Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Basiu uprzejmie donoszę ,że Słodziak będzie mnie trzymał za rękę:szydera:

Oooo! ....Jak nowocześnie ...nawet , taki trójkącik ? Ile ta Samba ma lat ? 

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Joy skarbie, zwiedziłaś inne zakątki, ale drugim razem nie dasz się tak wyrolowac,,będziesz mądrzejsza, a co ten drugi kierunek to do doppy ??? nic się nie dzialo? O.o

Emmendingen a moje ulubione sklepy są w Endingen.Mniejsze ale fajniejsze.Tak to jest ja się robi kilka rzeczy na raz łącznie z gadaniem przez  tel :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kiedy do pracy wracasz ? xd

Wrócę jak się bardzo zatęsknisz za mną? paniała?:szydera::oklaski::hura: wtedy wróce Ciebie zmienić,,ale ja jestem droga ,,ale Ty tam masz też kokosy,,,nie zawracaj mi teraz głowy pracą ,,bo myślę gdzie mam wieczor spedzić:szydera: do jasnej ciasnej

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Wrócę jak się bardzo zatęsknisz za mną? paniała?:szydera::oklaski::hura: wtedy wróce Ciebie zmienić,,ale ja jestem droga ,,ale Ty tam masz też kokosy,,,nie zawracaj mi teraz głowy pracą ,,bo myślę gdzie mam wieczor spedzić:szydera: do jasnej ciasnej

No przecież z nami jesteś to o co Ci chodzi ? Przyjemny wieczór przecież xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Wrócę jak się bardzo zatęsknisz za mną? paniała?:szydera::oklaski::hura: wtedy wróce Ciebie zmienić,,ale ja jestem droga ,,ale Ty tam masz też kokosy,,,nie zawracaj mi teraz głowy pracą ,,bo myślę gdzie mam wieczor spedzić:szydera: do jasnej ciasnej

Blondasku to my mamy fajniej,mniej myślenia:szydera: zawsze wiadomo gdzie się wieczór spędzi:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joy napisał:

Blondasku to my mamy fajniej,mniej myślenia:szydera: zawsze wiadomo gdzie się wieczór spędzi:haha:

Ja też fajnie spędzam przy laptopie, ale moja łepetynka myśli:święty: Słodziak już by mnie wyprowadził na jakieś wiejskie manowce typu Elvis przebieraniec ,,ale nie jestem taka szybka,,Byłam na nim rok temu i mi wystarczy ,,nie przepadam nieraz za powtórkami z rozrywki:szydera: ot damusia ze mnie:hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam na podróż zaopatrzyć się w ten produkt to rąk żel bez wody,odkażająco-odświeżający naprawdę fajny,jest zawieszka można nawet przy torebce go zaczepić,lepiej niż w tych toaletach gdzie jest moc zarazków w dozownikach z mydłami a w suszarkach jeszcze więcej,ja za każdym razem kupuję w Dm są różne zapachy.

50996756_1207516566084031_2087161884594667520_n.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Malina 1 napisał:

Polecam na podróż zaopatrzyć się w ten produkt to rąk żel bez wody,odkażająco-odświeżający naprawdę fajny,jest zawieszka można nawet przy torebce go zaczepić,lepiej niż w tych toaletach gdzie jest moc zarazków w dozownikach z mydłami a w suszarkach jeszcze więcej,ja za każdym razem kupuję w Dm są różne zapachy.

50996756_1207516566084031_2087161884594667520_n.jpg

Te chusteczki tez są dobre. Polecam.

20190201_213705-1024x614.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Już to dla mnie pestka,,na 100% tam będę,,będe na Sambie w tym roku w Coburg,,,

Ja najprawdopodobniej też o ile nic złego  do tego czasu się nie wydarzy.

Edytowane przez Alina 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...