Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem i ja :cześć3: Dzisiaj mój wolny dzień :oklaski: 730630641_dziedobrypitek.gif.ad0d00ed20a7ffdcecd36644474800c5.gif A skoro piątek, to znaczy, że jadę na spotkanie z @Joy :oklaski: Będę rajzować Flixbusem...bileciki kupione i będziemy mogły cieszyć się własnym towarzystwem całe 4 godziny :oklaski: Niby to tylko, ale i aż, bo to dojazdy pochłoną dużo czasu :( Nic to....radość mnie rozpiera tak, czy siak :oklaski: Siorbię sobie kawusię i układam plan i moc uścisków :szydera: Aż mi żal @Joyki :haha: Pozostaję nadal w euforii, a wam wszystkim życzę zajefajnego piątku :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aniao napisał:

@Mirelka1965 jak onegdaj spotykałam się Małgorzatąp z poprzedniego  forum to ona mówiła, że czeka na to spotkanie jak na randkę. Ja miałam podobne odczucia :haha:jakkolwiek śmiesznie to brzmi. Miłego spotkania.

A niby skąd ta moja euforia? :haha:Co prawda nie są to motyle w brzuchu, ale....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem i ja :cześć3: Dzisiaj mój wolny dzień :oklaski: 730630641_dziedobrypitek.gif.ad0d00ed20a7ffdcecd36644474800c5.gif A skoro piątek, to znaczy, że jadę na spotkanie z @Joy :oklaski: Będę rajzować Flixbusem...bileciki kupione i będziemy mogły cieszyć się własnym towarzystwem całe 4 godziny :oklaski: Niby to tylko, ale i aż, bo to dojazdy pochłoną dużo czasu :( Nic to....radość mnie rozpiera tak, czy siak :oklaski: Siorbię sobie kawusię i układam plan i moc uścisków :szydera: Aż mi żal @Joyki :haha: Pozostaję nadal w euforii, a wam wszystkim życzę zajefajnego piątku :oklaski:

przeczytalam....zafajdanego piatku...przepraszam

no to sie ubierz ladnie makijaz zrob olularki wez na wypadek gdybys czytac cos musiala i wiesz...my dziewczyny z pomorza zawsze mamy fason a i nie uszkodz kolezanki plus serdecznie pozdrowieia dla niej

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Witam .spokojnego dnia życzę.Zaczynamy 16dzien pracy.Pdp od wczoraj odłączona od kroplówek .Zwilzamy usta,przekręcamy i więcej nic nie możemy zrobić.Przez dom przewija się watacha ludzi łącznie ze spaniem.Nie rozumiem ich rozumowania,przyszła rehabilitantka pielęgniarka ją odprawiła a syn zdziwiony że mama nie ćwiczy . Od tygodnia nic nie jje a córka się pyta ile obiadziku dzisiaj zjadła.i dlaczego mama nie siada na wózek.nie wiem czy głupia? .buziaki pozdrawiam.

Może głupia, a może nie akceptuje faktów. Ktoś tu na forum opisywał sadzanie na wózku osoby w stanie agonalnym. Jest niemieckie powiedzenie, "czasem mniej znaczy więcej", ale tu gdzie jestem z wielkiej, autentycznej miłości dzieci podopieczna ma bardzo napięty grafik. Nie wtrącam się, bo wszystkie pomysły realizowane są przez rodzinę, ja nie muszę ręki do tego przykładać. No i stan mojej podopiecznej zupełnie inny niż Twojej. Pozdrawiam serdecznie.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam .spokojnego dnia życzę.Zaczynamy 16dzien pracy.Pdp od wczoraj odłączona od kroplówek .Zwilzamy usta,przekręcamy i więcej nic nie możemy zrobić.Przez dom przewija się watacha ludzi łącznie ze spaniem.Nie rozumiem ich rozumowania,przyszła rehabilitantka pielęgniarka ją odprawiła a syn zdziwiony że mama nie ćwiczy . Od tygodnia nic nie jje a córka się pyta ile obiadziku dzisiaj zjadła.i dlaczego mama nie siada na wózek.nie wiem czy głupia? .buziaki pozdrawiam.

Dużo siły życzę tobie i twojej siostrze :cmok:Trzymajcie się :1007_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam .spokojnego dnia życzę.Zaczynamy 16dzien pracy.Pdp od wczoraj odłączona od kroplówek .Zwilzamy usta,przekręcamy i więcej nic nie możemy zrobić.Przez dom przewija się watacha ludzi łącznie ze spaniem.Nie rozumiem ich rozumowania,przyszła rehabilitantka pielęgniarka ją odprawiła a syn zdziwiony że mama nie ćwiczy . Od tygodnia nic nie jje a córka się pyta ile obiadziku dzisiaj zjadła.i dlaczego mama nie siada na wózek.nie wiem czy głupia? .buziaki pozdrawiam.

I nie wiadomo czy śmiać się czy płakać :mur:. W każdym bądź razie rynce opadają na indolencję niemieckich dzieciątek, a niby takie wykształcone profesory w tej rodzinie. Trzymajcie się Dziewczyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Noc " cdd " , bo usnąć nie mogłam a jak mi się to udało to i tak spałam jak zając na miedzy . Bałam się , że nie usłyszę telefonu albo dzwonka do drzwi i moja zmienniczka będzie przed chałupą do rana stała . Po 3 -ej wstałam na równe nogi , po spaniu już miałam ...Zmienniczka przyjechała ok. 3.30 . Wypiłyśmy po kawie , papierosów po kilka wypaliłyśmy i ....gadamy , gadamy , gadamy . Doktor już raz chciał wstawać , ale wytłumaczyłam mu , że za wcześnie i teraz słyszę , że jeszcze podchrapuje . Koleżanka na dolinach z mężem na skype rozmawia a ja , że za panią wśród służby tutaj dzisiaj popitalam ...w salonie siedzę ..a co !...:szydera: Dzisiaj jednak mamy obie pauzę , Elka dała radę poprzesuwać pacjentów , więc po  godzinie 11 pójdę oprowadzić dziewczynę po mieście ....

Miłego  , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam:cześć: milutko i cieplutko wszystkich obecnych, nieobecnych też:szydera:

W nocy nadal przymrozki,ale dni są pełne słońca, do wiosny już niedaleko, ptaszki ćwierkają, wiewiórki szukają orzeszków :szydera: zajączki marchewek, a sarenki, nie wiem czegoxd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

przeczytalam....zafajdanego piatku...przepraszam

no to sie ubierz ladnie makijaz zrob olularki wez na wypadek gdybys czytac cos musiala i wiesz...my dziewczyny z pomorza zawsze mamy fason a i nie uszkodz kolezanki plus serdecznie pozdrowieia dla niej

Aż tak mi źle życzysz, że każesz mi makijaż robić? :haha:Never :szydera: A @Joykę postaram się nie udusić podczas misiaczkowania :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...