Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A to ty nie wiesz, że inteligencja sztuczna jest odwrotnie proporcjonalna do naturalnej? :szydera: Dajesz @awe59 do Mensy...:oklaski:

Ty jej nie podpuszczaj , bo jeszcze gotowa się zgłosić i z góry będzie na nas patrzeć.Za nic będzie nas miała  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

@Baśka powtarzająca się  i @Mirelka1965  macie racje dziewczyny.....tylko z tym dorobkiem....no ile mozna się dorabiać....qżwa.....:szydera:

Całe życie...:szydera: I garba się można dorobić...i inkontynencji....i różnych takich innych :haha: Wszystko przed tobą i przed nami :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty jej nie podpuszczaj , bo jeszcze gotowa się zgłosić i z góry będzie na nas patrzeć.Za nic będzie nas miała  :szydera:

A niech jej...:haha: A my będziemy mogły poczytać w plotkarskich ścierwolotach o personie nam znanej i pod budką z gazetami się pochwalić znajomością z celebrytką :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dla wszystkich. 

Niby już trochę lepiej z jasnością i o 8mej mogłabym biegać, no ale za zimno jak dla mnie. Myślę, ale to tylko myślenie, że może w pauzie trochę dotlenic się, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Dla mnie ciężki czas zimowy, a co za tym idzie d**a też ciężka się robi. No masakra jednym słowem. 

Wszystkim babciom, wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia. 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, 1bozka napisał:

Teraz to on się obudzi..Haha....z guzem na czole.A swoją drogą nie wiedziałam że można zamówić forumowe budzenie na życzenie:szydera:

No widzisz. ...wszystko można :haha:Tylko trzeba zastosować  odpowiednie procedury:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...