciezki ....wspolczucie serdecznie ....

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława tak oglądam te firanki i przyznam Ci rację, drogie i to bardzo, Coś  Wam powiem, ostatnio w Castellon na bardzo dużym rynku,widzialam full pięknych firanek haftowanych i jakie tylko motywy chcesz,też myślę kupic tutaj bo wybór niesamowity, przeglądałam tylko i macalam z czego są, ludziska tutaj kupują materiały na metry,a tych dodatków do szycia ,tasiemek i koronek-zatrzęsienie,, no i ceny tych firanek to grosze, widziałam duże płachty materiałów dekoracyjnych po 1 euro,:szydera: niech metr kosztuje 1 euro a nawet 5 to się przecież opłaca,teraz nie ale w następny poniedzialek porobię zdjęcia tych firanek ,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Oferta ze ścianki dla pary,do pary za całe 2200euro.....czyli po 1100 na dziób...żarty się tych agenturek trzymają a do 1 kwietnia jeszcze daleko:) 

 

wlasnie mnie te zarobki szokuja i nie wiem co sadzic .co i jak i czemu..czy aby to wina otwartej granicy i naplywu opiekunek ze wschodu???

.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

jadłam pączki z różnych cukierni, sama też w domu robię, jeśli mi się chce, ale mnie rzeczywiście najbardziej smakują pączki z biedronki, oprócz tych czysto domowych:ciastko:, istnieje też możliwość, że w moim mieście żaden cukiernik nie potrafi usmażyć dobrych pąków:szydera:

Pochrzęst i Przełonczkowski robią pyszne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi No więc dlatego kupiłam tylko jeden szal i podpiełam, ale ze względu na cenę wzięłam szerokość 150, a w sumie powinnam 3 metry i wtedy jakiś wygląd by miała ta firanka. No cóż, zapłaciłam prawie 90 euro i kurła szału nima. Nauczka na przyszłość. Ale tak czy tak firanka jest przepiękna i pięknie, misternie haftowana, tylko ta cena.......... Coś wykombinuję, żeby jakiś wygląd jej stworzyć. Dla mnie firanka musi zdobić pokój, a nie wyglądać ,,z ulicy" jak to drzewiej a moze i do dziś panie kombinują. Mam w  tym oknie roletę plisowaną, bardzo ozdobną , więc jakoś takoś ;) mimo wszystko wygląda, tylko kurcze za taką kasę, to powinno być mistrzostwo świata, a nie jest :( 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się o poranku...wściekła jak osa :haha: Ano...niewyspana jestem, bo Doktórka zerwała mnie wołaniem bladym świtem >:( Kartki z informację o trwającej nocy są porozwieszane, ale ona nie zauważyła, bo lampka nocna wyłączona i nie przeczytała >:( Co mi pozostało? Ano odespać w czasie pauzy :haha: Zrobiłam sobie kawusię pół godziny szybciej, to pewnie i szybciej dzień zakończę :haha:Tymczasem witam was serdecznie w poniedziałkowy poranek, ale bez uśmiechu na ustach :haha:Chociaż, jakby się ktoś uparł, to może dojrzy jaśniejące lico moje zza grymasu jawiącego się na załączonej podobiźnie :haha: Oświadczam, że  1651374562_poniedziaekprzetrwa.jpg.e31bbc90a3bd11e7d1174fe1024c84a9.jpg Niemniej jednak życzę wszystkim, by ten poniedziałek był tak miły, na ile się da :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...