Skocz do zawartości

Ina 42

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

621 wyświetleń profilu
 1. Piszcie śmiało aby przestrzec innych opiekunów
 2. Sztela mina:Wiesloch-pdp.matka dentysty-zaklad za ścianą pokoju opiekunki,50 e.na 10dni. Sztela mina:Buhl w rejencji Rastatt, walnięta córeczka która kupuje tylko sałaty, cykorię, pangi mrożone, sery..wody w baniakach plastyk.Nie pozwala mamie chodzić do lekarza bo wierzy w "filozofa starożytnego"(wszędzie wiszą jego zdjęcia) a mieszkanie wygląda jak polski DPS.ubikacja z babcią. Sztela mina:Lerte koło Hanoweru:kobieta po wylewie, histeryczka, boi się bakterii...chodzi za opiekunka, pokój opiekunki w ciemnej piwnicy! Nesselwang/Allgau:pdp.niedozywiona budzi po nocach że się niby przewróciła(a siedzi na ziemi), zakupów prawie brak(opiekun prawny), przychodzą koleżanki seniorki bez zapowiedzi, wynoszą jej z domu różne rzeczy(bylo włamanie!).Zero cywilizacji, brak samochodu! Pokój op. ciasna graciarnia!
 3. Odradzam też miejsce w Eschelbronn okol.Heidelberg, pdp.Maria Max(chora psychicznie) to samo jej córka Petra.Byly leczone psychiatrycznie, sama musiałam wzywać karetkę na ataki pdp.
 4. Ina 42

  Rozmowa przy kawie (2)

  Dzięki Joy chyba tak to wygląda, czyli nic "groźnego"
 5. Ina 42

  Rozmowa przy kawie (2)

  Tak tak, wyobrażam sobiebo oni to oszczedni z zakupami.Mysla że racja 5e na osobę w pełni wystarczy.A tu my Polacy pokazujemy jak należy Seniorow odżywiać a i siebie nie zaglodzic
 6. Ina 42

  Rozmowa przy kawie (2)

  Witam czy ktoś z Forumowiczów orientuje się co oznacza termin Umowa ramowa? Firma z którą do tej pory pracowałam (6mcy na Um.zlec.) wysłała nowa umowe.Nie wiem czy podpisać?
 7. Uwaga na minę w Wiesloch! Pdp.Klarysa ma zaawansowana Demencję ale jeszcze chodzi, u góry córka (wtrąca w każdy szczegół), brak przerw! Wynagrodzenie marne!

 8. Witam czy ta kwota jest gdzieś prawnie zapisana, ustalona?


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...