Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Samba narodziła  się w Coburgu w 1992 roku, a więc całkiem z niej  atrkcyjna kobitka. W tym roku będzie w Coburgu pomiędzy 12, a 14 lipca. Przylatuje z tej okazji  cały samolot specjalnych gości z Brazylii. Co roku ściąga na Festiwal Samby do Coburga około 200000 turystów. Mieszkam 10 minut pieszo od "sambodromu" więc wszelkie atrakcje śledzę na bieżąco. Dziadak mi pozwala wychodzić kiedy chcę i na tak długo jak chcę. W tym roku była w dodatku fantastyczna pogoda. Nie muszę mówić, że atmosfera też jest super. Wszędzie słychać sambę.

007.JPG

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alina 1 napisał:

Samba narodziła  się w Coburgu w 1992 roku, a więc całkiem z niej  atrkcyjna kobitka. W tym roku będzie w Coburgu pomiędzy 12, a 14 lipca. Przylatuje z tej okazji  cały samolot specjalnych gości z Brazylii. Co roku ściąga na Festiwal Samby do Coburga około 200000 turystów. Mieszkam 10 minut pieszo od "sambodromu" więc wszelkie atrakcje śledzę na bieżąco. Dziadak mi pozwala wychodzić kiedy chcę i na tak długo jak chcę. W tym roku była w dodatku fantastyczna pogoda. Nie muszę mówić, że atmosfera też jest super. Wszędzie słychać sambę.

007.JPG

Super impreza,warto zobaczyć,zazdroszczę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blondi napisał:

@Barbara48 dzięki,,na naszych terenach nie jeżdzą, wpisuję różne miasta w pobliżu i niestety,,szkoda, ale jeszcze można zamówić przez internet,,ciekawi mnie, co 7

 

mają w sklepie internetowym,,,sprawdzę ,,,jeszcze raz dzięki,:cmok:

 

Edytowane przez Barbara48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobudka :oklaski: Tak 58166289_dziedobrybudzikpobudka.gif.5a7bd442f5f31ea9f12e560c0b09d91f.gif was "miło" witam :szydera: Wylądowałam wczoraj "na projekcie", ale na pogaduchy na forum czasu nie stało, bo tutaj się pogaduchy, intensywne, odbywały :haha:Wyspana nie jestem, ale od czego są pauzy? :haha:Potem napiszę więcej, a teraz idę kawusię zrobić w hoboczku przytarganym z Ojczyzny :haha:No i zaległości czas poczytać :haha:Miłego dzioneczka żełaju kochanieńcy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

@Mirelka1965odezwała się ...znaczy , że u niej wszystko ok...uffff :d Nie śpię już od godziny , ale wyspałam się , bo wystarczyło wcześniej niż zazwyczaj  walnąć się w bety . Obudziła mnie przepiękna piosenka i gdyby nie to , że śpiewająca ją darła ryja prosto w moje ucho ...to niechby se kuźwa śpiewała . Za głośno mi było , więc szlafmantelek na grzbiet i z wk..nerwem na górę trzeba było pobiec . Radyjko spod poduszki wzięło się i wysunęło , runęło na podłogę , kabelek od słuchawek wyleciał se z dziurki i stąd ta muzyczna wybudzanka ...Doktor usiłował poprzez barierki je sięgnąć , poruszane barierki łomotały , hałas taki jakby ktoś mi meble przestawiał ...PDP-ny mocno wystraszony , że pobudkę mi zrobił , ale byłam spokojna ...w miarę...nie obiecywałam dzisiaj , że pizgnę radyjkiem o podłogę :szydera:...Noo...sobota , więc w związku z nią duszowanie doktora , zmiana pościeli , pranie , suszenie , układanie po wysuszeniu do szaf i aby do 13 -tej , bo po niej wolna półdniówka ...Teraz już sobie lecę ustawić stelomierz ...jak miło :d

Miłlego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kawopijców

Obowiązkowy zwiad terenowy dokonany

Kurde popaduje troszkę ale w marę ciepło

Chyba pomału wiosna się powolutku puka do dzwi

Na ryneczku rolnicy już rozłożyli swoje stragany, w zieleninę trza będzie się zaopatrzć

Miłego dnia i spokojnej pracy:cześć2:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

U mnie też dzień kąpielowy wiec będzie się działo....:haha:ale muszę na te atrakcje poczekać do 11.00 :d

Po śniegu zostało tylko wspomnienie.....trzeba czekać na następny  :d

No to zaczynamy kolejny dzień świstaka.

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

Na razie wszystko w miarę dobrze, chociaż lekarze podejrzewają sepsę u siostrzeńca.

Jeszcze nie wybudzony. Jakaś iskierka nadziei się tli.

Dożo czasu zajmują mi rozmowy z siostrą. Czas pędzi jak szalony.

Nawet sztelomierza nie włączyłam żeby się nie dołować. Już tylko niecałe dwa miesiące odsiadki.

Chciałam sobie te ostatnie nieciekawe dni osłodzić i przymierzałam wiosenne kurteczki

ale mam do nich za duże zderzaki. Może jeszcze coś wypatrzę w co się zmieszczę? :tak2:

7d411fc38dc21c026469d463266cfc67.jpg

 

Mery... tak bym Ci chciała dodać otuchy i nie wiem jak ... buziaki :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pobudka :oklaski: Tak 58166289_dziedobrybudzikpobudka.gif.5a7bd442f5f31ea9f12e560c0b09d91f.gif was "miło" witam :szydera: Wylądowałam wczoraj "na projekcie", ale na pogaduchy na forum czasu nie stało, bo tutaj się pogaduchy, intensywne, odbywały :haha:Wyspana nie jestem, ale od czego są pauzy? :haha:Potem napiszę więcej, a teraz idę kawusię zrobić w hoboczku przytarganym z Ojczyzny :haha:No i zaległości czas poczytać :haha:Miłego dzioneczka żełaju kochanieńcy :oklaski:

A. ..to Ty mnie tak napitalałaś po głowie. ..

Już babcię miałam strofować :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

@Mirelka1965odezwała się ...znaczy , że u niej wszystko ok...uffff :d Nie śpię już od godziny , ale wyspałam się , bo wystarczyło wcześniej niż zazwyczaj  walnąć się w bety . Obudziła mnie przepiękna piosenka i gdyby nie to , że śpiewająca ją darła ryja prosto w moje ucho ...to niechby se kuźwa śpiewała . Za głośno mi było , więc szlafmantelek na grzbiet i z wk..nerwem na górę trzeba było pobiec . Radyjko spod poduszki wzięło się i wysunęło , runęło na podłogę , kabelek od słuchawek wyleciał se z dziurki i stąd ta muzyczna wybudzanka ...Doktor usiłował poprzez barierki je sięgnąć , poruszane barierki łomotały , hałas taki jakby ktoś mi meble przestawiał ...PDP-ny mocno wystraszony , że pobudkę mi zrobił , ale byłam spokojna ...w miarę...nie obiecywałam dzisiaj , że pizgnę radyjkiem o podłogę :szydera:...Noo...sobota , więc w związku z nią duszowanie doktora , zmiana pościeli , pranie , suszenie , układanie po wysuszeniu do szaf i aby do 13 -tej , bo po niej wolna półdniówka ...Teraz już sobie lecę ustawić stelomierz ...jak miło :d

Miłlego , spokojnego dnia :cmok:

To Ty masz baby fona? :szok:

U mnie jest tylko dzwonek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...