Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MeryKy napisał:

@aniao, @Maria Jolanta nie potrafię otworzyć tych plików. Jeden z tych czubaszków jest na Operę taką przeglądarkę.

Mam Chrome i IE to nie będę jeszcze dokładać badziewia do kompa. Pomyślę jeszcze nad tym. :grzmotnąć:

Mam Operę. Co prawda nie śpiewam w niej ale mam. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

https://www.e-pity.pl/rozliczenie-pit-przez-urzad-skarbowy-wniosek/ to link do rozliczenia po nowemu z nasza skarbówką. Przepisy są nowe, gdzieś z ok listopada ubiegłego roku. Czyli jak tu kilka dnia temu napisałam.., można rozliczenie pozostawić skarbówce.

A jak się ma do tego odliczenia osób niepełnosprawnych?

Ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 Myślisz,  że to zrozumiem ?....jak całe życie mnie specjaliści rozliczali...xd:p

Dzięki za wiarę w moje umiejętności. :szydera:

 

Moja babcia już w łóżeczku,  to i Pańcia tyż. 

Dzień minął leniwie,  jedynie przy kąpieli było gwarno,  bo się uśmiałyśmy. 

Jak czytam Wasze opowieści o praniu,  odkurzaniu i tych innych zbędnych głupotkach,  to się zastanawiam czy ja flejtuch,  czy Wy pedanty?

:szydera::trele:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ To Pita zanieś do specjalisty:)Co się będziesz wgłębiać:)

Ja tam nie pedantka/chyba/Mam wypucowane przez zmienniczkę ,do następnego czwartku nic nie muszę robić ,chyba że naświnimy z Kulką:)Odkurzacz mamy nowiejszy,taki do froterki podobny ,ponoć lepszy.Stary padł ze starości,ale córka uznała,że to zmienniczka spsuła a to się silnik zwyczajnie zjarał:(Jakby 50letni sprzęt miał okres sprawności 100 lat,kurna!Tak się dziewczyna wściekła.nie tylko o to,o parę innych sprawek,że na ten moment to nie wiem czy wróci.Coś nam córcia zaczyna cudować.Cierpliwośc jej się kończy,mamusia za długo zyje ,albo co?:(Jeszcze się nie widziałysmy bo na urlopie,sama muszę ocenić o co kaman.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie pedantka ale raz na tydzień trzeba odkurzyc. Nie będę się już rozpisywać ile się naszarpie z tym grzmotem....ale to trzeba nie mieć oleju w głowie żeby coś takiego kupic.....nawet 50 lat temu :szydera:

Krajalnica do chleba też sprzed wojny :haha: i za każdym razem jak kroję chleb nożem to babcia mi proponuje krajalnicę, która stoi w szafce i swoją wagę ma.....:szydera: 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Są... Jak masz przyznaną grupę inwalidzką to możesz odliczać zakup sprzętu i lekarstw. Mojej mamie odliczamy zakup lekarstw. Czy inne to nie wiem...))))

Ani małego dziecka ani grupy inwalidzkiej nie mam. Czyli zadnych odliczen....:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, awe59 napisał:

Ani małego dziecka ani grupy inwalidzkiej nie mam. Czyli zadnych odliczen....:d

Ani darowizny na Kościół?

Kiedyś można było odliczyć kwotę za pogrzeb jako darowizna. 

Tylko pleban musiał- czyt. jak chciał,  wystawić dokument. 

No i kto w czasie pogrzebowych spraw myślał o finansowych podatkach?

Ale tak było,  przypadek z sąsiedztwa,  ktoś tam w rodzinie był kuty na 4 nogi i przytomny. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo....i stodoły brak :tak2:

A bo mnie się pomaklaczyło, stodoła była u tego dziadeczka przedostatniego. Teraz Ty u dochtora nie dosypiasz :haha:... I tylko czasem niech Ci nie przyjdzie do tlenionej główki, że ja tu jakąś mowę nienawiści uprawiam, przecież wiesz, że u mnie humorek bywa zjadliwy. :d:cmok:... Jestem właśnie po dużej dawce polityki i konkluzja jest taka, że dla jednej strony to wolność słowa, a dla drugiej mowa nienawiści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

A bo mnie się pomaklaczyło, stodoła była u tego dziadeczka przedostatniego. Teraz Ty u dochtora nie dosypiasz :haha:... I tylko czasem niech Ci nie przyjdzie do tlenionej główki, że ja tu jakąś mowę nienawiści uprawiam, przecież wiesz, że u mnie humorek bywa zjadliwy. :d:cmok:... Jestem właśnie po dużej dawce polityki i konkluzja jest taka, że dla jednej strony to wolność słowa, a dla drugiej mowa nienawiści. 

Tutaj to nawet nie byłoby gdzie przykucnac a co dopiero w klipe grać :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...