Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, LACH napisał:

byłbym twoim boa, doskonale bym się maskował. Kleopatra w boa!!! No hit!!!

:hura::szydera::hura:

@LACH nie mam takiego paska,,zamien się w złotą płachtę ,:szydera: ale teraz tak główka pracuje i wypracowała już trochę płachty, mam takie złote serwety,,:hura: chyba,że jutro gdzieś u Chińczyków kupię,,małe rączki mają tutaj wszystko:tak2:

stroj-krolowa-egiptu-kleopatra.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi włoski zrobiła, ale nie na czarno:szydera:  zaraz lecę na Walentynkowe tance, pikniutko się ubiorę w sukieneczkę,bo ja sukieneczkowa jestem, teraz na starośc mi się sukieneczek zachciewa,ale jak tyłek wejdzie to ubieram ,,a jak nie to spodeny wsuwam, a jeszcze mam antygwałty jakby co, tak pięknie wyprofilują figurkę, wałki schowają:szydera: no no no ,,ale dobrać się do mnie to ,,zapomnij":hura: sama mam problem w clo:szydera: ale czego się nie zrobi aby dobrze pojesc i potem dobrze wyglądać=prawda?  

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 Nigdy w zyciu nie dałam i nie dam zadnemu wózkowemu. Niech się do roboty weżmie. Pracy nie brakuje. Można komuś skosić trawę, można pozamiatać ulice i wiele innych rzeczy można. Alkoholikowi to juz w szczegolnosci bym nie dała i nie dam, bo to przykładanie się do jego alkoholizmu. Są fundacje, zrzutki, biedne dzieci, różne akcje charytatywne i wówczas daję pieniądze. Stójkowym spod sklepów, NIE!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo w ten radosny czwartek, pierwszy dzień długiego, polskiego weekendu :)! Na dobre zacznie się jutro, ale cieszyć mogę się już teraz, c'nie :D?

@lucyna.beata, Lucyno Beato, nie chciałam Cię urazić, oczywiście, dobre uczynki pozostają zawsze dobrymi uczynkami, szczególnie w oczach tych, którzy coś dostają. Nawet 50 centów ;). 

Mam odmiennie zdanie na temat takiej jałmużny i z zasady żebrzącym na ulicy kasy nie daję nigdy. Mogę kupić coś do jedzenia, ale do ręki nic. Taka ze mnie zimna sucz :D.

 

Życzę miłego popołudnia, tropicielom nudzącym się tak przeraźliwie, że aż liczącym posty innych, również :D.

Po niemiecku niestety nie znalazłam ;(.

272744.jpg

 

 

 

Ale ze o co chodzi? Ze ktoś czyjeś posty liczy? No to chyba tylko tym specjalnie wyróżnionym :d . Ciekawe czy da się zrównoważyć czyjś  jeden post z dupy raz na kwartał, z Twoimi postami raz na dzień, bądź raz na kilka dni, popełnionymi.  Ciekawe :d :d :d Zawsze myslałam, że bardziej chodzi o jakość niż o ilość :d :d :d Jak to mówią ludzie głupieją hurtowo a mądrzeją detalicznie :d :d :d . Widzę tutaj dużą analogię :d :d :d .

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dodzisława napisał:

@foczka63 Nigdy w zyciu nie dałam i nie dam zadnemu wózkowemu. Niech się do roboty weżmie. Pracy nie brakuje. Można komuś skosić trawę, można pozamiatać ulice i wiele innych rzeczy można. Alkoholikowi to juz w szczegolnosci bym nie dała i nie dam, bo to przykładanie się do jego alkoholizmu. Są fundacje, zrzutki, biedne dzieci, różne akcje charytatywne i wówczas daję pieniądze. Stójkowym spod sklepów, NIE!

Kasy nie daję.Dawno temu widziałm scenkę na dowrcu PKP we Wro,jeszcze jak pełno Rumunów do nas przyjeżdżało.Mały chłopiec wzdłuż  kolejki żebrał,ktoś mu dał 10zł a ten zaklął,podarł,na ziemię rzucił i zwiał.Nie daję!Jedzenie chętnie kupię , ale pieniędzy nie dam.I oczywiście masz rację,jak potrzebowałam  kogoś do roboty u siebie to chętnych nie było,zeby sobie zarobić.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Ale ze o co chodzi? Ze ktoś czyjeś posty liczy? No to chyba tylko tym specjalnie wyróżnionym :d . Ciekawe czy da się zrównoważyć czyjś  jeden post z dupy raz na kwartał, z Twoimi postami raz na dzień, bądź raz na kilka dni, popełnionymi.  Ciekawe :d :d :d Zawsze myslałam, że bardziej chodzi o jakość niż o ilość :d :d :d Jak to mówią ludzie głupieją hurtowo a mądrzeją detalicznie :d :d :d . Widzę tutaj dużą analogię :d :d :d .

nieeeee,no kurła,żeby się aż tak nudzić????Cudze posty liczyć,ja pierdziu:):):) Ebłam:):):)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

nieeeee,no kurła,żeby się aż tak nudzić????Cudze posty liczyć,ja pierdziu:):):) Ebłam:):):)

Wszystkim nie, tylko niektorym :d :d :d . I to mnie przy nadziei trzyma, że jednak od fachu opiekunkowego się nie głupieje :d , bo jak by tak wszystkim liczyc te posty, to juz tylko krok do oddziału zamkniętego :d :d :d .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...