Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niooo...będą czałuszy dawać,  oj będą!

Derinie wszystko wybaczę,  bo ona schroniska i prawie rok czasu się resocjalizowała. W ogóle męża nie akceptowała. 

A teraz sztamę razem trzymają i śpią z nim. 

Chyba się na wyrka nie zmieszczę , cholera...xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szydera:

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Niooo...będą czałuszy dawać,  oj będą!

Derinie wszystko wybaczę,  bo ona schroniska i prawie rok czasu się resocjalizowała. W ogóle męża nie akceptowała. 

A teraz sztamę razem trzymają i śpią z nim. 

Chyba się na wyrka nie zmieszczę , cholera...xd

:szydera: no jak nie akceptowała to po kiego z nim śpi???:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ina 42 napisał:

Witam czy ktoś z Forumowiczów orientuje się co oznacza termin Umowa ramowa? Firma z którą do tej pory pracowałam (6mcy na Um.zlec.) wysłała nowa umowe.Nie wiem czy podpisać?

Na każdy wyjazd dostajesz umowę zlecenie na konkretny czas i adres.Ale pomiędzy wyjazdami  ,żeby mieć ubezpieczenie też musisz pracować.Z reguły jest to roznoszenie ulotek ;).I ta umowa ramowa to właśnie to .Ja mam podpisaną na czas nie określony . Wydaje mi się,że to o to chodzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Pierwszy dzień powoli się zalicza,jeszcze tylko kolacja i "spadła kartka z kalendarza"wygnańca:oklaski:

Pogoda fajna,słoneczko świeci da się wytrzymać :) A pojutrze wolne:oklaski:

Dobry dobry:cmok:dobry.Wrocilam z big zakupów  z córką PDP i o dziwo nic nie zostało wyciągnięte z koszyka przed kasa...ooooooo i widziałam te jej wypieki na twarzy ale co mi tam hihi udałam że nie widze:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam Wszystkich.Życze miłego popołudnia.Ja nadal szukam, może znacie firmę Skowron -legana praca 

Ja mało się znam na firmach,  ale wcześniej o noch NIE słyszałam. 

Może to jakaś stara firma,  tylko się przepoczwarzyli...

Dużo firm Tak robi. 

Popytaj dziewczyn na forum,  może ktoś ma godną polecenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Witaj Afryko kochana....:cmok: Mam takie niedyskretne pytanie......czy Ty się jeszcze nie wybyczylaś w domu ? :szydera:

Jeszcze nie, jeszcze się nie wybyczyłam, ale muszę to byczenie się przerwać, oczywiście w bardzo nieodpowiednim jak zawsze momencie :szydera:... w sobotę "odlatuję" do "ciepłych krajów"... tam będę kontynuować byczenie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się Wiem i mam 2 firmy sprawdzone tylko ta firma o która pytałam ma prace na marzec na 2 osoby.Juz psycha mi siada, chce dobrze a drugi raz nie wypala.Torby spakowane juz 2 razy nastawienie i d..pa. Ja to ja ale siostrze daje nadzieję.To nie moja wina ale kiedy pech mnie opusci,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...