Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Blondi napisał:

Hallo ,,moja @foczka63 jak blisko, co czytasz ,,jestem na Bajerach ,,,Frankenwald,,,no to czytam wszędzie ,,,,,spotkam się zawsze ,,ja kocham ludzi,,jazda szybko bo mam tylko jeden dzien ,,,bo nach Polen fahren,,do moich wnuczek,,,a co to za skrót? FnM?

na mapie jesteś we Frankfurcie nad Menem/FnM/W D mieszkasz i nie znasz tego skrótu??????Wracam we wrzesniu to zdązymy jakby co:)

 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

na mapie jesteś we Frankfurcie nad Menem/FnM/W D mieszkasz i nie znasz tego skrótu??????

to stare dane na tej mapie,,,:szok:musze zmienic,,a skróty znam wszystkie ,,,ale nischt zu tragisch ,,spotkamy się ,    @foczka63 ja jestem przyjazna spotkaniom,,,party nawet zrobię,,a co! jak szaleć w De to szaleć,,,Dobranoc !!! spadam spac ,,,buziaki :love::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

to stare dane na tej mapie,,,:szok:musze zmienic,,a skróty znam wszystkie ,,,ale nischt zu tragisch ,,spotkamy się ,    @foczka63 ja jestem przyjazna spotkaniom,,,party nawet zrobię,,a co! jak szaleć w De to szaleć,,,Dobranoc !!! spadam spac ,,,buziaki :love::love:

Cóż ,za daleko jesteś raczej więc ani Ciebie ani Twojego Słodziaka nie poznam:(Chyba ,ze trafię na Bajery w robocie to może kiedyś.

Dobranoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dokulałam, się doczytałam, a teraz siorbię napój ulubiony...:oklaski: Zrobiłam sobie fusiarę w hoboczku wielgachnym, a nie mam termosika coby dla wszystkich przygotować...:haha: Musicie zatem poczekać na @lucyna.beata...:haha: Wstanie i dla wszystkich przygotuje...:oklaski: Teraz witam was porannie i wszystkim  1206271723_dziedobrymeksyk.gif.2dccc71d3a6a9f78f11fd3594b8b82b1.gif...I nie zapomnijcie, że dzisiaj jest Dzień Ojca...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie witam moi drodzy...nie, nie zaspalam  ale mialam troche inne mysli w glowie...i tak zeszlo

prawdopodobnie czeka mnie przmusowy wyjazd na pare godzin do rodziny w bochum ale moze i tak sie zdarzyc ze bede musiala szybciej zamknac to zlecenie i do bochum przeniesc sie na dluzej...problemy zdrowotne...no coz...

wprawdzie maz mojej pdp juz wczoraj sugerowal zebym skoczyla na pare godzin intercity  ale...4 godziny to za krotko zeby w niemieckiej sluzbie zdrowia  cokolwiek sie wyklarowalo zwlaszcza ze to weekend a wtedy lekarzy jak na lekarstwo...pozostaje czekac, cmic papierosa ...na telefon trudno badzo pewne rzeczy ogarnac..

no coz...i tym sposobem zycie nasze jest baaaardzo urozmaicone...

milego dnia. chociaz na slonce to sie raczej tu nie doczekam...wieje wieje wieje....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Się dokulałam, się doczytałam, a teraz siorbię napój ulubiony...:oklaski: Zrobiłam sobie fusiarę w hoboczku wielgachnym, a nie mam termosika coby dla wszystkich przygotować...:haha: Musicie zatem poczekać na @lucyna.beata...:haha: Wstanie i dla wszystkich przygotuje...:oklaski: Teraz witam was porannie i wszystkim  1206271723_dziedobrymeksyk.gif.2dccc71d3a6a9f78f11fd3594b8b82b1.gif...I nie zapomnijcie, że dzisiaj jest Dzień Ojca...:oklaski:

kochani...dzisiaj samoobsluga...mam glowe zupelnie w innym miejscu

przepraszam ale na wodke z wami raczej tez nie wyskocze...wypijecie za mnie jednego szota:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Lekturę uzupełniłam . Kawę siorbię .....pomaluśku ...cugasek na razie jeden zaliczony . Płuca odżyły .....Sobota to drugi dzień tygodnia , kiedy duszuję PDP-go ...już kaloryfer zadany na 5 ...będę miała za friko saunę  jak się patrzy ...Do południa czas zleci jak z bicza strzelił a od 13-tej wolne ....Wyskoczę " na miacho " zrobić ostatnie ....prawie ....zakupy , bo jutro ...jutro mam spotkanie ze Słodziakiem ....niesfornym , kłamczuchem , który nie dotrzymuje obietnic ...ale jakże miłym memu sercu ...płucom też ...dokupować papierosów nie będę musiała ...Tyle tylko , że ten mój Słodziak obiadu ani kawy nie postawi . Odwrotnie będzie ...ja stracę ciężko zarobione ojrasy  :haha:, ale cieszę się jak dziecko . Spędzimy fajne popołudnie ...i gitarra ..

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ......

Lekturę uzupełniłam . Kawę siorbię .....pomaluśku ...cugasek na razie jeden zaliczony . Płuca odżyły .....Sobota to drugi dzień tygodnia , kiedy duszuję PDP-go ...już kaloryfer zadany na 5 ...będę miała za friko saunę  jak się patrzy ...Do południa czas zleci jak z bicza strzelił a od 13-tej wolne ....Wyskoczę " na miacho " zrobić ostatnie ....prawie ....zakupy , bo jutro ...jutro mam spotkanie ze Słodziakiem ....niesfornym , kłamczuchem , który nie dotrzymuje obietnic ...ale jakże miłym memu sercu ...płucom też ...dokupować papierosów nie będę musiała ...Tyle tylko , że ten mój Słodziak obiadu ani kawy nie postawi . Odwrotnie będzie ...ja stracę ciężko zarobione ojrasy  :haha:, ale cieszę się jak dziecko . Spędzimy fajne popołudnie ...i gitarra ..

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Czyżby...czyżyk...:oklaski: Synuś z mamusią wyskoczy na jednego? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo :haha:....Już wczoraj miał z Barcelony ruszać i pchać się pomału na Dusseldorfy...Nie pierwsza i nie ostatnia jego złamana przysięga ...Znam swoje dziecię ...troszeczkę ;)...Nic nie poradzę na to ....przez kolano już nie da rady przełożyć i paskiem doopska poczęstować ...Pozostaje tylko martwić się i drżeć ....do usranej śmierci ( mojej ) chyba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodziaki się rozmnożyły były hi hi hi

Jeszcze wczoraj nadzieję miaąłm ,że dane mi będzie jednego poznać ,tego najsławniejszego a tu zonk:( Bo tego Kinder Słodziaka BN to chyba juz znam :)

Chłodek miły,kaloryferki na full,ha ha ha Nad naszym morzem pada,tu nie pada, spokojna sobota przede mną czego i Wam życzę:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foczka63 napisał:

Słodziaki się rozmnożyły były hi hi hi

Jeszcze wczoraj nadzieję miaąłm ,że dane mi będzie jednego poznać ,tego najsławniejszego a tu zonk:( Bo tego Kinder Słodziaka BN to chyba juz znam :)

Chłodek miły,kaloryferki na full,ha ha ha Nad naszym morzem pada,tu nie pada, spokojna sobota przede mną czego i Wam życzę:)

Coś mi się widzi , że Blondaskowego Słodziaka to nikt ...żadna nie pozna . Facet super sort i co ...może ma na pożarcie jakiejś harpii wystawić ? ....Chyba by ocipiała , jakby pozwoliła se tego ideała odebrać ....Niedoczekanie nasze :haha:

P.S...Tak , tego mojego Kinder Słodziaka znasz :szydera:....Tobie Blondi może zaufać ...mogłybyście się spotkać , bo ty masz swojego pana F.i inni Cię nie rajcują ...nawet Słodziaki prosto z żurnala jakiegoś ....Chyba , że znane nam " Ciasteczko "...o ten to było ciacho jak trza i nie tylko z wyglądu , bo miły , sympatyczny i ....no ciacho i już .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

znane nam " Ciasteczko ".

ten z piętra wyżej?Nooooo,mister Ciastek,do popatrzenia li tylko   :):)     hih ih hi

Blondaskowy Słodziak-nogi my widzieli na focie ,ale czy to aby jego?wiadomo to.....młode te nogi jakieś,ha ha ha 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, foczka63 napisał:

ten z piętra wyżej?Nooooo,mister Ciastek,do popatrzenia li tylko   :):)     hih ih hi

Blondaskowy Słodziak-nogi my widzieli na focie ,ale czy to aby jego?wiadomo to.....młode te nogi jakieś,ha ha ha 

 

 

Bo pewnie Słodziak młodziutki .....jeszcze ...to i nogi jak trzydziestolatek ma ...Iiiiii...tam nogi . Kto by tam zwracał uwagę na nogi faceta ....może mieć krzywe ...żylaste ....ważne , żeby miał w sobie to " coś " :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opieknkowo :serce: Witam się przy kawce i papierosku w ten ostatni dzień mojej odsiadki :d Jutro o tej porze będę zajmować strategiczną pozycję na authobanie , richtung Berlin :d , Frankfurt am Oder, Poznań i........witaj domku ukochany :d Wieczorem jestem umowiona w strefie kibica u mojej przyjaciółki na działce. Będzie się działo :d 

Miłego dnia dla Was:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

A ja tylko chcę kawę,,,kawę i to mam ,,,i to chcę,,u nas jest to tak, kto pierwszy wstanie to robi kawusię i przynosi w bety,,ale sniadania nie miałam i nie chcę,,,ja muszę zapalić fajkę ,,a nie się obżerać,,,jestem z innego kontynentu,,,obżeram się jak wstanę na nogi i wszystko obrobię,,siebie całą ,,makijaż i inne toalety,,

 

Ja też śniadań do łóżka nie lubię, bo śniadań wcześnie nie jadam.

Co innego kawa.

Nie ma dla mnie nic przyjemniejszego rano niż zapach świeżo zaparzonej kawy...a jeśli jeszcze przyniesiona na górę do sypialni przez nie całkiem ubranego mężczyznę, to....mmmmmmmmmm

 

Ech....się rozmarzyłam, a tu do roboty trza.

 

Dzień dobry się z Wami.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:i miłego dnia życze. 

Ale się rozmarzyłyście tymi kawami do łóżka, też dzisiaj miałam, sama sobie przyniosłam, a co. 

Jak jestem w domku to zawsze mam podaną, bo ja to jak miły gość ,przyjeżdżam i szybko wyjeżdżam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę takie cuda. Raz w miesiącu przychodzi paczka z agencji niemieckiej. A w niej rękawiczki jednorazowe, jednorazowe fartuchy, podkłady do łóżka i płyn dezynfekcyjny. Na razie tego nie potrzebuję ale chowam do szafy bo kiedyś się przyda. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...