Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziadek jak dziadek, może by i obejrzał sport, ale jak hrabina ma kopf szmercen  to telewizorek stoi wyłączony, bo jej przeszkadza, a dziadek żony słucha:lanie:

a kopf szmercen ona ma bez przerwy, łatwiej byłoby policzyć kiedy głowisia ją nie boli,niż kiedy boliO.o, taki trudny przypadek:szydera: z lenistwa, bo nic nie robi, wszyscy w koło niej skaczą i jej doope obrabiają, ona palcem nie kiwnie:tak2:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadłam pączki z różnych cukierni, sama też w domu robię, jeśli mi się chce, ale mnie rzeczywiście najbardziej smakują pączki z biedronki, oprócz tych czysto domowych:ciastko:, istnieje też możliwość, że w moim mieście żaden cukiernik nie potrafi usmażyć dobrych pąków:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

@violka  @Janeczka1963, ja w kwestii pączków. Cóś Wam powiem... Wyście chyba dalej niż w Biedrze nie były i gówno wiecie w temacie pączków! :haha:... Toż to jakieś herezje wypisujecie... Pączki z Biedry najlepsze... Tfu >:( :grzmotnąć:

To @Janeczka1963 napisała , że najlepsze :p Ja potwierdziłam tylko , że dobre , bo zawsze sobie kupuję te z adwokatem :p a najlepsze pączki , to moja mama robi :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

@foczka63

Przypadek miała wstrętny.  Facet robił  siku do szklanki,  a potem to pił.  Bleeee. Jego córka przyjeżdżał z wizytą ze swoimi talerzami i kubkamiO.o. Na samą  myśl  mnie  wzdryga

 

xdxd Sikałabym do jego szklanki. Na zdrowie! :cool:

Uryna leczy,  to prawda,  ale nie ze starego dziada. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam sie na krotko przywitac i milego wieczoru zyczyc...

jak przewidywalam szogun wybral knajpe szarmancko mnie ugoscil nie powiem, caaaale dwie godziny bylismy poza domem co jak na niego jest wyczynem majac na uwadze fakt ze zone zostawilismy pod opieka myslacego pracownika pflege ..oczywiscie tzw prywatnie co jak na szoguna znow jest nielada wyczynem bo on bardzo brav jest w te sprawy ...on wyluzowany bo dawno nie wybyl z domu ot tak dla zachcialomusie ..ja juz mniej..glos mnie boli od tzw unterhaltungu patrz rozmowy o swiecie dawnych czasach gieldzie papierow i masie innych tematow ...z mojej przerwy pozostalo wspomnienie ale odbije sobie ..juz rozplanowalam weekend oby sie pogoda nie spierdzielila za bardzo

bawcie sie zatem dalej na luzie...

milego i do zas pewnie jutra

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrace tylko sie krotko w temat paczkow...

mialam jakies 7 lat piekarnia byla kraskowskiego najlepsze na swiecie lody jagodowe do tego stopnia ze jak na tace dostawlam zlotowke to obowiazkowo 50 groszy szlo na jedna galke tego cuda....az sie kiedys tatus za mna wybral o zobaczyl co z ta ofaira na kosciol robie..oj dostalo mi sie wtedy

wracajac do paczkow..nacudniejsze byly z dzemem wisniowym i truskawkowym...samorobka bez chemii czyste bio...pachanialo na dzielni codziennie...a jakie drozdowki ...ech az sie lezka kreci....nie moge tego porownac z czymkolwiek nawet paczkarnia w gdyni sie umywa chociaz tez jestem jej zwolennikiem....

czyli...jakie rozane nadzienie? dla mnie musi byc dzem najlepiej wisnia lub truskawka...biedronka traca mi suchoscia ciasta ot co...ak se musialam powspominac i juz spadam 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

wtrace tylko sie krotko w temat paczkow...

mialam jakies 7 lat piekarnia byla kraskowskiego najlepsze na swiecie lody jagodowe do tego stopnia ze jak na tace dostawlam zlotowke to obowiazkowo 50 groszy szlo na jedna galke tego cuda....az sie kiedys tatus za mna wybral o zobaczyl co z ta ofaira na kosciol robie..oj dostalo mi sie wtedy

wracajac do paczkow..nacudniejsze byly z dzemem wisniowym i truskawkowym...samorobka bez chemii czyste bio...pachanialo na dzielni codziennie...a jakie drozdowki ...ech az sie lezka kreci....nie moge tego porownac z czymkolwiek nawet paczkarnia w gdyni sie umywa chociaz tez jestem jej zwolennikiem....

czyli...jakie rozane nadzienie? dla mnie musi byc dzem najlepiej wisnia lub truskawka...biedronka traca mi suchoscia ciasta ot co...ak se musialam powspominac i juz spadam 

ile rodzajów nadzień pączków, tyle smaków, każdy lubi coś innego i dobrze, gdyby wszyscy lubili jeden smak, byłoby nudno:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o pączkach...

Najlepsze to MOJA mama robiła,  z NAJLEPSZĄ peerelowską marmoladą kupowaną na kilogramy. Po latach dowiedziałam się skladu...

Starałam się zrobić,  główny składnik to...buraki czerwone. No i różne owoce. Niestety marmolada moja nie miała takiej twardej konsystencji,  ale była smaczna. 

A ciasto na pączki na maśle i swojskich jajkach. 

Smażone na smalcu,  i tyle. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Co wy wiecie o pączkach...

Najlepsze to MOJA mama robiła,  z NAJLEPSZĄ peerelowską marmoladą kupowaną na kilogramy. Po latach dowiedziałam się skladu...

Starałam się zrobić,  główny składnik to...buraki czerwone. No i różne owoce. Niestety marmolada moja nie miała takiej twardej konsystencji,  ale była smaczna. 

A ciasto na pączki na maśle i swojskich jajkach. 

Smażone na smalcu,  i tyle. 

:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka Dzięki delikatnemu haftowi kurtyna ta niemal przypomina obraz. Dzięki powściągliwej barwie kurtyna nie dominuje w pomieszczeniu, ale jej klasę widać przede wszystkim, gdy delikatne promienie słoneczne wpadają przez szlachetny materiał. Kurtyna ma również obszar tunelu, przez który można włożyć odpowiednią karnisz.

Kolor:

krem

materiał:

100% len

Haft: 100% bawełny

Obchodzi instrukcjami:

Można prać w 30 °

wymiary:

H / B ok. 180/60 cm

cena za jeden, zobacz wymiary

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...