Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, violka napisał:

:szydera: udanego wypoczynku i wycałuj  piesunie ode mnie :cmok:

Bydzie ci tu łodpoczynek,  łoj bydzie! O.o

Jak chłop  z żalu i rozpaczy tak chałupę zapuścił,  że przez  chwilę dzwonić po busa na jutro powrotnego chciałam. Aż zaczynam wątpić,  czy bywał w domu..

No, ale psy odzywione,  to jednak bywał duchowo chociaż. 

Czy wasi mężowie,  kochankowie i partnerzy też taki syf robią,  uparcie twierdząc,  że SPRZĄTAŁEM PRZECIEŻ I O CO CI W OGÓLE CHODZI???

 

xd:p

Sanatorium to mam po drugiej stronie Odry...

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :d Bywszy ;) w dniu dzisiejszym na cotygodniowych lebensmittelowych zakupach, zakupiłam miniszklarenkę. Profesjonalną, żeby nie było, za całe 8 ojro. Ziemię też zakupiłam extra do kwiatów. Droga jak cholera, bo 10 litrów prawie 6 ojro. 2 tygodnie temu zakupiłam nasiona kwiatów jednorocznych i dzis je posiałam. Uj wi co z tego wyrośnie, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia w takich sytuacjach? Od razu uprzedzam, że miniszklarenka to mój osobisty zakup i jak coś wyrosnie z tych nasion, to powiozę do domu, do ogrodu własnego. Miniszklarenka ma takie okieneczka zasuwane i nie wiem czy je odsunąc, czy mają pozostac zasunięte. Powietrze tym nasionom potrzebne czy nie? No ratujcie kobiety dobrą radą. Posiałam Calandrine, Lewkonię, Geranie, Studenty, i Fruchtgummiblume, co to nie do końca wiem co to jest, ale na obrazku wyglądało ładnie :d . To jakaś trawa cytrynowa czy cuś?  Teraz doczytałam, ze ta Calandrina to w kwietniu do grutnu powinna być wysiewana, no cóż, odżałuje te 2 ojro :d . Ktoś z szacownego grona zna się na kwiatkach jednorocznych i ich uprawach?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Miniszklarenka ma takie okieneczka zasuwane i nie wiem czy je odsunąc, czy mają pozostac zasunięte.

Szklarenka na dworze stoi?Jak tak to w dzień okienka odsuwaj tak do połowy a na noc zamykaj i tak ustaw,żeby po słonecznej stronie stała i nie na przeciągu bo Ci wszystko kaputnie z zimna.Albo postaw w zimowym ogrodzie jak jest i tak okienka można cały czas uchylone trzymać:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Szklarenka na dworze stoi?Jak tak to w dzień okienka odsuwaj tak do połowy a na noc zamykaj i tak ustaw,żeby po słonecznej stronie stała i nie na przeciągu bo Ci wszystko kaputnie z zimna.Albo postaw w zimowym ogrodzie jak jest i tak okienka można cały czas uchylone trzymać:)

Szklarenka stoi w pokoju, gdzie jest wyłączone ogrzewanie, a słonko przygrzewa. Stoi rzeczona na parapecie. No to odsunę te okienka :d No nie mogłam czekać Kasiu na kwiecien, bo mnie jak się w doooopie zapali to musi być juz :d . Bardzo jestem ciekawa co to wyrosnie i czy się przyjmie do gruntu w kwietniu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Szklarenka stoi w pokoju, gdzie jest wyłączone ogrzewanie, a słonko przygrzewa. Stoi rzeczona na parapecie. No to odsunę te okienka :d No nie mogłam czekać Kasiu na kwiecien, bo mnie jak się w doooopie zapali to musi być juz :d . Bardzo jestem ciekawa co to wyrosnie i czy się przyjmie do gruntu w kwietniu.

Tylko jak takie fest słonko po szybach będzie walić to lepiej zestaw na trochę bo ci te nasionka /kiełki/spali.Ma mieć światło ale nie wściekły gorąc.Moga być cały czas uchylone,obserwuj,jak za dużo by się pary nazbierało to więcj uchyl

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Basiaim napisał:

Rany koguta.

Na takim wygwizdowie jestem, że mi bezpardonowo jakieś tiery po dachu chodzą.

Jakie? Nie mam pojęcia, bo strach na dwór wyjść. Może jutro po śladach na śniegu rozpoznam :szok:

Kuny może:)One się lubią na strychach gnieździć,nawet w lecie,albo w tej przestrzeni pod dachem.Nie bojsia,nie zjedzą Cię:)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Basiaim napisał:

Rany koguta.

Na takim wygwizdowie jestem, że mi bezpardonowo jakieś tiery po dachu chodzą.

Jakie? Nie mam pojęcia, bo strach na dwór wyjść. Może jutro po śladach na śniegu rozpoznam :szok:

żadne tiery,,,tam się czai przystojniak,,,, Brunet wieczorową porą,,"" pozamykaj okna ,,przygotuj łopatę, w razie co:grzmotnąć:,,wal gdzie popadnie,,ale delikatnie,:tak2::szydera: może koty ,, mamy luty,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

żadne tiery,,,tam się czai przystojniak,,,, Brunet wieczorową porą,,"" pozamykaj okna ,,przygotuj łopatę, w razie co:grzmotnąć:,,wal gdzie popadnie,,ale delikatnie,:tak2::szydera: może koty ,, mamy luty,,

Mhmmm....a koty właśnie w lutym się marcują :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Basiaim napisał:

Rany koguta.

Na takim wygwizdowie jestem, że mi bezpardonowo jakieś tiery po dachu chodzą.

Jakie? Nie mam pojęcia, bo strach na dwór wyjść. Może jutro po śladach na śniegu rozpoznam :szok:

Na 100% niedźwiedzie...:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Bydzie ci tu łodpoczynek,  łoj bydzie! O.o

Jak chłop  z żalu i rozpaczy tak chałupę zapuścił,  że przez  chwilę dzwonić po busa na jutro powrotnego chciałam. Aż zaczynam wątpić,  czy bywał w domu..

No, ale psy odzywione,  to jednak bywał duchowo chociaż. 

Czy wasi mężowie,  kochankowie i partnerzy też taki syf robią,  uparcie twierdząc,  że SPRZĄTAŁEM PRZECIEŻ I O CO CI W OGÓLE CHODZI???

 

xd:p

Sanatorium to mam po drugiej stronie Odry...

:szydera: Na drugi raz zamów jakąś niemłodą Ukrainkę żeby Ci chałupę posprzątała zanim w progu staniesz ... :szydera: albo przyzwyczaj się :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Grizli ....czy strielali ?:szydera:

Grizli raczej nie przyszło... Pewnie strielali... Kilka lat temu jak przyszedł z Włoch niedźwiedź Bruno to go ubili na dzień dobry.>:( A u nas w górach spacerują jak po ulicy.:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...