Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja dołączam do siorbankowego towarzystwa...:oklaski: Hoboczek dzierżę w dłoni, śpiewać mi się chce głośno i klaskać w dłonie jak na kalendarz patrzę...:hura: Ale teraz nie będę hałasować...po cichutku powiem...image.png.b8e4fd0e2253b5d32ea7d485bfe83f5f.png ...a sobie pokrzyczę później...:haha: Witajcie niedzielnie kochani...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Cosik mnie głowa pobolewa:(Licho spałam:(Kawki mi trzeba  koniecznie.

Za oknem słonko się pokazuje nieśmiało i 16 gradusków na tm.

Pospałby człek jeszcze ,poleżał,pognił pod kołderką ......tego mi trzeba.

Miłego dnia i przypominam,że budka bukmacherska dziś zamyka się punktualnie o 20ej:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Na wsi pełna kultura i cisza nocna jest przestrzegana.....W nocy było cicho jak w kosciole.....przed meczem był festyn pstrąga, na którym obie z babcia byłyśmy.....pojadlysmý swiezutkiego smazonego pstrąga i chlapnęłysmy po piwku i sznapsie....mecz oglądaliśmy w domu a cala wieś na festynie, przy dużym ekranie.

Miłej niedzieli....słońca i ciepełka

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, geronimo napisał:

Witam Was po nieprzespanej prawie nocy w oczekiwaniu na zmiennika

Oczywiście kawa,kawa i jeszcze raz kawa

Spokojnej niedzieli życzę:cześć2::kawa:

A wiesz Słodziutki o tym, ze kawa na czczo  powoduje wyrzut insuliny. Chyba trochę przesadzasz?

 

Witajcie ludziki :tak2:

Miłego dzionka!

34822160_1883825011667586_96390479138835

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja przywitam się z Wami, bo już dołączyłam do tej części pracujących . Na urlopie pochłaniało mnie realne życie , a w nim wesele, zjazd absolwentów i niespodzianka - tygodniowy pobyt nad polskim morzem :love:. Jestem już trzeci dzień w pracy, na nowej , dziewiczej stelli, w nowej agencji - póki co pozytywnie . To co istotne, to nie jest mój Dortmund, tylko niedaleki Neuss - jestem otwarta na kontakty :oklaski:. Tymczasem pięknej niedzieli życzę wszystkim:d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Margaritka napisał:

To i ja przywitam się z Wami, bo już dołączyłam do tej części pracujących . Na urlopie pochłaniało mnie realne życie , a w nim wesele, zjazd absolwentów i niespodzianka - tygodniowy pobyt nad polskim morzem :love:. Jestem już trzeci dzień w pracy, na nowej , dziewiczej stelli, w nowej agencji - póki co pozytywnie . To co istotne, to nie jest mój Dortmund, tylko niedaleki Neuss - jestem otwarta na kontakty :oklaski:. Tymczasem pięknej niedzieli życzę wszystkim:d

Hejka Stokrotko :d....ja od 29 przybywam do Neuss :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Milusińscy :d 

Być na bieżąco , nawet nie próbuję ,ale może znajdzie się jakaś litościwa duszyczka i mnie te wynurzenia w dwóch,trzech zdaniach streści .:d

Pięknej niedzieli Wam życzę i spokojności ducha ,choć wiem,że emocje o 20 osiągną apogeum :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Afryka napisał:

Dzieńdoberek Milusińscy :d 

Być na bieżąco , nawet nie próbuję ,ale może znajdzie się jakaś litościwa duszyczka i mnie te wynurzenia w dwóch,trzech zdaniach streści .:d

Pięknej niedzieli Wam życzę i spokojności ducha ,choć wiem,że emocje o 20 osiągną apogeum :haha:

W jednym zdaniu ci streszczę...jesteśmy tu, klepiemy i nigdzie się nie wybieramy...no poza tymi, którzy jadą do domku...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dzieciaki, za dobre sprawowanie wpuścili mnie na chwilę do waszego obozu. Miło tu macie, posprzątane, kawa na stole. Mordusie uśmiechnięte, niektóre zaspane, ale to nic. Pochmurnie, deszczowo, wilgotno. Grilla nie można odpalić, za to w kościach chociaż łupie i strzyka. To jak na dobrą matuchnę przystało już od rana bajkę wam opowiem: 

                             niedziela.jpg.9ed4a02d8cb9716de840fc620728f8ba.jpg

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...