Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obiad prawie gotowy, dziadek po śniadaniu poszedł się położyć, coś ostatnio jakiś bez energi, coic wczoraj wyszliśmy na spacer, w sumie to chciał wrzucić list do skrzynki, która jest jakieś 100metrow od domu. Zrobiliśmy jednak duża rundę, jak on to mówi, ale ja przez pół drogi to że śmiechu prawie sikalam. Narzucil takie tempo, że ja ledwie mu dorownywalam. Tak pędził , że mało nosem w balkonik nie przywalil.Az się go pytałam gdzie on tak pędzi, bo już miałam obawy że w spodnie narobi :d, a on do mnie, że dziś ma motorek w doopie :dale tak serio to mu było zimno. Następnym razem zabiorę telefon i nagram go, prześlę do córki, niech zobaczy, że ojciec czasem jak 20latek jest. :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu malusieńki czy moje drugie imię,  na tej szteli, to Pech!? Już w nocy zauważyłam, że coś zimno mi, ale spałam niespokojnie, że tak powiem etapami, później trochę zaspałam i bieg, a później się zorientowałam kiedy chciałam podkręcić kaloryfer w łazience Pdp, że jest zimny, a dzisiaj do kąpieli na 11 przychodzi pflegedinst.  W całym domu zimne, kąpiel odwołana, a my czekamy na fachmana od hajcungu, oczywiście wcześniej było dzwonienie do dziecków Muminka i tak sobie czekamy w kuchni przy załączonym piekarniku. Uff. Jak nie pływające gówna, to lodówka w całej chałupie, o naturo parszywa! O.o>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki czy moje drugie imię,  na tej szteli, to Pech!? Już w nocy zauważyłam, że coś zimno mi, ale spałam niespokojnie, że tak powiem etapami, później trochę zaspałam i bieg, a później się zorientowałam kiedy chciałam podkręcić kaloryfer w łazience Pdp, że jest zimny, a dzisiaj do kąpieli na 11 przychodzi pflegedinst.  W całym domu zimne, kąpiel odwołana, a my czekamy na fachmana od hajcungu, oczywiście wcześniej było dzwonienie do dziecków Muminka i tak sobie czekamy w kuchni przy załączonym piekarniku. Uff. Jak nie pływające gówna, to lodówka w całej chałupie, o naturo parszywa! O.o>:(

To znak :haha:Czas szukać nowego gniazda na przezimowanie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Gniazdko to na pisklaczki raczej, @Afryka niech porozglada sie za ciepla gawra.

Ależ to ptaszęta w ciepłych krajach, afrykańskich zimują :szydera: A misiaczki w gawrach odsypiają...no i gdzież tam Agatce naszej do misiaczka...ani duża, ani gruba, ani futrzasta :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam u lekarza rodzinnego po leki i skierowania na badania przedoperacyjne,

kiedys pisalam,ze chce leczyc zeby (szyjki)w narkozie

,bo stanowie zagrozenie ,dla siebie i lekarza,w razie bolu.

P.doktor obejrzala,pomacala (tarczyce)

i zmierzyla cisnienie,

I tu zong,160:kopara:

Nigdy w zyciu nie mialam wysokiego ,,cisniecia,,wrecz przeciwnie,

ale mnie zaskoczylo.

P.doktor uspokajala,ze moze od goraca(upal w przychodni potworny!!!)

ale prosila, abym w srode jak odbiore wyniki,przyszla zmierzyc cisnienie.

Jestem w szoku.

wieczorem mam konsultacje w sparwie drugiej operacji: plastyka powiek.

No ale ta jest robiona bez narkozy.

 

Mamusia moja wprowadzila zamet, ze nie znam lekarza ,a co bedzie jak spartaczy itd,,,

Opinie w necie lekarz ma dobre,jedna zla  na temat przeszczepu wlosow .

No i juz troche sie bojam,

 

Jest w moim miescie ,,slawa,,chirurg plastyczny, jest szpital prywatny,

Ale..

Cena 6000 i wiecej.

Nie chodzi juz o cene,

Kilka lat temu spelnilam swoje marzenie(nie smiac sie)

i robilam lipolifting,

W tejze klinice,

Efekt nie byl spektakularny, ale bylam uprzedzana.

Ot wlasciwie nic...

Mysle,ze robia to tak,aby za 2 lata przyjsc ponownie,

widzialam zdjecia pani, ktora dopiero po drugiej operacji, baardzo wyladniala,miala piekne kragle policzki i wogole efekt byl, bez efektu maski,

ale to juz drugi lipolifting byl.

Zrazilo mnie to, ze dostalam jakiegos uczulenia, nie wiem czy po kwasie bornym czy masci, ktora smarowalam twarz po zabiegu.

Zglosilam sie do doktora i zostalam ,,olana,, 

Doslownie,

Bylo to w czasie, kiedy nie mialam w Pl ubezpieczenia, wszystkie badania przed

robilam na swoj koszt.

W klinice jakas lekarka obejrzala, i wyslala mnie prywatnie do dermatologa,

Zadnej porady, recepty nic,

Bylam bardzo rozzalona .

Tak wiec rzucam sie na gleboka wode.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ależ to ptaszęta w ciepłych krajach, afrykańskich zimują :szydera: A misiaczki w gawrach odsypiają...no i gdzież tam Agatce naszej do misiaczka...ani duża, ani gruba, ani futrzasta :haha:

Ja nie dla wygladu kolezanke skierowalam ale dla ciepla. Moze jednak problem juz rozwiazany:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ależ to ptaszęta w ciepłych krajach, afrykańskich zimują :szydera: A misiaczki w gawrach odsypiają...no i gdzież tam Agatce naszej do misiaczka...ani duża, ani gruba, ani futrzasta :haha:

Ujęłaś mnie tym"ani gruba" :haha::cmok:... Ja wiem, że dzisiaj moje święto, nawet podwójne, ale i tak dziękuję :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, sayonara 52 napisał:

Bylam u lekarza rodzinnego po leki i skierowania na badania przedoperacyjne,

kiedys pisalam,ze chce leczyc zeby (szyjki)w narkozie

,bo stanowie zagrozenie ,dla siebie i lekarza,w razie bolu.

P.doktor obejrzala,pomacala (tarczyce)

i zmierzyla cisnienie,

I tu zong,160:kopara:

Nigdy w zyciu nie mialam wysokiego ,,cisniecia,,wrecz przeciwnie,

ale mnie zaskoczylo.

P.doktor uspokajala,ze moze od goraca(upal w przychodni potworny!!!)

ale prosila, abym w srode jak odbiore wyniki,przyszla zmierzyc cisnienie.

Jestem w szoku.

wieczorem mam konsultacje w sparwie drugiej operacji: plastyka powiek.

No ale ta jest robiona bez narkozy.

 

Mamusia moja wprowadzila zamet, ze nie znam lekarza ,a co bedzie jak spartaczy itd,,,

Opinie w necie lekarz ma dobre,jedna zla  na temat przeszczepu wlosow .

No i juz troche sie bojam,

 

Jest w moim miescie ,,slawa,,chirurg plastyczny, jest szpital prywatny,

Ale..

Cena 6000 i wiecej.

Nie chodzi juz o cene,

Kilka lat temu spelnilam swoje marzenie(nie smiac sie)

i robilam lipolifting,

W tejze klinice,

Efekt nie byl spektakularny, ale bylam uprzedzana.

Ot wlasciwie nic...

Mysle,ze robia to tak,aby za 2 lata przyjsc ponownie,

widzialam zdjecia pani, ktora dopiero po drugiej operacji, baardzo wyladniala,miala piekne kragle policzki i wogole efekt byl, bez efektu maski,

ale to juz drugi lipolifting byl.

Zrazilo mnie to, ze dostalam jakiegos uczulenia, nie wiem czy po kwasie bornym czy masci, ktora smarowalam twarz po zabiegu.

Zglosilam sie do doktora i zostalam ,,olana,, 

Doslownie,

Bylo to w czasie, kiedy nie mialam w Pl ubezpieczenia, wszystkie badania przed

robilam na swoj koszt.

W klinice jakas lekarka obejrzala, i wyslala mnie prywatnie do dermatologa,

Zadnej porady, recepty nic,

Bylam bardzo rozzalona .

Tak wiec rzucam sie na gleboka wode.

 

Rzucaj się :dobrze: Ja ci kibicuję z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 1bozka napisał:

@Baśka powtarzająca sięsię no chodz...na kawusie i ciacho:donos: :kawa::ciastko:

Herbatę ..raczej . Popołudniowego szatana już wypiłam . Ciacho też nie ...chrupię miniaturowe marcheweczki ...coby ciągot na słodkości nie było .Widzisz jaka taniocha w utrzymaniu jestem ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja to co?! :ostrzegam: Na kawusię za późno, ale ciacho chętnie wciągnę :haha: Mogę się podzielić makowcem japońskim...jeszcze ciut zostało :oklaski:

Ja chętnie Twojego makowca...bo mój już zjadłam :szydera: w takich sprawach trzeba się spieszyć:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...