Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstałam, ale nie ze swojej winy >:( Babka wykopyrtnęła się z koja raz i drugi >:( I co było robić, jak japę darła? No właśnie >:( Będzie dzisiaj pogadanka o pampersach :haha: Tymczasem siorbię sobie kawunię, fajureczek jeden za mną i radość przede mną, bo dzisiaj wolny dzionek :oklaski: Naszła mnie taka odkrywcza myśl, że 374714772_dziedobrykawa.jpg.d975bba05a0ab1aabfd0f0bbfc2b9d7b.jpg Życzę zatem wszystkim miłego dnia i mało kawy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta @salazar Dziewczynki,Wy tak wcześnie to za karę wstajecie???

Mamulu!Ja się obudziłam ,gapię się na budzik-6.36 i gadam do niego- co mnie uju budzisz ,jak jeszcze nie dzwoniłeś/6.45/ha ha ha .

Na zewnątrz mrozek nieduży i sucho.Znaczy susza?Mhm...

Ku mej radosci dziś przedszkolak wybywa:)Hulaj dusza,piekła nie ma,ha ha ha Do 16.30:)Ja to mam dobrze:)

Czego i Wam życzę oraz dzień dobry w ten uroczy wtorek:)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Powtórzę za Anią ..." jak dobrze wstać skoro świt ..." i być wybudzoną z własnej woli , przed dzwonkiem budzika , bez zawezwania przed oblicze pańskie....doktorskie . Nawet kawa lepiej smakuje .

Wczoraj byłam na spotkaniu z dwiema dziewczynami z Polski . Myślałam już , że nie dam rady wyskoczyć , bo moja wczorajsza , pauzowa zastępczyni zadzwoniła jakoś przed 13-tą , że się spóźni , bo czeka na lekarza .Ona dziś ma mieć operowane żylaki ...No , ale dużo spóźnienia nie było , więc pobiegłam na umówione spotkanie . Fajowo było , pogadałyśmy sobie o wszystkim i o niczym , ale po naszemu , po polsku . Najśmieszniejsze jest to , że w Galerii natknęłyśmy się na jeszcze dwie opiekunki z Polski , które też pracują w pobliżu a były to znajome jednej z tych " moich dziewczyn " ....Kuźwaaaa....jak była posucha to ani jednej trafić nie mogłam ...a tu prącie bardzo ...gromada :szydera:...Umówione jesteśmy na czwartek , bo codziennie nie da rady , bo moje pauzy są w trochę , jakby dziwacznych godzinach a one mają regularnie o jednej porze . Dobre i to , gdy ze dwa, trzy razy w tygodniu poklepiemy sobie w ludzkim języku :d

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gwiazdy Zaranne :d

Tyż wstałam przed budzikiem, nawet zdążyłam już zamrażarkę umyć po rozmrożeniu, a teraz kawkę powoli sączę i dobudzam się. Te ciemne poranki mnie dobijają, "wiosna ach to ty..." przbądź! 

Miłego wtorku Rebiata. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgliste dzień dobry ;) całkiem spokojnie dopijam drugą kawę. i patrzę na moją roślinność. coś mizerna. chyba dawno nie podlewałem. muszę się zebrać, przy okazji trzeciej kawy wezmę z kuchni konewkę, to dam tej zieleninie pić. miłego dnia

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  :d

Też wstałam przed budzikiem ale wyjść się nie chciało z ciepłego łóżka. :haha:doturlałam się do kuchni, kawę wstawiłam i myk na papieroska....zimno ale sucho. Ptaki ćwierkają, że wiosna niebawem przyjdzie. :oklaski:

Dziś mam długą pause ale siedzę na doopie w domu....ostatnio poplynęłam z zakupami i na razie odwyk.

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Powtórzę za Anią ..." jak dobrze wstać skoro świt ..." i być wybudzoną z własnej woli , przed dzwonkiem budzika , bez zawezwania przed oblicze pańskie....doktorskie . Nawet kawa lepiej smakuje .

Wczoraj byłam na spotkaniu z dwiema dziewczynami z Polski . Myślałam już , że nie dam rady wyskoczyć , bo moja wczorajsza , pauzowa zastępczyni zadzwoniła jakoś przed 13-tą , że się spóźni , bo czeka na lekarza .Ona dziś ma mieć operowane żylaki ...No , ale dużo spóźnienia nie było , więc pobiegłam na umówione spotkanie . Fajowo było , pogadałyśmy sobie o wszystkim i o niczym , ale po naszemu , po polsku . Najśmieszniejsze jest to , że w Galerii natknęłyśmy się na jeszcze dwie opiekunki z Polski , które też pracują w pobliżu a były to znajome jednej z tych " moich dziewczyn " ....Kuźwaaaa....jak była posucha to ani jednej trafić nie mogłam ...a tu prącie bardzo ...gromada :szydera:...Umówione jesteśmy na czwartek , bo codziennie nie da rady , bo moje pauzy są w trochę , jakby dziwacznych godzinach a one mają regularnie o jednej porze . Dobre i to , gdy ze dwa, trzy razy w tygodniu poklepiemy sobie w ludzkim języku :d

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

fajnie masz - nawet bardzo. ta nasza ziomalka spoko?:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzegorz B napisał:

fajnie masz - nawet bardzo. ta nasza ziomalka spoko?:)

Bardzo spoko . Śmiało mogę powiedzieć , że z nią na jednych falach nadaję :d Obie miłe , sympatyczne i najważniejsze , że tolerujące mój nałóg ...nie dość , że nie pyskowały to jeszcze wyszły ze mną na papierosa . W pysku mi zaschło i musiałam przecież zapalić  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bardzo spoko . Śmiało mogę powiedzieć , że z nią na jednych falach nadaję :d Obie miłe , sympatyczne i najważniejsze , że tolerujące mój nałóg ...nie dość , że nie pyskowały to jeszcze wyszły ze mną na papierosa . W pysku mi zaschło i musiałam przecież zapalić  :szydera:

fanie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Tak przy okazji się "zapytowywuje" xd Dziś mam jakąś wizytację z Czerwonego Krzyża (kontrolę?)... Miał już ktoś z czymś takim do czynienia ??? O.o

Nie wiem Dana, ale może ktoś zgłosił Twoje zaginięcie, odezwij się czasem do rodziny. :szydera:

A tak na serio, przyjdą obejrzeć Twoją Pdp, warunki, jej stan i wcale nie musi to być związane z podniesieniem grupy, ot kontrola. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NNNdanuta napisał:

Tak przy okazji się "zapytowywuje" xd Dziś mam jakąś wizytację z Czerwonego Krzyża (kontrolę?)... Miał już ktoś z czymś takim do czynienia ??? O.o

Tak ja miałam ale to nie jest kontrola Ciebie ani Twojej pracy. .Sprawdzali osobisty alarm SOS PDP i takie różne sprawy .Nie ma to nic wspólnego z kontrolą.Duzo rzeczy mi wyjaśnili o które się zapytałam a dotyczące różnych przepisów opieki w DE .Ale to w luźnej rozmowie z nimi.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wstrętne :haha: opiekunkowo. Ja już tydzień po ciemnej stronie mocy. Miejsce spokojne, ciche. Warunki b. dobre.

Powiem wam, że najlepszy numer odstawiłam przy wyjeździe bo stawiłam się na starym przystanku Sindbada. Niestety musiałam nim jechać - tfu. Wysiadłam z autka, postałam momencik i jakoś dziwne mi się wydało, że nie ma żadnej innej kobity z walizką. Tylko ja jedna. Pieronem wyjęłam bilet no i doczytałam się, że przystanek jest trochę dalej. Kurde, ze 3 lata nie jechałam Sindbadem :szydera: Zadzwoniłam pieronem po autko żeby wróciło. Zdążyłam, bo ja zawsze trochę wcześniej wychodzę z domu ale co się naklęłam na siebie samą to ... Tak to jest jak się oczu nie ma i nie daje się prawa rozwoju :szydera: Sindbadowi. Szkoda słów. Gapa jestem. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...