Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Andreaa miałam raz jeden dziadka .Tego ,co we mnie fliżankami rzucał.Owszem byłam tam 8 tygodni,ale co się z nim nakłóciłam,to chyba z nikim więcej.Pan doktor ze zdrową głową,rządziciel totalny.I obrzydliwy i wiele innych przeciw.Kużwa pampka mu zmieniałam to musiałam się schylić  i dzwonki wisiały nad głową.Rączki też lepkie były.Narazie żadnego dziadka do opieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klepaczy :oklaski:,,sobota i dusze,dusze ,dusche,wszyscy się myją, to czemu ja codziennie latam  dusche?:szydera: Ja pamiętam jedno, że jak kogoś myłam to ja sama bylam umyta, zawsze potrafiłam się oblac wodą ze słuchawki, wyglądało nawet ,że to ja biorę dusche a nie PDP, :1585_bath_tone1:

Miłej soboty ,uśmiechu i dużo humoru, bo wiecie ,że humor bardzo pomaga w pracy i w życiu,,jest poprostu łatwiej ,,:szydera::cmok::serce::tak2::love::oklaski::hura:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z pierwszej pauzy :oklaski: Do 14:30 będę się opitalać :szydera: Na wstępie muszę się poskarżyć, że tu nie odbiera nc+go >:( Dobrze, że stronki z filmami działają :oklaski: Tym razem trafiłam "doktórkę", niezbyt fit cieleśnie, ale zupełnie sprawna umysłowo :tak2: Tak, czy siak, zapowiada się fajowo...dwa dni wolne w tygodniu :oklaski: Ale już mam zmartwienie, że znowu odgniotów na odwłoku dostanę :haha:I z gotowaniem i pieczeniem się nie rozwinę, bo je jak ptaszek :haha: Cóż... nie będę chwalić dnia przed zachodem słońca :szydera: Jestem na miesięczne zastępstwo, z tym, że agenturka ma poszukać kolejnego zlecenia w innym miejscu, cobym na początku kwietnia mogła zjechać. W razie "W" będę szukała w innych agenturkach stelli bez zjazdu do domku. To tyle doniesień z pierwszej linii frontu :szydera: Pozostanę po południowej kawie na podglądzie, bo trzeba przyzwyczaić pdp do widoku lapka :haha:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi będzie też? jeśli zechciałam a nie musiałam:p

przywitać Forumowe Grono z domowych polskich pieleszy?

Nie popełniłam faux-pas, że tak się narzucam? Eeee na pewno nieeee, znacie,^sawuerwiwry to nie okazecie tego. No to serdeczniutkie dzien doberki.

Po raz 15002900 "przyjaciele" w tv, pieseczki nieopodal; samodzielna, samorządna i samofinansujaca sobota ze mną  w roli głównej po drugim tygodniu pobytu bo wcześniej to lepiej nie gadać.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Hallojestem dojechaliśmy .odpowiedzi przywieźli w czwartek stan beznadziejny na kroplówkach.nic nie jje nie pije.rodzina sympatyczna 7dzieci i tak od czwartku 4siedzi na zmianę przyjeżdżają w odwiedziny.duzy haos ale to nic tylko miejsce będzie chyba nie na długo.siostra robi co może ale ciężko bez języka bo chodzi za mną jak cień.jaby rodziny nie było to spoko dajemy radę.pozdrawiam was cieplutko.milego popołudnia życzę.internet ściągam od sąsiada.z jedzeniem nie ma problemu samochód podjeżdża na telefon 

Trzymam kciuki za was trzy :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

@Andreaa miałam raz jeden dziadka .Tego ,co we mnie fliżankami rzucał.Owszem byłam tam 8 tygodni,ale co się z nim nakłóciłam,to chyba z nikim więcej.Pan doktor ze zdrową głową,rządziciel totalny.I obrzydliwy i wiele innych przeciw.Kużwa pampka mu zmieniałam to musiałam się schylić  i dzwonki wisiały nad głową.Rączki też lepkie były.Narazie żadnego dziadka do opieki.

Pamietam ta sytuacje.  Krolowo Tereso______,ze ty  tam tyle wytrzymalas,to cud,ale dalas rade :-)))))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Pamietam ta sytuacje.  Krolowo Tereso______,ze ty  tam tyle wytrzymalas,to cud,ale dalas rade :-)))))

I za sprawą @foczka63 stwierdziłam ,że na wojnę nie jeżdżę.Było ,minęło.Bez języka w gębie ciężko by było.A tak trafiła kosa na kamień i pyskata opiekunka przyjechała.Na koniec pytał się dziadek kiedy przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

I za sprawą @foczka63 stwierdziłam ,że na wojnę nie jeżdżę.Było ,minęło.Bez języka w gębie ciężko by było.A tak trafiła kosa na kamień i pyskata opiekunka przyjechała.Na koniec pytał się dziadek kiedy przyjadę.

No widzisz?  Jednak mial dziadek z toba dobrze,nie tak jak ty z nim.

Nic na sile. Dobra kase mozna  w spokoju zarobic. Odkrylam tez,ze bez demencji tez mozna miec pdp-nych i jest super:-)

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Teresadd napisał:

@Mirelka1965 witaj Mirello.Źeby nie te podróże,to można by tak kursować na okrągło.Mnie osobiście dobijają,ale też za długo nie chce w De siedzieć.

Fajnie jest samolotkiem, ale nie w każdym zakątku można skorzystać z tego dobrodziejstwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...