Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Na cholerę ci kurtka.Na pauzy nie chodzisz ,na zakupy jak jedziesz ,to zasuwać nie musisz.Z resztą te trzy tygodnie z ogonkiem opękasz.Wiosna idzie.Na fajeczkę suwaczek nie koniecznie.A ty wiesz ile kosztuje wszycie zameczka do kurtki.? Czasami ,tyle ile kurtka kosztowała.Jedż do MTC i se kup nową.:szok:

A widzisz moja Tereniu,masz stare info,ha ha ha .Chodzę na przerwy właśnie.Nie chodziłam bo nie miaąłm z kim.

Kurteczka mnie się zbiesiła właśnie ta wiosenna:(Zabrałąm z myślą o fajeczce tarasowej.Krawcową mam w domku,tania jak barszcz to się o koszta nie martwięGrosze,z 20 zł.Nie chcę nowej ,chce tę jeszcze bo ją lubię:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lucyna.beata napisał:

noooo...siwy leb mloda duchem ale babcia ani chybi bede 

troche inna kolejnosc ale kto teraz na takie detale  zwraca uwage??? oby zdrowko bylo afryczko, maja gdzie mieszkac na czym jesc na czym spac i to sie liczy ze nie wynajmuja a na swoim 

Cieszę się razem z Tobą, a na gratulacje przyjdzie czas. :dobrze::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@lucyna.beata Gdybym paliła, to bym się dołączyła, :haha:ale ten zgubny nałóg mnie ominął szerokim łukiem:szydera:

a masz inny???

dawaj..wszystko co w nadmiernch ilosciach to nalog...zakupy, wodka, fajki..i seks....no to co jest twoja slaba strona???

dawaj mnie tu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Janeczka1963 napisał:

moja słaba strona to dobroć z serca, nuż nie raz zostałam wykorzystana , innych nałogów brak, gdybym miała przystojnego faceta,to może seks by był moją słabością, :szydera:

ale nie nalogiem...i tak trzymac

ja juz po fajeczce ide do pampersowa

milego wieczoru mi drodzy 

czymcie sie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Magdzie napisał:

No to już jak masz tak wielka ochotę i nosi Cię energia, to zapraszam tu do dziadka, jutro na 10ta.Przygotuje jakieś ściereczki, no i jakaś szmacianke znajdę dla Ciebie :haha:

A ile dziadek płaci ? :d no bo znając jego oszczędność to pewnie nic....to nie ma głupich !  :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dorobiłyśmy się rolatorka :szydera: Doktórka od miesięcy protestowała, bo taka niby fit und junge :haha: ALe synek młodszy zamówił, dostarczył, my potrenowałyśmy i rolatorek pojedzie z powrotem :szydera: Otwór drzwiowy do łazienki jest za wąski na to Lamborgini :szydera: I poczekamy na następny :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

wiesz...ja poprostu czulam ze tak musze ot co...mnie te 50 centow moze i na bulke sie by przydalo ale.pamietam ze jak w czarnej dooopie bylam ktos do mnie tez reke wyciagnal bez proszenia..i dal tyle zebym przezyla z dzieciakami kilka dni do nastepnego razu...to chyba taka troche splata dlugu wobec tamtego czlowieka 

Dobry wieczór Opiekunkowo :).

Tak se czytam, humor mam mocno poniżej normy i w związku z tym miałam się nie wypowiadać, ale...

Lucyno dwojga imion, nie chcę być złośliwa, ale ta rozkmina mnie powaliła. Dałaś 50 centów. Słownie: pięćdziesiąt centów, to są dwa złote z groszami. Więcej gdzieniegdzie za kibel się płaci. 

Spuścimy czasem zasłonę milczenia na nasze dobre uczynki. Taką  nieśmiałą propozycję mam ;).

 

Poza tym spokojnego wieczoru i nie zwracajcie na mnie uwagi :).

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Magdzie napisał:

Jeszcze cała i mocna, to po ojcu dziadka, czyli no taki spadek :d

Ty dziadkowym majątkiem nie szastaj , bo pani B. do zdrowia i na sztele powróci . Skąd wiesz , że jej ta wiekowa szmacianka nie pasi ? Oj ...czyjeś łatwo rozdawać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Magdzie napisał:

No i... miałam jechać 25lutego do domu, ale dziś zadzwoniła starsza pani która mnie zmienia i powiedziała, że nie może mnie w tym terminie zmienić, bo jutro udaje się do szpitala. A że mnie pasuje, to zostaje jeszcze 2,3moze 4tygodnie :d

Starsza pani....ile latek ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty dziadkowym majątkiem nie szastaj , bo pani B. do zdrowia i na sztele powróci . Skąd wiesz , że jej ta wiekowa szmacianka nie pasi ? Oj ...czyjeś łatwo rozdawać xd

No i tu masz rację, moja miła, bo nawet pierdykne jeniolka :cmok:, a nie to nie jeniolek :haha:, ale może być)) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...