Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To po co drewno z lasu wozi ? :szydera:

Indianie rąbią już widocznie przed srogą zimą ...:haha: To i Foczki zapasy, za przykładem dobrze poinformowanych przez Szamana,  chcą mieć...:haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

O mało zawalca nie dostałam. Wiem że pociągi w Niemczech są drogie ale żeby aż tak ?

 

Niestety, też już poznałam ceny db bahn :(

Przejeżdżam tutaj ze szteli do freunda i na odwrót. Dystans około 200 km to wydatek rzędu 30€ w jedną stronę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tęskno Ci do Niemiec. :haha:

tiaaaaaaaa bardzo bardzo tęskno ha ha ha ale ,do domku:)Wciąz w D:( Chociaż ,nie powiem ,zdarza mi się jakimś niemieckim słowem w domu też zagadać,najczęściej jest to "genau":):):)Ha ha ha 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

O żesz Ty w ząbek czesana, żeby tak ostatni ząb Cię zabolał a poduszka była kanciasta. :trele:

 

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

i......ozór sparszoł ( sparszywiał :-) ) zapomniałaś dodać :haha:

Ale sobie słodzicie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

O mało zawalca nie dostałam. Wiem że pociągi w Niemczech są drogie ale żeby aż tak ?

Bilety do Bremerhaven w tą i z powrotem prawie 18 EUR czyli prawie 80 PLN. :o W sumie w obie strony troszkę ponad pół godzinki jazdy. Wiem gdzie jest centrum handlowe, mam wydrukowaną mapkę i numer autobusu którym dojadę jak będę chciała bo to tylko pół godzinki od dworca a zamierzam też coś zobaczyć poza sklepami. :haha:Muszę poszperać co warto zobaczyć. No i jak się @LACHodważy na spotkanie to chętnie zatrudnię jako tragarza. :szydera:

O matko już się przestraszyłam że pociąg chcesz kupić,ja jezdzę do większego miasta 15 min jazdy 2,80e

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami :cmok: I życzę miłego dzionka :d 

Jadę zaraz zobaczyć się z moim braciszkiem , który przyjechał ze swoja rodzinką na urlop do Pl . Pierwszy raz zobaczę i wycałuję , wyściskam i powącham  naszą najmłodszą księżniczkę , której fotkę zamieściłam tutaj zaraz po narodzinach :love: Malutka ma wszystko , więc planowałam jej dać kasę ale tak sobie myślę , że chyba wejdę jeszcze do sklepu z zabawkami , tylko ni cholerki nie mam pomysłu co kupić takiej siedmiomiesięcznej gwiazdeczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ale ja mam tylko 17 km w jedną stronę... 

W NRW jest coś takiego jak SchönerTagTickets, może i u Ciebie coś w tym stylu jest.

Są też opcje "Sparpreis", albo "Flexpreis"- ta druga opcja droższa, ale możesz się przesiadać, zmieniać połączenia.

Bo faktycznie za 17 km trochę drogo.

Kiedyś (2 lata temu) za około 15 km zapłaciłam niecałe 6€

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

@erika, @MeryKy i @lucyna.beata...przywołuję was do porządku...:haha: I jak teraz marcheweczki chrupać, jak truskaweczki wciągać, jak torebeczkę do ramienia przytulić? :szydera: No jak? :szydera: Bezecnice jedne...:szydera:

a wszystko od doooopy sie zaczelo...sie znaczy od torebki....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...