Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Ja wiozłam swojego lapka w walizce między ciuchami, przejechał  całą drogę i nic mu się nie stało.:oklaski:

Bez laptopa nie ruszam się z domu.:szydera:

Kiedyś tak woziłam aż matryca poszła w pisssssstuuuuuuuuuuuu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

@fioletowa.mysz Potrzebnie, potrzebnie. Przynajmniej douczyłaś się, że Żydzi mieszkają w Żydówku :d :d :d 

Jak mija urlop?

,,Zydowek"  hahhahahaa............ zlota forumowa czcionka :szydera: No ,ale to nazwa ,,panstwa".

Zatem ja z nizin ,wiec zapraszam cie do Andrejowa,a jak przejezdzac bede kolo  Dodzislawia,to   na kawe do ciebie wstapie :-)

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill itd, wszyscy po grilu w auta i do domu, a my beide na spacer , a tam całe powierzchnie rosnących dziko ziół, rozmaryn zawładnął cały ogromny teren, full, tymianek ,jeszcze zebtałam inne ,,ale czy to zioła ???  takie kwiaty ładne malutkie , że do kolorystyki też parę gałązek zerwałam i zrobilam polny bukiet ,,zadowolona jestem jak nie wiem co,że mam takie naturalne świeże dzikie bogactwo w wodzie:szydera: mało tego jakie ogromne szyszki ,też przytargałam, we wszystkim widzę piękno natury, spacer może 3 km ale krajobraz ,widoki piękne, z góry widać miasta i malutkie wioski, ale są miejsca gdzie stoi tylko jeden dom i zero innych,,dużo jest takich miejsc, w życiu bym tak nie chciała,,mieszkać;)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Masz  sylimarol  i No-spę ? O ile nie masz to wpuść mi namiary na siebie w kopertkę . Jutro Ci wyślę .Znam ten ból :-(

Przed laty mój kolega stosował : dużo przegotowanej , bardzo ciepłej wody i cytryny plastrami jadał . Podobno mu to pomagało . Ja ślinię się już na widok przekrojonej cytryny .

Poproszę żonę to jutro mi wyśle. Ale pięknie dziękuję za chęci. Ja też piję wodę jak smok. Żaby mi się wyklują niedługo w brzuchu 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Wieczorową porą:cześć:

:cmok: u mnie jeszcze jasno:szok: @1bozka zaraz na tańce,,,sukieneczka letnia i fruu, podenerwować starsze panie zazdrosnice,,ale są bardzo miłe, lubię je, lubię jak wredna na buzi potrafi się od czasu do czasu uśmiechnąc,,odpowiedziec mi na mój uśmiech,,,prawie jak w pracy ,,wsród PDP,,bo tak jest:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:cmok: u mnie jeszcze jasno:szok: @1bozka zaraz na tańce,,,sukieneczka letnia i fruu, podenerwować starsze panie zazdrosnice,,ale są bardzo miłe, lubię je, lubię jak wredna na buzi potrafi się od czasu do czasu uśmiechnąc,,odpowiedziec mi na mój uśmiech,,,prawie jak w pracy ,,wsród PDP,,bo tak jest:oklaski:

" Tańcz ..tańcz ..tańcz Małgorzatko..." Tak to chyba było:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dodzisława napisał:

No, a my se tu jaja jakieś robimy no :d :d :d a on jest ten Żydówek :d :d :d 

Jest też Zydowo (tam pewnie wszyscy to żydzi??)województwo Wlkp  koło Wrześni:d

Dobry na wieczór!!

Wiem że ostatnio wpadam   nie odpowiadam na postyi wypadam jak dzikuska jakaś ale taka karma  ostatnio :(ale wiem  że Wy zrozumiecie to Wiem na 100% nie idzie ogarniać wszystkiego co w domu w budowie i jeszcze w de  robota!! Tak mnie naszło poczytać przywitać się i życzyć spokojnego wieczoru:serce:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moni.r napisał:

Jest też Zydowo (tam pewnie wszyscy to żydzi??)województwo Wlkp  koło Wrześni:d

Dobry na wieczór!!

Wiem że ostatnio wpadam   nie odpowiadam na postyi wypadam jak dzikuska jakaś ale taka karma  ostatnio :(ale wiem  że Wy zrozumiecie to Wiem na 100% nie idzie ogarniać wszystkiego co w domu w budowie i jeszcze w de  robota!! Tak mnie naszło poczytać przywitać się i życzyć spokojnego wieczoru:serce:

:cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moni.r napisał:

Jest też Zydowo (tam pewnie wszyscy to żydzi??)województwo Wlkp  koło Wrześni:d

Dobry na wieczór!!

Wiem że ostatnio wpadam   nie odpowiadam na postyi wypadam jak dzikuska jakaś ale taka karma  ostatnio :(ale wiem  że Wy zrozumiecie to Wiem na 100% nie idzie ogarniać wszystkiego co w domu w budowie i jeszcze w de  robota!! Tak mnie naszło poczytać przywitać się i życzyć spokojnego wieczoru:serce:

Niech się mury pną do góry...:hura:

 

I w zdrowiu!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

No Basia mam tyle na głowie że wlosy mi z niej lecą  bo miejsca nie mają:dTak serio to remonty budowa to masakra a ja mam kurde no ! jedno z drugim i to z de pilnowanie mnie o mdłości doprowadza!jak mi ktoś powie że w w naszej Polsce  można fachowca znależć ot tak bo bezrobocie to sorry ugryzę się w jęzor ,bo znawców tysiące ale fachman to trudna sprawa!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Dzieńdoberek :d

Od razu mówię wszem i wobec- Lubię klamkę bo jak mam klamkę to sobie drzwi otworzę lub zamknę :oklaski: Ważne żeby to robić po właściwej stronie xd I proszę mi tu klamki nie obrażać :haha: na be... to jest beton :tak2:

Miłego dzionka i :cmok:

To samo chciałam napisać ale skoro Ty to już zrobiłaś, nie ma powodu abym Cię dublowała.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...